İçeriğe Yönlendir

Adım adım modifiye

Cihan Tiftik

Recommended Posts

Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Hacı eski tamponu ver fiberciye yapsın sana bi oyuncak :D Resimdeki gibi ... Hoş senin eski tampon kanserdi , bişey tutmaz o , özelliğini kaybetmiş, odun gibiydi :)

Valla aynen öyleydi. Tampon ve rüzgarlıktan bi oyuncak yapma planım var bakalım. Rüzgarlığı hafif traşlayıp St mondeo tarzı bi rüzgarlık yapacam. Tamponunda yanları uzatıp,ortaya bağımsız bi difüzör çakacam. Orta kısma da çakarlı tek bi stop. :D

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Seramik değil yok. Ama farklı bi alaşımmış sitesinden anladığım kadarıyla. Sarıyla lacivert yanyana durmaz benim arabamda. Kırmızı olur olursa. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

kaç paraymış sorması ayıp o diskler :D

bmw için olanalrı internnet buldum da çok para diyo :D

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
He tam apaçi olucaksın işte...Bari altın sarısı filan yap...Laci araba kırmızı kapak kıro :)

Cümlen kendi içinde çelişiyo. Altın sarısı ve kıro. Burhan altıntop seni gidi.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Cümlen kendi içinde çelişiyo. Altın sarısı ve kıro. Burhan altıntop seni gidi.

sti-weds-brembo02-1024.jpg

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Allah aşkına bu ne ya? Zevklerinden iyice şüphe duymaya başladım Sinan. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

De get, il çakmadrino. :)

105072816MitsubishiEvo-BIG.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Hakdar

çok güzel gidiyor takip ediyorum sanma jantlar ve saat çok güzel yola devam .. :lol2:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Araba tamamen boyaya hazır şekilde şuan. Yarın macunlu yerlere tekrar akrilik astarı atılcak sonra tekrar hata kontrol,varsa düzeltmeler yapılacak. Salı akşamı ya da çarşamba akşamı da boyaya girecek. Tahminim cumartesiye veya en geç sonraki pazartesiye en orjinal haliyle çıkmış olacak zira muayene var. Lakin cam işini h

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Yok aga , her arabanın ki ayrı diye biliyorum ben...

O araba çıkmaz daha söleyim ben :D... Astar Macun değil oyun hamuru sürseler o bile kururdu şimdiye :lol2:....

Yorum bağlantısı
Taha İlgen
Araba tamamen boyaya hazır şekilde şuan. Yarın macunlu yerlere tekrar akrilik astarı atılcak sonra tekrar hata kontrol,varsa düzeltmeler yapılacak. Salı akşamı ya da çarşamba akşamı da boyaya girecek. Tahminim cumartesiye veya en geç sonraki pazartesiye en orjinal haliyle çıkmış olacak zira muayene var. Lakin cam işini h
Yorum bağlantısı
Mehmet Akmermer
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Camcılarda satılıyo Çağlar abi ama ne kadar kalitelidir bilemicem ;)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
O araba çıkmaz daha söleyim ben ... Astar Macun değil oyun hamuru sürseler o bile kururdu şimdiye ....

Aga çıksa nolacak.Daha farlar alınacak,jantlar,diskler takılacak,rüzgarlık ve sac marşpiye yapılacak,egzoz sistemi de hala bitmemiş. Direksiyon,iç döşemeler,müzik sistemi.... Ohoo, bu araba 6 aydan önce bitmez. ;)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

ama bittiğin de karşısına geçip okadar beklendiğine değdi denecek bir araba olacağı kesin.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Usta aradı öğlen,dedi bi iyi bi kötü haberim var;

İyi olanı;"-arabayı boyaya alıyoruz."

kötü olanı;"-arabayı boyaya alıyoruz ve ön camın sökülmesi lazım;sökelim mi,sökmeden mi boyayalım?"

Dedim "-usta sökelim".

Tamam dedi,15 dakka sonra tekrar aradı;"-camcı bu camdan hayır gelmez,kılcal çatlaklar var,sökelim derken elimizde kalır dedi" dedi. :)

Dedim "-parçalasın anasını satiim,yenisi kaç paraymış?" 150 dedi.

Tamam dedim,yarım saat sonra tekrar aradı:

"-Camı sağlam çıkardık ama yere koyarken daha 2 yerinden boydan boya çatladı,yenisi şart artık" dedi.

Neyse sonuç olarak girdi araba boyaya.Ne zaman çıkar bilmem. :)

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Bak bizim arkadaş Pert GP toplamaya başladı 2 gün önce :)...Onun arabası senden önce çıkacak , ahada yazıyom buraya :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...