İçeriğe Yönlendir

Far ampülleri

Burak Hatipoğlu

Recommended Posts

Sedat Can

H4 Philips Power2Night GT150 ampülünü kullanan var mı? Aydınlatma ve ömrü nasıl?

phlpspower2nighth4.jpg

Yorum bağlantısı
Vural Sarı

3. set osram night breaker ampul geçen hafta patladı.Focusun sol far ampul değişimi sorun.Far sökülmeden (takanlar var) ben taktırmıyorum.Ampul 15 TL.İşçilik 10 TL.Bıktım artık.One minute,bir daha da almam NB.

Bosch +90 Ankara'da bulamadım.Eski halojeni geri taktım.Diğer NB patlayana kadar idare edeceğim.Bosch bulamazsam + 50 olanlardan takacağım.Philips extreme düşündüm,fiyat 65 TL.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
3. set osram night breaker ampul geçen hafta patladı.Focusun sol far ampul değişimi sorun.Far sökülmeden (takanlar var) ben taktırmıyorum.Ampul 15 TL.İşçilik 10 TL.Bıktım artık.One minute,bir daha da almam NB.

Bosch +90 Ankara'da bulamadım.Eski halojeni geri taktım.Diğer NB patlayana kadar idare edeceğim.Bosch bulamazsam + 50 olanlardan takacağım.Philips extreme düşündüm,fiyat 65 TL.

Makyajlı kasalarda mı sol taraf sorun oluyor...Bende hiç bir sorun yok :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
:) makyajlılar tırt. Bizimkiler bir hamleye bakıyor :nazar:
Yorum bağlantısı
Vural Sarı
Makyajlı kasalarda mı sol taraf sorun oluyor...Bende hiç bir sorun yok :rolleyes:

LPG beyni akü yanında,bilek kalınlığında kabloyu sabitlemişler.Far değiştircek olan kişi elini önce LPG beynine atıyor,başlıyor oradan çıkartacağım diye ileri geri çekiştirmeye.Far sökülmeden taktırmam abi. :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...