İçeriğe Yönlendir

Kulüp Üyelerine Özel

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Akaloğlu
doğru beyaa.bakalım noolcek.tutarsa bizde zorlarız.devam et devam et durmak yok. :)

ben oldum bilem...sırada sizler varsınız artık... :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Murat'ın grubunu kim değiştirdi ya..

Serkan, senmi yaptın... ?

valla Memed'im olabilir he, gıcığı var zaten bana o şahsın... tenhada yakalamayayım... :)

Çok mu belli oldu ? :)

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
sen bizim mahalleden geçersin om. :s

abi ,mahalle kabadayısımı oldun :s fedai lazımmı. :) ...vala fazla bişi istemem öğle yemeği sigorta,azcıkta benzin parası :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
abi ,mahalle kabadayısımı oldun :p fedai lazımmı. :bambam: ...vala fazla bişi istemem öğle yemeği sigorta,azcıkta benzin parası :bravo:

estağfurullah, kabadayılık bize ters. ;) kendim yeterim evelallah ama kapımız herkese açık. ayrıca kimseyle kavga etmek gibi bir niyetim yok saldırı olmadıkça. bu yapılanları da saldırı olarak algılamıyorum. samimiyet çerçevesinde yapılan şakalar sadece. ayrıca senin de şaka yaptığını biliyorum. yalnızca düşüncelerimi söyliyeyim dedim yeri gelmişken. şaka kalıdırıyoruz ki insanlara şaka yapıyoruz. zaten her ortamda kaldırırım ben... şakayı... :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Baktım loglara.. Serkan senin grubunu Yüksek Topuklu olarak değiştirmiş..

Ben düzelttim Murad'ım..

Bi sorun olursa sen bana bi alo de olur mu... :bravo:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Vay be, ben neymişim meğer...Kesin Murat hoca benim şifreleri ele geçirip kendini mağdur gibi gösterip birşeyler istemek için ortam yaratacaktı..Çok film seyrettim galiba bu aralar.. :bravo:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Baktım loglara.. Serkan senin grubunu Yüksek Topuklu olarak değiştirmiş..

Ben düzelttim Murad'ım..

Bi sorun olursa sen bana bi alo de olur mu... ;)

eyvallah kardeşim. :flowers:

Vay be, ben neymişim meğer...Kesin Murat hoca benim şifreleri ele geçirip kendini mağdur gibi gösterip birşeyler istemek için ortam yaratacaktı..Çok film seyrettim galiba bu aralar.. :D

evet, çok film seyretmişsin Serkan'ım Toker'im. :)

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
İ.Göksel Yaman

Cort! :p

Sent from my ENIAC

Mort :p

iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...