İçeriğe Yönlendir

2004 Focus Ghia'ya eklentiler

Murat Dere

Recommended Posts

Yasir Uslan

Oktay'cım hatırlat da bi ara sana bi adaptör hikayesi anlatayım. ;)

Gereksiz konularla forumu kirletmeyelim sayın Dere.

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Ustam budur işte.Bu modülü sağ sol ayarındaki servo motora takınca sağ sol yapıp sonra ortalama hizasına getirme yazılımıda yaptın mı?Sadece yükseklik içinmi yazdın. Eline yüreğine sağlık.Öğretmenim ilham gelmiş gitmeden hadi sıra sende. ;)

Yatay yada dikey ayrımı yapmadım. Açılışta motoru sıfırlıyor. Sıfırladığı pozisyondan itibaren girişe göre motora hareket veriyor. Devreye giriş analog. Bir potansiyometre üzerinden 0-10V verdim test için. Devre üzerinde bir direnç/jumper gibi bir şey koydum, bunun durumuna göre sıfır noktası motor kolu tam dışarıda veya tam içeride şeklinde çalışıyor. Ters takılan/takılabilecek olan motorlar için düşündüm. Tek devre paralel bağlı 16 motoru kumanda edebilir. Yazılımı da gönderdim istediğin gibi değişiklik yapabilirsin. Çalışan elimde 1 tane devre var, istersen göndereyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Gereksiz konularla forumu kirletmeyelim sayın Dere.

Hiç kirlilik olur mu Sayın Uslan? :p Herkesin ilgisini çeker, benim burda neler çektiğimi biraz olsun anlarlar belki. :seytan: Bence çok ilginç bir o kadar da geyiğe müsait bir konu bu. Asrın forum olayı bile olur. :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Hiç kirlilik olur mu Sayın Uslan? :p Herkesin ilgisini çeker, benim burda neler çektiğimi biraz olsun anlarlar belki. :seytan: Bence çok ilginç bir o kadar da geyiğe müsait bir konu bu. Asrın forum olayı bile olur. :crazy:

Bu adaptör Oktay Abi'ye mi özel? Ben de merak ettim Sayın Dere  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bu adaptör Oktay Abi'ye mi özel? Ben de merak ettim Sayın Dere  :fiuw:

Yok, değil. Yasir'le benim dicem ama diyemiyorum 4 senedir. :seytan:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Madem ki gizli piroce fazla kurcalamamak lazım, mazallah ...

Zamanı gelsin de nasıl kurcalıyom bak. :punish:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Öğretmenim kayıp olan gitmiş,unutmalısın,şu an gerçek ve hazırda olan ile ilğilen pişman olma bak sonra istersen çok avros,dolors lazım olur ona göre. :p  :D  :crazy:  :exc1:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Öğretmenim kayıp olan gitmiş,unutmalısın,şu an gerçek ve hazırda olan ile ilğilen pişman olma bak sonra istersen çok avros,dolors lazım olur ona göre. :p:D:crazy::exc1:

Kayıp olur mu hiç? Hepsi arşivde. 4 yıldır arşivde. ;) Her şeyi açıklayacağım, az kaldı. O Yasir'in ipliği çıkacak pazara. :crazy: Bi cinnete bakar. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir

Kayıp olur mu hiç? Hepsi arşivde. 4 yıldır arşivde. ;) Her şeyi açıklayacağım, az kaldı. O Yasir'in ipliği çıkacak pazara. :crazy: Bi cinnete bakar. :D

Bi cinnet herşeyi halleder. :seytan:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Emre Şimşek
(düzenlendi)

Abi bütün resimler gitmiş yeniden yükler misin ? İşin yoksa :D 

+1 

bu procelerin yedeği falan yok mu aabi?

bi proce de benden olsun 

Mazutsuz kamyon procesi

dWWq2p.jpg

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere

+1 

bu procelerin yedeği falan yok mu aabi?

bi proce de benden olsun 

Mazutsuz kamyon procesi

Yedekler var da tembel olmayan bi eleman lazım tüm bunları yeniden koymak için. :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ya çalışkan bir eleman bulursunuz,ya da burayı yok ederim :crazy:

Det! Git bakim ananın, babanın yanına! :punish:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Sn. Dere emekli olmuş,kıymetli bacanağıyla beraber sandalla balık avlıyorlarmış. Elini eteğini çekmiş bu işlerden boşuna sormayın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sn. Dere emekli olmuş,kıymetli bacanağıyla beraber sandalla balık avlıyorlarmış. Elini eteğini çekmiş bu işlerden boşuna sormayın..

Pek genç emekli olmuş daha saçları bile duruyor  :crazy:  :crazy:

Soğuk denizlerin balıkları olmasın  :kihkih:  :spiteful:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

AÇıkçası unutmuşum burayı be. Siteyi yenileyince resim bağlantıları da uçtu tabii. Orta vadeli planlarım arasında aldım. ;)

Çıntar gibisi var mı be? 

http://www.nefisyemektarifleri.com/melki-cintar-kavurmasi-ve-kizartmasi-tarifi/

http://nergismevsimi.blogspot.com.tr/2012/12/melki-cintarkizartmasi.html

http://www.lezzetvadisi.com/taxonomy/term/2159

http://www.nefisyemektarifleri.com/cintar-melki-kizartma/

Milli içkimiz aslan sütüyle ne gider bea... Aazım sulandı... :crazy:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...