İçeriğe Yönlendir

Kulüp Üyelerine Özel

Murat Dere

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı
Oh ohh Murat Hocam da çatlasın.. :D :lol2:

Desteğinize teşekkür ederim Cenk Bey.

Abi şaka bir yana, ne yapalım toplantı işini, zaman konusunda fikriniz varmı?

Bayramdan sonra düşünelim, CemBo 26 Eylül demişti, ama konu açmak lazım.

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
Şartlar belli :lol2:

Bu arada; Yaz şenliğine katılanları ilk fırsatta inceleyeceğim.. Listeyi bu sebeple kaydetmiştim.. ;)

abi ben yaz şenligi hariç diger etkinliklerin çogunu na katıldım kahvaltıda dahil bi düşünsen hani nasıl olur :D

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş
(düzenlendi)

Ben anlamam caz yaparım valla, ben kaç senedir üyeyim, her toplantıya katıldım daha yeni "Kulüp Üyesi" oldum. Var mı öyle hemen kulübe girmek :i-ih:

Düzenleme: 22 aydır üyeymişim :(

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
Ben anlamam caz yaparım valla, ben kaç senedir üyeyim, her toplantıya katıldım daha yeni "Kulüp Üyesi" oldum. Var mı öyle hemen kulübe girmek :(

Düzenleme: 22 aydır üyeymişim :lol2:

abi benim içinde böle düşünüyosun bileyim yani.. :i-ih:

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş
toprağım doğru söylüyor :i-ih::( :lol2:

Her daim Alim, tüm kulüp üyelerine bi güzellikten yanayım :p

abi benim içinde böle düşünüyosun bileyim yani.. :rolleyes:

Abi benim değil Emminin halay başı olduğu moderasyon ekibinin ne düşündüğü önemli, yoksa gönül kulübümün üyesisin Bahtiyarım :D

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
Her daim Alim, tüm kulüp üyelerine bi güzellikten yanayım :(

Abi benim değil Emminin halay başı olduğu moderasyon ekibinin ne düşündüğü önemli, yoksa gönül kulübümün üyesisin Bahtiyarım :i-ih:

eyvallah abi sayın çok degerli moderatörlerimiz bu konuyu enine boyuna degerlendirip en kısa olum bi cevap vereceklerdir eminim..

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
Ben anlamam caz yaparım valla, ben kaç senedir üyeyim, her toplantıya katıldım daha yeni "Kulüp Üyesi" oldum. Var mı öyle hemen kulübe girmek :)

Düzenleme: 22 aydır üyeymişim :)

offfffoffffff bende 25 aylık üyeymişim abi,,keşke istanbul veya ankarada oturuyo olsaydım şimdiye 100 defa gelirdi üyeliğim :) forumdan kimler geldi kimler geçti...ne güzel günlerdi o gençlik yılları be:p ihtiyarladık ama hala klup üyesi olamadık.... :D çokmu oldu duygu sömürüsü :superman: bu senede şenliklere katılamayacağıma göre başka bahara artık... :elveda:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ömer konuyu dağıtacağım ama 6 yıl uzun bir süre mi..

Tüm çocuğu olmayan olamayanlar için söylüyorum.. Bizim 16 yıldan sonra çocuklarımız oldu... Yazları kazandım kışları bu uğurda harcadım.. Hiç yılmadım.. Pes etmedim.. Eşim 3 kez ameliyat oldu...

Sonuç.. 2 tane yaramaz ve şimdi 3 yaşındalar...

Allah herşeyin iyisini bilir...

Allah bagislasin, anali babali saglikli ve basarili cocuklar olsunlar insallah

16 sene denendiyse yas kaçti pardon, hangi ara evlendiniz, o sirada yeni yeni mi tras oluyordunuz :D

Biyiklarda o yillardan mi kalma :)

Yorum bağlantısı
Kenan Yargıcı
:)

pes be üstadım.hiç olmazsa bi kaç deneme yapsaydık.yazmaya bile üşenmişsin yani. :good1:

En safı değilde en şefkatlisi benimdir abi, yakın gelecekteki bir iftar sofrasına katılırsan stikırın benden, kulübü konuşuruz... :good1:

sağolun üstadım.valla teklif etmeniz bile fırsat yaratmanız bile yeter.şu toplantılara hep gelmek istemişimdir ama bi türlü nasip olmuyor.

Bu arada kullandığımız SAF kelimesi salaklık anlamında değil espiri mahiyetindedir..arkadaşlar tarafından yanlış anlaşılmamıştır umarım.

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
pes be üstadım.hiç olmazsa bi kaç deneme yapsaydık.yazmaya bile üşenmişsin yani. :)

ben çok denedim....bu ilk değildi ama sonuncu denemem :good1: belki bir sabah herzamanki gibi forumu açıp gezinmeye başladığımda bir süprizle karşılaşırım ümidiyle yaşıyorum hep :) çok duygulandım :good1:

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

hasan abi ben bi üye olayım...kırmızı plakaları bedava dağıtçam :) seçim kampanyasına döndü :good1:

Yorum bağlantısı
Kenan Yargıcı
ben çok denedim....bu ilk değildi ama sonuncu denemem :good1: belki bir sabah herzamanki gibi forumu açıp gezinmeye başladığımda bir süprizle karşılaşırım ümidiyle yaşıyorum hep :) çok duygulandım :good1:

Hoş bir duygusal denemeydi ama bence bunuda yemezler.boş hamleeee. :)

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
Hoş bir duygusal denemeydi ama bence bunuda yemezler.boş hamleeee. :good1:

hişşş aman sus çaktırma :) işe yararsa aynını yaparsın :good1:

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Şu kulüp üyeliği nedir, nasıl birşeydir bende merak ettim.İstanbulda 3 toplantı birde gölcük toplantısını sayarsak(ilk gidenlerden birisiydim)4 toplantı.Eee o zaman :good1: hani kendim için istiyorsam ne olayım oğlum Oğuzhan için istiyorum ikimiz ortaklaşa kullanırız :) sanki bizim şansımız daha bi fazla gibi :):good1: dimi Emmi

imla hatası

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Aydogan
(düzenlendi)

Varmısınız bizde bir klub kuralım, adıda klubsüzler klubü olsun :good1::)

Hımmm ama bir sorun varyaa bu klub üyeleri oraya girebilirler demi , tühhh :)

Sizin kulüp üyeliğiniz gelmiş zaten :( Pek de bi özelliği yok zati. Basit bir örnek ile tarif edeyim : Kulüp dediğimiz, kibar feyzo filmindeki WC'dir :good1: İçeride ne olduğunu sormayın :)

Hocam ama orası Agaya beleşdi, burda aga maga tanımıyor kimse valla. Bilo bile bu kadar gaddar değildi :(

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
Sizin kulüp üyeliğiniz gelmiş zaten :good1: Pek de bi özelliği yok zati. Basit bir örnek ile tarif edeyim : Kulüp dediğimiz, kibar feyzo filmindeki WC'dir :) İçeride ne olduğunu sormayın :(

:good1:

Varmısınız bizde bir klub kuralım, adıda klubsüzler klubü olsun :):good1:

Hımmm ama bir sorun varyaa bu klub üyeleri oraya girebilirler demi , tühhh :(

Hocam ama orası Agaya beleşdi, burda aga maga tanımıyor kimse valla. Bilo bile bu kadar gaddar değildi :unknw:

sıranızı bekleyin yafff,toplantıya gidecen kardeşim :p öyle beleşe üyelik yok :p bizde bekliyoz hala bak... :)

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Sizin kulüp üyeliğiniz gelmiş zaten :good1: Pek de bi özelliği yok zati. Basit bir örnek ile tarif edeyim : Kulüp dediğimiz, kibar feyzo filmindeki WC'dir :good1: İçeride ne olduğunu sormayın :)

Her girenden Büyük 0,50 küçük 0,25 krş.ücret alınıyor mu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...