İçeriğe Yönlendir

Focus Full Modifiye

Ümit Uğurlu

Recommended Posts

Cihan Tiftik

Almanyada fara yapıştırdığınız sticker(kaş) bile ruhsata işletilmek zorunda.Orda da ciddi paralar harcanıyor bu tür kağıt işlerine ama ondan sonra bi Allah'ın kulu çıkıp senin farın niye böyle diyemiyor. Kuzenim golf III'e mercekli far takıp ruhsata işletmek istediğinde yarım gün ve bi mercekli far parası daha harcamıştı orda. Tabi takdığınız far TÜV onaylı dğeilse tekrar bilirkişi gözleminden geçiyomuş.Onay çıkmıyor ancak güvenlik sorunu teşkil etmiyor yazısı alıyormuşsunuz. Yani bizde mercekli far yüzünden bağlanan araba yok en azından.

Yorum bağlantısı
Çağlar Göl
Almanyada fara yapıştırdığınız sticker(kaş) bile ruhsata işletilmek zorunda.Orda da ciddi paralar harcanıyor bu tür kağıt işlerine ama ondan sonra bi Allah'ın kulu çıkıp senin farın niye böyle diyemiyor. Kuzenim golf III'e mercekli far takıp ruhsata işletmek istediğinde yarım gün ve bi mercekli far parası daha harcamıştı orda. Tabi takdığınız far TÜV onaylı dğeilse tekrar bilirkişi gözleminden geçiyomuş.Onay çıkmıyor ancak güvenlik sorunu teşkil etmiyor yazısı alıyormuşsunuz. Yani bizde mercekli far yüzünden bağlanan araba yok en azından.

valla doğru diyorsun'da bizde daha anlamsız durumlarda bağlanan araçlar oluyor :unknw: burda türk trafik polis teşkilatı yada muayene istasyonlarına karşılık bişi söylemiyorum fakat yaşıyoruz biliyoruz görüyoruz yani.

modifiye işi zevk işi ve bu zevk için zaten yeterince para harcayıp aracımızı modifiye ediyoruz. ama malesef harcanılan bu paralar boşuna harcanmış oluoyor hem satarken hemde vize işlemlerinde. bunun bi çözümü olması lazım. ya araca modifiyelidir diye işlenecek parası neyse verilecek yada bu tür modifiyelerin vize problemleri olmayacak.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Berat Gürdeniz

:rolleyes:

Son resimleri isteriz. Çok güzel bi dizayn olmuş, işçilikte süper. Ama arka tarafı bu kadar iddialı olamayabilir. Ya da ben gözümde canlandıramıyorum.

Daha önce tekneyi mod ederken fiberle çok haşır neşir oldum, farklı maddelerden farklı katmanlar birleşince 8-9 ay sonra aralarındaki farkı görebiliyorsun (epoksi değilse). Bu tip uygulamalarda epoksi pahalı ama kesin çözüm olur.

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Yunus Göl

ben hastasıyımdır böyle tasarım işlerinin, discovery channel dakiler gibi kaliteli görünüyo işçilik ve tasarım.ama son resimleri eklen memiş ,konu biraz eskimiş ama gözüme takıldı güncel olsun,son halini görmek isteriz.

Yorum bağlantısı
Yunus Göl
(düzenlendi)

ilk resimlerdeki eski ön tamponu ne yaptınız bu arada, duruyosa satmayı düşünür müsünüz?veya nerde yaptırmıştınız, çok abartılı değil sade ve hoş duruyo

tarihinde Yunus G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Buldu

keşke farları orjinal kalsaymış,tabi zevkler ve renkler meselesi araç gayet başarılı,güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Ercan Ergül
Oh be...

Kendim gibi baştan aşağı aracı revize eden biri geldi. :)

Epey emek verilmiş. Çok güzel oturmuş tampon dodiğe gördüğüm kadarıyla. Umarım boyadan sonrada orjinalmiş gibi tam oturmaya devam eder.

Renk olarak ne düşünüyorsunuz? Araçta dodik şişirme var mı tam anlayamadım...

Nerede yaptırıyorsunuz aracı?

En kısa zamanda bitmesini, kazasız belasız kullanmanızı diliyorum.

niisaan 350Z olmuş bu yaww

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir

Tampon ve farlar harika olmuş, genelde arka kısım aşırı modifiye için pek gitmiyo bana göre ama sizin aracı sabırsızlıkla bekliyorum...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...