İçeriğe Yönlendir

Fren Balata / Disk / Kampana

Aykut Gürkan

Recommended Posts

Hasan Ekci

OEM motocraft ön ve arka balata 230 lira'ya aldım,şuan takılıyor..

Nerden aldınız tam olarak, online satış var mı? Sadece önler kaça geldi?

Yorum bağlantısı

Nerden aldınız tam olarak, online satış var mı? Sadece önler kaça geldi?

İstanbul,Topkapı'daki parçacımdan aldım.

Önler 120 tl,arkalar 110 tl yanlış olmasın..

Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

Baskı Balata ve Debriyaj Bilya değişimi gerçekleştireceğim malzeme işçilik hepsi 590 TL fiyat verdi usta.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Baskı Balata ve Debriyaj Bilya değişimi gerçekleştireceğim malzeme işçilik hepsi 590 TL fiyat verdi usta.

Malzemelerin markasini teyit edin bence, fiyat fena degil
Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

Markasını bilmiyorum ama internetten şöyle bir göz gezdirdiğimde sırf malzemeler yaklaşık 350 civarı olduğunu gördüm.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bilyayi özellikle kontrol et luk(orijinal) marka olması gerek, başka marka kullandirma, baski seti için ben valeo taktirdim imkânın varsa luk olsun. fiyatin iyi ben bir kaç başka şey ile 700 civarinda ödeme yapmıştim...

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Arkadaslar Focus 2'min diskleri ve fren balataları değişecek önerdiğiniz bir marka var mı, yoksa orjınalmı taksak iyi olur.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Arkadaslar Focus 2'min diskleri ve fren balataları değişecek önerdiğiniz bir marka var mı, yoksa orjınalmı taksak iyi olur.

Ikisi için de en iyisi orjinalleri. Maliyet yüksek olabilir ama.
Yorum bağlantısı
Emrecan Koç

2010 Fiesta aracımın balata ve disklerini değiştireceğim .

Diskleri orjinal ( FoMoCo) , balataları ise KALE marka istiyorum . Fiyat aşağı yukarı ne tutar ?

Önerebileceğiniz bir site veya yönlendirebileceğiniz bir yer var mı ?

Not : İstanbul - Anadolu yakasındayım .

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Bünyamin Göksu
(düzenlendi)

Focus 3 için arka balata marka öneriniz ne olur servise yüksek fiyattan dolayı sormadım kendim alıp ustaya taktırmayı düşünüyorum.Bosh ile Motorcraft arasında baya fiyat farkı var siz hangisini önerirsiniz.Aralarında öyle aman aman fark var mı.

tarihinde Bünyamin Göksu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Ekci

Focus 3 için arka balata marka öneriniz ne olur servise yüksek fiyattan dolayı sormadım kendim alıp ustaya taktırmayı düşünüyorum.Bosh ile Motorcraft arasında baya fiyat farkı var siz hangisini önerirsiniz.Aralarında öyle aman aman fark var mı.

Alabileceğiniz en kaliteli balata. Fiyat çok normal

http://www.otosupermarket.com/Ford-Focus-3-Fren-Balatasi-On-ATE,PR-83820.html

Yorum bağlantısı
Hasan Ekci

Ate icin cok balata tozu birakiyormus siz kullaniyor musunuz?

Ben kullanıyorum, motorcraft balataları bir dönem ate üretiyordu zaten, belki dünyanın en iyi balata üreticisi. Toz yada diğer konularda en iyisi.

Yorum bağlantısı
onurdursun

ben arkalara trw taktırdım ama hala el freninden memnun değilim düzgün tutumuyor balata sert olduğundan galiba

Yorum bağlantısı
Koray Demir

ben arkalara trw taktırdım ama hala el freninden memnun değilim düzgün tutumuyor balata sert olduğundan galiba

Ayardan olabilir mi?
Yorum bağlantısı
Hasan Ekci

Trw, bosch piyasa malı oldu artık, çinde üretiliyor. Hala kaliteyi koruyanlar ate,ebc,zimmerman.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
onurdursun

Ayardan olabilir mi?

değil ayara gittim bişey farketmedi focusun el frenini hiç beğenmiyorum, abimde e12 kasa corolla var inanılmaz bir el freni var hiç asılmadan normal çekildiğinde bile yolda kilitleyebiliyor lastikleri, benimkini giderken çekiyorum anca yavaşlatıyor
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Oktay Temiz

Arkadaşlar yurtdışından aracım için önler spor olmak üzere ön ve arka ate marka disk getirttiriyorum sizden ricam ate diskler ile hangi marka balatalar daha uyumlu olur yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Hasan Ekci

Arkadaşlar yurtdışından aracım için önler spor olmak üzere ön ve arka ate marka disk getirttiriyorum sizden ricam ate diskler ile hangi marka balatalar daha uyumlu olur yardımcı olursanız sevinirim.

Ate diske ate balata yakışır. Son derece kaliteli.

Yorum bağlantısı
Oktay Temiz

Ate diske ate balata yakışır. Son derece kaliteli.

Ate disk ve ate balata siparişi verildi Hasan bey teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ate disk ve ate balata siparişi verildi Hasan bey teşekkür ederim

Yurtdışından getirtme nedeniniz nedir? fiyatı mı uygun yoksa istediğiniz ürün burda mı yok?

Yorum bağlantısı
Oktay Temiz

Kardeşim yurt dışında yaşıyor gelirken getirecek bu hafta sonu hem burda ate bulmak biraz zor stoklarda bulunmuyor hemde çok Pahalı nerdeyse yarı fiyatına geliyor bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Kardeşim yurt dışında yaşıyor gelirken getirecek bu hafta sonu hem burda ate bulmak biraz zor stoklarda bulunmuyor hemde çok Pahalı nerdeyse yarı fiyatına geliyor bana.

Gelirken 2-3 takım disk getirsin biz de alalım  :yes:

Yorum bağlantısı
Oktay Temiz

Gelirken 2-3 takım disk getirsin biz de alalım  :yes:

Keşke öyle bişey yapabilse gümrükte sorun olur 2-3 takım :) farklı bir şekilde gönderebilirmi bilmiyorum araştırmak lazım Parça fiyatları buradakinin yarı fiyatı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...