İçeriğe Yönlendir

Focus1 ve Focus 2

Özgür Karasüleymanoğlu

Recommended Posts

Özgür Karasüleymanoğlu

Merhaba,bir çok kişiden focus2 de; focus1 e göre donanımlı olmasına rağmen,focus 1'in sorunsuzluğu ve kalitesinin olmadığını duyuyorum.İkisini de kullananlardan iddialar hakkında yorum bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ortağımda 9 senedir kullandığı 2001 ghia var..

Bu yıl 2006 dizel trend topladık bir tane.. Niyeti 2006 yı kullanıp, 2001'i satmaktı...

2006'yı bir kaç hafta kullandı...

Sonra fikrini değiştirdi.. Şimdi 2006 satılık.. 2001'i kullanmaya devam ediyor...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Makyajlı focus 1 i focus 2 ye tercih ederim işin içine focus 2.5 girerse düşünmem titanyum focus 2.5 alırım :lol2:

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Bende focus 1'i tercih ederim ama lpgnin uğraştırmasından sıkıldım artık.Focus2 de dizelde alma şansı olunca tereddütte kaldım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

2002 sonrası ghia focus II den daha güzel bence birde focus I ghiaya dizel olsaymış daha da güzel olurmuş

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

ford camiasında hep eskiler övülür ve makbul kabul edilir.ör transit 2000 model 120P kamyonet 2004 330s kamyonetten daha çok sevilir ve hemen hemen aynı paralara satılır piyasada.focus 1 gerçekten efsane kasaydı ama çokta abartmamak lazım şuan ki focus daha güzenli daha konforlu.focus 2 de özellikle benzin li araçlar için bunu yazıyorum.nedense dizeller servis konusunda biraz müşteriyi üzüyor.birde filo kullanımında genelde dizel araç yoğunlukta olduğu içn 2.el e düştümü yüzlerece beyaz dizel focus 2 görüyorusun piyasada.benzinli 2elde daha hareketli

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bazı şeyler hoşunuza gitse de, zaman denen acı gerçek vardır. 2-3 yıl sonra focus I ler bu kadar gözde olmayacaktır. Sonuçta modeli-üretimi bitti.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
Bazı şeyler hoşunuza gitse de, zaman denen acı gerçek vardır. 2-3 yıl sonra focus I ler bu kadar gözde olmayacaktır. Sonuçta modeli-üretimi bitti.

İşte o zaman klasik olacaklar :nazar:

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Ford,opelin astra klasiği gibi focus1'i hala üretseydi hem uygun fiyatlı hem şehiriçi daha derli toplu bir araç olarak bayağı satardı.Yeni focus ve yeni fiesta arasında boşluk var bence.Focus2 şehir içinde fazla büyük yeni fiesta ise çok küçük geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
Tertemiz bir sport trende de hayır demezdim tabii :unsure:

Focus-1998-2001.jpg

Kim hayır diyebilir ki.. :wub:

Yorum bağlantısı
Ömer Gürgen

f2 hb ghia1.6i tercihim olurdu.

sonuçta yeni teknoloji ve güncel.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

azıcık yeni kasalarda takır tukur sesler geliyor ama eskisine nazaran daha hoş sanki ama ataklık olarak teyzemde 2001 otomatik sedan var o daha atak .

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Ford,opelin astra klasiği gibi focus1'i hala üretseydi hem uygun fiyatlı hem şehiriçi daha derli toplu bir araç olarak bayağı satardı.

aynı fikirdeyim. Focus 1 ve Golf 4 hala üretiliyor ve satılıyor olsa şu anki modellere göre daha çok satardı bence.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...