İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Zammı

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Süha Demirtaş
(düzenlendi)

2 gün önce zorunlu Trafik Sigortamı yeniledim süresi bittiği için, fakat yenilerken aradaki inanılmaz zammı görünce gözlerim açıldı bu kadarda olmaz dedim. Araç kullanmak artık bize lüx gelecek sanırım.

Sırf araban var diye ödenen para :

300 Zorunlu Trafik sigortası

540 MTV

1000 Ortalama Kasko

250 Yıllık Bakım

2090 Sırf Sabit ödeme ekstraları yazmıyorum bile...

Bilgi olarak resimleri ekliyorum malum kriz var piyasada yaprak kıpardamıyor ama devlet zamları hiç eksitmiyor.

Geçen Seneki ödenen para

122466.jpg

Bu seneki ödenen para

6432321.jpg

tarihinde S tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mtv haricinin devletle veya hükümetle alakası yok...

Trafik Sigortası için, ucuz şirketleri tercih edebilirdin..

Kaskoya lafım yok, o en iyisi olsun...

250 lira bakım gideri de çok iyimser bir rakam...

Yorum bağlantısı
Özcan Cepheci

Bir hata olmasın bende bugun Zorunluyu yenilettim Garanti Bankasından 149 TL 4 taksit olarak yaptılar

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İstanbul'un fiyatı değişiktir.. Yorumlarda bunu dikkate alalım lütfen...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

300 lira Zorunlu Trafik sigortası ilk kez gördüm.İstanbul olmasının bu kadar fark yaratacağını sanmıyorum.Bir yanlışlık olmasın :nazar:

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

250 tl yıllık bakım neredeyse bizde gelelim.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Utku Çay
(düzenlendi)

yeni aldığım aracım için trafik poliçime 112 tl ödedim. sanırım 48 plakanın avantajı

yalnız kasko ile sıkıntım var

kendi işyerimizde en düşük 1150 tl fiyat çıkarabildik, başka bir yere sordum 1000 tl fiyat yakalayabildim..

700-800tl gibi bir fiyat bulamazsam yaptırmamayı düşünüyorum... (iyimi yaparım bilmiyorum)

tarihinde Utku tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
yeni aldığım aracım için trafik poliçime 112 tl ödedim. sanırım 48 plakanın avantajı

Bizde en ucuz il Muğla...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ben bir sigortacı ile hallediyorum işlerimi, en ucuzu bu oldukça zam geldi bu sigorta firmasını tercih etmemiz dediğinden yazıverdim bunları.

Birde yıllık 250 TL bakım bedeli kullanılmayan bir aracın yağ değişimi vb.. ufak tefek değişimler için dedim, yoksa illaki yıllık bakımın içerisine neler giriyor neler farkındayım :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Nuri Güngör

trafik sigortası cok fark etmez yaptırabilirsiniz hatta biraz daha araştırırsanız daha da ucuza bulabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

Bizim sigortacıda 307 liralık bir poliçe çıkarmış, bunu neye göre çıkartıyorlar? Trafik sigortası sabit olmuyormuydu?

Birde bu trafik sigortası araç park halindeyken oluşan çizik gibi hasarları karşılar mı? başka bir araba çizip kaçmış olsa mesela?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bizim sigortacıda 307 liralık bir poliçe çıkarmış, bunu neye göre çıkartıyorlar? Trafik sigortası sabit olmuyormuydu?

Sabit değil, fiyatlar serbest olduğu gibi, firma içinde de cinsiyet, yaş yada firma şahıs gibi kriterlere göre fiyat değişir... Plakaya göre zaten değişir..

Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan

Trafik sigartasını ben de yeni yaptırdım 180 Tl. 6 Taksit Axa Oyak.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

300 lira hakikaten çokmuş. ben de kasımda 128'e yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
2 gün önce zorunlu Trafik Sigortamı yeniledim süresi bittiği için, fakat yenilerken aradaki inanılmaz zammı görünce gözlerim açıldı bu kadarda olmaz dedim. Araç kullanmak artık bize lüx gelecek sanırım.

Sırf araban var diye ödenen para :

300 Zorunlu Trafik sigortası

540 MTV

1000 Ortalama Kasko

250 Yıllık Bakım

2090 Sırf Sabit ödeme ekstraları yazmıyorum bile...

Lastik, akü ve beklenmeyen diğer arızalara da senede 1000 lira koyarsak yıllık min. 3000 lira masrafı var bir arabanın. Hem de durduğu yerde.

Yorum bağlantısı
Ahmet Bulum

Sigortayi bi kere cezali sigorta yaptirdiysaniz baya bi cezali ödeniyordu.Allah şimdi o sistem kalkti.

Tokat'ta 7. basamak indirimli h.oto 72 lira (aviva)

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Focus'un sigortası yanılmıyorsam 145 lira

Clio'nun sigortası 217 lira (Yeni sigota olduğu için bu rakamdan sigorta yapıldı)

Şirket; Axa

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...