İçeriğe Yönlendir

Geri Viteste takılı kaldı

Cihan Tiftik

Recommended Posts

Özgün Yıldırım

Sorun nasıl halloldu kimin başına geliceği belli olmaz bizimde başımıza gelir belki

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Sorun nasıl halloldu kimin başına geliceği belli olmaz bizimde başımıza gelir belki

Valla burda ayrıntılı şekilde anlatmaya çalıştım ama..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

4 e geçişte yollar karışır gibi oluyorsa, vites kol tertibatının ileri geri yönde çalışan manivelesındaki somuna baktır, gevşemiş veya takılırken hafif burulu takılmış olaiblir!

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Muayene yi yaptırayım , görürsün eksoz nasıl ateş atıyor :kutlama:...Öyle zorlama da değil , ayağımı gazdan çektiğim zaman patır patır :bravo:...

Hadi Geçmiş olsun ;)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Muayene yi yaptırayım , görürsün eksoz nasıl ateş atıyor :)...Öyle zorlama da değil , ayağımı gazdan çektiğim zaman patır patır :)...

Hadi Geçmiş olsun :D

Ya vazgeç ya...Haytavır oğlum cihan...Bızdık bızdık konuşuyorsun...Hadi geçmiş olsun cihanım.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Muayene yi yaptırayım , görürsün eksoz nasıl ateş atıyor :)...Öyle zorlama da değil , ayağımı gazdan çektiğim zaman patır patır :)...

Hadi Geçmiş olsun :D

E bizimki nasıl? durduğu yerde atsın diye zorladık o kadar. Bi önceki sefer uzun yol yapıp gitmiştim çiftliğe hemen atmaya başlamıştı. :)

Tur otoda arabayı şöyle bi gözden geçirdiler, ben de oraya gidene kadar biraz zorladım ama bi sıkıntı çıkarmadı vitesler.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...