İçeriğe Yönlendir

Adım adım modifiye

Cihan Tiftik

Recommended Posts

Guest Sinan Akg
güzel olmuş boya . nazar değmez inşallah

Evet nazar değmez dedi...Boncuğu ali alsın :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Evet nazar değmez dedi...Boncuğu ali alsın :)

Len altı üstü bi boncuk istedik,ondan bile kaçtın. Vah vah diyorum başka bişey demiyorum. Alırım ben kendi boncuğumu.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Len altı üstü bi boncuk istedik,ondan bile kaçtın. Vah vah diyorum başka bişey demiyorum. Alırım ben kendi boncuğumu.

ahahah tesbih yollicam oglm ben karıştırma sen...Kaçarmıyım lan ben !

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
(düzenlendi)

Benden ;)

:) :lol2: ;):blink::crazy::nazar::nazar:

tarihinde Evren Bar?? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Benden ;)

:) :lol2: ;):blink::crazy::nazar::nazar:

Teşekkür ettim abi.

Sanal değil Evren abi

Gerçeğini sen yollıcan ya. ;) Tesbih de dedin. Onu bunu bilmem. :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Teşekkür ettim abi.

Gerçeğini sen yollıcan ya. :lol2: Tesbih de dedin. Onu bunu bilmem. ;)

Nazar boncuklu tesbih yollicağım için sorun yok :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Haftaya bu zamanlar işleri bitmiş olur. Ondan sonra da modifiyeye gelecek sıra. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Haftaya bu zamanlar işleri bitmiş olur. Ondan sonra da modifiyeye gelecek sıra. :)

iki beyaz şerit... :lol2:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
iki beyaz şerit... :lol2:

O aklımda. İlerleyen zamanlarda bi sürpriz yapabilirim. Şimdi ilk etapta babaya yaptığımız işi beğendirmemiz lazım ki keseyi açsın biraz. Bendeki likit tükendi çünkü. :lol2: Ama yaz sonuna doğru coşturacam. :lol2:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
boya işçiliği gerçekten 10numara görünüyor.sorması ayıp kaça boyattın.birde sol ön kapıda bir sıkıntı var gibi geldi bana çizgilerde.belki resimde öüle görünüyordur.

Boya kaporta işinin toplam ne kadara mal olduğunu iş bitince yazayım. :lol2: Kapılar düzeltilirken sürekli sökülüp takıldığından şuanda ayarsızlar. Aradaki boşluklar vs tekrar ince ince ayarlanacak. Setler çok düzgün yani bi sorun yok. Kapı şeritlerini takmayacağımı,o yüzden setlerin düzgün olması için ne gerekiyorsa yapılmasını 25-30 kere söyleyince 1 tam günü sadece o çizgilere ayırdılar. Çok ciddi sorun vardı onlarda. Şuan çok beğendim yapılan işçiliği.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
sol ön kapının çamurlukla birleştiği noktada çizgi için sölemiştim. ama ayar yapılcaksa sorun kalmaz.herşeyden önce sen sevdiğsen bizim fikrimizi boşver.herkes bişey der butür işlerde.:lol2:

Yo ben de farkettim. Bariz bi sorun var orda. :lol2: Ama halledicez. :lol2: Heyecandan hemen çekip astım fotoları. Şuan sadece boyandı. Daha çok işi var yani. :lol2:

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

kardeşim çok güzel gidiyor. hadi hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
:unknw: Konuyu çok merak içinde ve yakından takip ediyorum.Yeniden hayata döndürme çalışmaları hep hoşuma gitmiştir.Sabrınız takdirlik.Sonucu bizde iple çekiyoruz.
Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Maaşallah aracınızın boyası çok güzel olmuş, çok temiz iş yapmış ustanız ..

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Maşallah :)

Eski halinin sadece fotolarda kalması dileğiyle Cihan, işçilik 10 nümeroo.

Boncuk benden söz :good1:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Bugün tekrar gidip baktım. Pasta cilayı yiyince iyice parlamaya başlamış. Pütür felan kalmamış. Cila olarak; önce ÇBS nin bi cilası,üstüne de 3M silikon cila ile iki kat cila atıldı. Pazartesi toplanacak bu gidişle. :D

O silikon cila çok inanılmaz bişey yahu. Normalde bi kutusuyla 4-5 kez cila yapmak mümkünmüş. Biz yeni kutuyu 80 liraya aldık ve hemen hemen hepsi bitti. :yuuh:

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:D Kapı plastik şeritlerini kesinlikle takma diyecektim ki zaten ayarlamayı yapmışsın, bu kadar güzel şeritli bir araca o plastikleri takmak bence ihanet gibi. Araba tamamen toplanınca, boyanın güzelliği x2 oluyor.
Yorum bağlantısı
Metin Serin

önce bi :D diyelim.Eski şahinlerde okyanus mavi dedikleri bi renk vardı,onu hatırladım çok güzel olmuş.Bu arada başladığından beri satır satır gün gün takip ediyorum konuyu çatlııcam artık Cihan kardeş bitse de şu alet görsek artık yaa :crazy:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Araç bitti. ;) Yarın içi dışı toplanacak. Ama;

Konsoldaki saatin önündeki pleksi parça artık yılların ve konsol cilalarının getirdiği bi pusa sahip. Bunu temizlemenin bi yolu var mıdır? Ya da 3x5cm ebatlarında aşağıdaki şekilde pleksi kesebilecek babayiğit nerden bulunur. Ben cam kesip kenardaki çıkıntıları çapraza alacak şekilde içine oturtmaya çalıştım ama 1-2 mm yüzünden oturtamadım. Bir de cam çok kolay kırılır gibi geliyor. Fikri olan var mı? :)

dsc05684.jpg

dsc05681t.jpg

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım
(düzenlendi)

Valla madem kesilecek :)...Değişik bişeyler yapılabilir , böyle hafif bombeli , lens tarzı ;)

tarihinde O?uz Y?ld?r?m tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Valla madem kesilecek :)...Değişik bişeyler yapılabilir , böyle hafif bombeli , lens tarzı ;)

Olm düzünü kesemedim, sen mercek diyosun? Nerde o teknoloji? :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...