İçeriğe Yönlendir

Fiesta ST Edition

Ramazan Akkaya

Recommended Posts

Ramazan Akkaya
orginal bi xenon far yok mu fiesta için hella marka falan ?c max için zor buluuyordu ama bir şekilde bulduk bence orginal gibisi olmaz ,hem yapan bir yer ile konuştum far yükseklik ayarı tutmuyormuş kolay kolay o yüzden tavsiye etmem

dediğiniz bi xenon buldum hella :unsure2: far yükseklik ayarı önemli değil,olmasada olur, farı komple söktüm biraz kesip biçmesi kaldı bu hafta içi tamamlayacağım.

Yorum bağlantısı
Okan Torun

ramazan abi çıkma farları ne kadara aldın acaba? bende benimkileri sattımda...

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Arkadaşlar Sonar farlar dün itibarıyla satıldı, orjinal farlarımızı taktık tekrardan.Sanırım orjınal farlarla st ön daha güzel durdu.Ne dersiniz ?

Çağlar Serdar Sokaktayım,Ragıp Tüzün caddesinin bi alt sokağı oluyor.

img00071g.jpg

tmp5363.jpg

ramazan abi çıkma farları ne kadara aldın acaba? bende benimkileri sattımda...

sattın mı ? satmasaydın keşke muayenede sanırım bu sonar farları kabul etmiyorlarmış,Mercek monte edeceğim farları ben 150 tlye aldım.

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

tahmin ettiğim yerde oturuyormussun abi bende suadiye caddesinde tam tepede oturuyorum.

merceklerle dahada güzel olur orjinal farlar

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
tahmin ettiğim yerde oturuyormussun abi bende suadiye caddesinde tam tepede oturuyorum.

merceklerle dahada güzel olur orjinal farlar

suadiyede bizim büro vardı özcan ticaretin yanı,büroyu taşıdık 3 ay önce.Oralarda görüyo olabilirsin,bizim kayınpederde o tarfta oturuyor.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

olabilir abi gördüm diye hatırlıyorum çünkü.yarın ankara ya gelicem fırsat olursa görüşelim ab.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
olabilir abi gördüm diye hatırlıyorum çünkü.yarın ankara ya gelicem fırsat olursa görüşelim ab.

Görüşelim tabi tabi.

Yorum bağlantısı
İlker Çiftçi

Ramazan abi araban gerçekten çok güzel oldu. 10 numara.

Bence de orjinal farlarla daha güzel duruyor.

Bu arada unutmadan Emre'nin sana selamı var.

Bende st tampon yaptırmayı istiyorum ama bulamadım. Sadece tampon olarak buldum, içindeki ızgara, sis farı gibi aparatları yok. Onlarsızda bir işe yaramıyor çünkü servisten almaya kalksan astarı yüzünü geçiyor.

Arabanın bir köşesine nazarlık felan yapıştır.

Abi seninle de tanışmak isterim. Bir gün görüşelim. Sende Ankara'dasın sanırım.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
Ramazan abi araban gerçekten çok güzel oldu. 10 numara.

Bence de orjinal farlarla daha güzel duruyor.

Bu arada unutmadan Emre'nin sana selamı var.

Bende st tampon yaptırmayı istiyorum ama bulamadım. Sadece tampon olarak buldum, içindeki ızgara, sis farı gibi aparatları yok. Onlarsızda bir işe yaramıyor çünkü servisten almaya kalksan astarı yüzünü geçiyor.

Arabanın bir köşesine nazarlık felan yapıştır.

Abi seninle de tanışmak isterim. Bir gün görüşelim. Sende Ankara'dasın sanırım.

Teşekkür ederim İlker kardeş,Aleykümselam, tabi inşallah görüşelim bigün memnuniyetle,

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

arkadaşlar bugün normal osram ampülleri değiştirdim, çok olumlu yorumlarını okuduğum Philips XTrem Power H4 lerden taktırdım, hava açıktı ama buna rağmen normal fardan bariz şekilde kuvvetli ışığı var tam beyaz ışık değil sarıya bakan bi beyaz ışığı var zaten benim için beyaz ışığın önemi yok daha kuvvetli olsun yeter, bakalım akşam kullanınca görüşlerimi ve görüntü resimlerini ekleyeceğim.Bu arada aldığım fiyatı 50 TL.

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

Ramazan abi xenon far kullanmıcakmısın mercekli farlarla bu ampulu nıe aldın ki anlamadım? :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Mercek montajı zahmetli iştir ama değer.

Hella bi-xenon mercektir umarım kullanacağınız. Tek sorun ve adamı sıkan şey ise uzun kısa meselesi. Onda baya uğraştırıyor insanı...

Edit: Gözden kaçırmışım bi-xenon bulduğunuzu :D

Dip not:D2S ampül ve Xenon balanslarına ihityacınız var. Başka türlü olmuyo :ı-ıh: Philips öneririm tabiki ampül için, yanınada 1yıl garantili Sunpartmıydı neydi 5000k yedek alın (hatta ben drek onu kullanıyorum)

Neyse uzun lafın kısası kolay gelsin :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

evet arkadaşlar mercekler biraz uğraştıracak yavaş yavaş emin adımlarla yapıyorum,acelem yok,o tamamlanana kadar idare etsin diye aldım,mercekler ve ds2 ampül tamamdır bi balanslar kaldı,teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

Ramazan abi bittikten sonra aşama aşama resimlerle operasyonu anlatırsın dimi :)

Kolay gelsin..

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
Ramazan abi bittikten sonra aşama aşama resimlerle operasyonu anlatırsın dimi :)

Kolay gelsin..

Top Secret :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

arkadaşlar bugün plaka kenarındaki siyah şeritleri komple tinerle sildim,vidalardan kurtulamasamda yine görüntü olarak eskiye nazaran daha şık oldu.Arka stoplara komple siyah film çektirsem nasıl olur sizce ?

img00128w.jpg

img00129f.jpg

Yorum bağlantısı
Okan Torun

abi beyaz kısımlara kırmızı şeffaf folyo güzel olur ben öyle yaptırdım ve güzel oldu bence. resimleride daha sonra eklerim.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

arkadaşlar benim canavara çarşamba muhtemelen yazılım yüklenecek yeniden (chıp tunıng), 92-94 hp olcak şu an 68 hp, Ankaradan yaptırmak isteyen olursa yardımcı olurum benim aracla beraber yapılır.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

plakalar çok güzel, bence bu stoplar fiestaya yakışan en iyisi. hiç değiştirmeyin derim kendimce.

Yorum bağlantısı
İlker Çiftçi
arkadaşlar benim canavara çarşamba muhtemelen yazılım yüklenecek yeniden (chıp tunıng), 92-94 hp olcak şu an 68 hp, Ankaradan yaptırmak isteyen olursa yardımcı olurum benim aracla beraber yapılır.

Fiyatı Nedir? Zararı ve faydaları nelerdir?

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)
Fiyatı Nedir? Zararı ve faydaları nelerdir?

Fiyatı 500 tl imiş, piyasayı araştırdım gayet uygun, okuduğum yorumlara göre hiç bir zararı yok, faydası çok, öncelikle 20-25 hpartışı,bizim 1.4 tdci fiestalar ortalama 92-94 hp oluyormuş,tabi torkta artıyor doğal olarak gaz tepkimelerinde belirgin artış, uzun yolda sakin kullanımda benzin tasarrufu, bu işlemi yaptırdıktan sonra sakin kullanmak nekadar mümkündür o tartışılır :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...