İçeriğe Yönlendir

Fren Balata / Disk / Kampana

Aykut Gürkan

Recommended Posts

Misafir

Onlardan ben de istiyorum abi çok güzeller ve çok daha çabul soğutma sağladığı için sağlam tutuşları var diye biliyorum. Yasin beyin satacağı brembolar nasıl acep, ikinci resimdeki midir?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Onlardan ben de istiyorum abi çok güzeller ve çok daha çabul soğutma sağladığı için sağlam tutuşları var diye biliyorum. Yasin beyin satacağı brembolar nasıl acep, ikinci resimdeki midir?

Bilmiyorum. Hİç bir bilgim yok :(

Benim diskler aldığımdan beri üzerindekiler. yani 55bin km ben kullandım. Hİç çizdirmedim. Pekte çizilecek gibi değiller zaten.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben geçmişini bilmiyorum ancak hiç değişmemiş büyük ihtimal. Tırnağa çok rahat geliyor aynadan dışarı doğru sürdüğümde parmağımı. Et kalınlığı düşmüş yani abi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben geçmişini bilmiyorum ancak hiç değişmemiş büyük ihtimal. Tırnağa çok rahat geliyor aynadan dışarı doğru sürdüğümde parmağımı. Et kalınlığı düşmüş yani abi.

Aynı benimkiyle aynı.

Balataların bitmesini bekliyorum. İkisini birlikte değiştireceğim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Olcay Eyüboğlu
(düzenlendi)

Bu fiyatlar ön arka takım fiyatı mı? Ben sponsordan ön arka takım 100 tl fiyat almıştım motorcrafta. Bu da mı sahte? :unsure2:

tarihinde Olcay Eyüboğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hasan Ekici

Bu fiyatlar ön arka takım fiyatı mı? Ben sponsordan ön arka takım 100 tl fiyat almıştım motorcrafta. Bu da mı sahte? :unsure2:

Sadece ön takımı 90 lira sponsorda, ben aldım ordan biliyorum. Arkayla beraber 100 olması imkansız. Siz sponsor derken kimden bahsediyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Özünur Otomotiv'den bahsediyorum. Telefonla Yasin Beyden almıştım fiyatı. Belki de yanlış anlama olmuştur. Hatta orjinal ön silecek takımına da 85 tl demişti.

Sadece ön takımı 90 lira sponsorda, ben aldım ordan biliyorum. Arkayla beraber 100 olması imkansız. Siz sponsor derken kimden bahsediyorsunuz?

Hasan Bey kargo ücretine ne kadar verdiğinizi hatırlıyor musunuz? Astarı yüzünden pahalıya gelmesin sonra.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Orjinal Motorcraft balatanın servis dışında olmasın gereken min. fiyat nedir? Bende 4 balata değişicem 50bin oldu orjinal balatadayız.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bu ara kampanya var galiba arkadaşlar eski sponsorumuz dada 88. tl. isim vermiyorum reklam diye ceza almayalım. ;)

Yorum bağlantısı
Yasin Akbudak

arkadaşlar 75tl+kdv fiyatı alabilirsiniz ama 1 ay önce

antalyada fiyat aldığınız ford yedek parçacı öztürk yedek parça ise sahte mal satmaz piyasanın en dürüst parçacılarından biridir

gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz fiyatlar şu anda 90+kdv dir brembo var bizde isterseniz 60+kdv

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi birlikte brembo alacaaaadık :) Hayırdır?

Otosupermarkette var :)

Hocam ben taksitle alacağım için bu sitelere baktım.

Yorum bağlantısı

Abi otostartta TRW özellikleri şu şekilde.

Acaba ttas tamam özellikler uyuyor mu? Kalınlığı falan?

Çap : 300 mm

Kalınlık/Kuvvet : 24 mm

Yükseklik : 47 mm

Asgari Kalınlık : 22 mm

Delik Şekli/Delik Sayısı : 05/05

Disk Özelliği : İçten Havalandırmalı

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi otostartta TRW özellikleri şu şekilde.

Acaba ttas tamam özellikler uyuyor mu? Kalınlığı falan?

Çap : 300 mm

Kalınlık/Kuvvet : 24 mm

Yükseklik : 47 mm

Asgari Kalınlık : 22 mm

Delik Şekli/Delik Sayısı : 05/05

Disk Özelliği : İçten Havalandırmalı

Orayı bende gördümde ödeme seçenekleri uymuyor.

Yorum bağlantısı

Anladım abi. Fiyat farkı fazla, TRW'nin de kalitesi ortadayken herhalde ben TRW'yi sipariş ederim. TRW 166 Orjinal 257 lira.

Yorum bağlantısı
Akan Belen
(düzenlendi)
Arkadaşlar aşağıdaki sitelerin hangisine güvenebiliriz ? http://www.otosuperm...catalog/results http://www.yedekparc...ml=&slmt=1&mrk= Disk ve balata için düşünüyorum. TRW markalarda eğilme oluyormu?

Mehmet site güvenilir mi bilmiyorum ama bende aradığım parçayı burada buldum.Egzoz manifolt contası orjinal olarak.Bende burdan sipariş vereceğim yarın

2.siteden yani

tarihinde Akan Belen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Kurtaran Kurt

ben ate marka aldim ve memnun degilim. bidahakine motocraft deneyecegim

Yorum bağlantısı
Soner Alp

Muhteşem frenleri olan aracımın ön balataları bitme noktasında olduğu için değiştirdiler özel bir tamirhanede, ama balatalar değiştikten sonra frenler eskisi gibi tutmuyor sordum zamanla alışır 10 gün sonra eskisi gibi olur dediler olmadı 2 ay oldu hal aynı sorun takılan balatalar mı yapılan işçilik mi?

Yorum bağlantısı
Adnan KAVASOĞLU

acaba değişim sırasında balataya yağ bulaşmış olabilir mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...