İçeriğe Yönlendir

Boya Koruma, Cila Ve Temizlik Ürünleri( 3 M, Ziebart , Sonax..vs )

Aykut Gürkan

Recommended Posts

Tayyar Karahan

bahsi geçen ürün şu an hepsiburada.com da 10.45 fiatta 2 tane sipariş verdim,

kargo bedava ve hızlı gönderim var tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan

Evet ben de su an gördüm siparşimi vermiştim artık bir sonrakine kalacak.

Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan

Bir araba temizligine ne kadarını kullandınız. Yada kaç kutu?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ya bu temizlik işleri gerçekten yorucu oluyor.Yada bana zor geliyor.1 saatte pilim bitiyor..Aşama aşama yapayım diyorum yine olmuyor.En iyisi 10-15 TL verip iç dış yıkatmak.Ozaman zaten döşeme falan silem ihtiyacıda olmuyor.

Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan
(düzenlendi)

Arkadaşlar zaten araba yıkayan arkadaşlarımızında aileleri var onlar da para kazanacak ben hep dışarıda yıkatırım arabamı.

Arabayı yeni değiştirdim fazlaca kirli bu oto kuaförlere de fazlaca para dökmek istemiyorum o yüzden kendim temizleyeceğim. Bir halı yıkama makinesi + sonax temizleme spreyleri bana yeterince yardımcı olacaklar gibi geliyor.

tarihinde Abdullah Ercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal
Arkadaşlar zaten araba yıkayan arkadaşlarımızında aileleri var onlar da para kazanacak ben hep dışarıda yıkatırım arabamı.

Arabayı yeni değiştirdim fazlaca kirli bu oto kuaförlere de fazlaca para dökmek istemiyorum o yüzden kendim temizleyeceğim. Bir halı yıkama makinesi + sonax temizleme spreyleri bana yeterince yardımcı olacaklar gibi geliyor.

yazık 150 tl vermek onun yerine kendim temizlerim daha iyi ki öle yaptım zaten süperde oldu.ben tek kutu kullandım ama 1 kutu daha aldım onuda halı yıkama robotuyla yapcam daha daha güzel olcak eminim :)

Yorum bağlantısı
Muharrem Altıparmak
Bu biraz kuvvetli gelmez mi?

Temizlik yapacağız derken koltuklardan olmayalım.

Ben uyguladım.Dosemeye bir zararı olmadı.

Once ılık suda bolca kopurt.Kopuğu kumasa yay.2-3 dk bekle.Nemli bezle sil.

Bu kadar.Sonuc inanılmaz geldi bana.

hangi kosla arkadaşlar merakla bekleniyor bu sorunun cevabı. hanımda aynı şeyi söyledi bana ama cesaret edemiyorum.

Resimdeki toz lu olan üründen.

Tavana yapamadım.Zira koltuk bi şekilde kuruyor.Ancak tavana cesaret edemedim.Koltuk ve paspaslarda sonuç harika.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Bugün yukarda belirtilen sonax döşeme temizleyci 400ml köpüklü tüp ile yapmış olduğum temizliğin detaylarını sizlerle paylaşmak istedim. Oto kuaföründe yaptırmak istiyordum fakat 150 - 200 TL arası değişen fiyatları bana fazla geldiğinden uygulamayı kendim yaptım. Araç içi aşırı kirli olmasına rağmen ilk temizlik denememde istediğim sonuçlara yaklaştım ikincisinide hafta içi uygulayacağım, lekeleri kesinlikle çıartıyor diyebilirim.

İşte koltuğun kirli hali

64548904.jpg

Buda temizlikten sonraki hali

44417955.jpg

Bu arada bu ürün paspas altındaki halı kısmıda oldukça güzel temizlemekte. Bana kalırsa tamamen detaylı bir temizlik için bir araca 4 Tüp sonax ürünü gerekli.

4 X 10,5 TL = 42 TL ama işçiliği oldukça fazla

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Uygulanısı nasıl bunların

1) köpüğü döşemeye sıkıyoruz. Beyaz olarak çıkan köpük döşeme ile buluşunca bir anda yok oluyor döşeme hemen emiyor.

2) Nemli bir bez ile siliniyor ben beyaz birkaç bez ile sildim çıkar kirleri görünce şok oldum.

3) 15 dk sonra başka bir bez ile yeniden siliniyor.

4) Elektrik süpürgesi ile vakum yapılarak işlem sonlandırılıyor.

5) aşırı kirli zeminler için bu işlemler yeniden uygulanıyor.

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Bakım sırasında aracımın renginin matlaştığını söyleyip (sanırım satış tekniği) bir kampanyadan bahsettiler..

1- Boya parlatma + Koruma

2- Çizik giderme ve Cila

3- İç Detaylı temizlik

4- Motor temizleme ve Koruma

Toplam: 230 TL

Garanti veriyoruz diyorlar.. beni ilgilendiren kısım İç Detaylı temizlik..

sizce??

Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

fiyat bencede cok uygun,ne kadar süre garanti veriyorlar?

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

işçilikleri iyi ise yani bu işlemi yaptıkları aracı gördüyseniz fiyatı iyi

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Denemeden bilinmez.Orda numunelik araçlara bakıp aldanmamak lazım.Yaptıran gerçek kişi bulmak şart.

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Beğenme garantili diyorlar.. zaten huyum gereği beğenmessem para vermeyeceğimi de bildiklerinden gerçekçi geldi bana.. :) ön kaputtaki taş izlerini de rötuş yaparız dediler.. araç ilk günki gibi olacakmış sözde.. uygulatıp görücez..

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Banada Sonaxta aynısını dediler ,yaptıkları rötuşlar 2 ay dayanmadı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...