İçeriğe Yönlendir

Jamara Barracuda

Fırat Bozkurt

Recommended Posts

• 9 ay sonra...
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
Bunların çok ucuz modelleride var mesela 30-50 TL aralığında falan..Acaba onlar vakit geçirmek için nasıllar?Çok mu kalitesizler acaba?kutudan çıkartırken elimizde kalmasınlar sonra :p Ahada aşağıda var bitane bahsettiğim cins..

http://www.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/A...ctionId=4001871

Abi ben geçenlerde bim'de görünce alıyım dedim 20TL ye aldım evde şarjını falan yaptım havaya kalkıyo ama yön verilmiyo :) Sürekli sağa doğrı dönüyo kıçı :) Arka kanadı o kadar kurcaladım ama başaramadım havada asılı kalıp dönmenin dışında başka hareket yapmadı :p Gece gitmeyede üşendim geri sabaha zaten pert olmuştu :)

Dışı kutuların içinden çıkan köpüklerin daha yumuşaklarından, üzerinde etiket var o kadar :p

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fırat Bozkurt

Kumandasının üstünde Playstation joystick düşünecek olursak L1 ve R1 tuşları yok mu? Eğer varsa havaya kalktığı zaman sol taraftaki tuşa sık sık basın düzelecektir ki eğer yoksa çare yok...

Yorum bağlantısı
Misafir

Çok keyfli bir hobi ama ben yerden gidenleri tercih ederim, özellikle benzinli rc araçlar çok tatlı bir ses çıkartıyor. Bir de maliyetli bir hobi olmasa tüm günün stresinden kurtulmak için birebir. Bir gün istiyorum benzinli bir helikopter almayı, tabi ne zaman olur bilinmez.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Kumandasının üstünde Playstation joystick düşünecek olursak L1 ve R1 tuşları yok mu? Eğer varsa havaya kalktığı zaman sol taraftaki tuşa sık sık basın düzelecektir ki eğer yoksa çare yok...

Valla bi kaç tuş daha vardı üzerinde kurcaladım epeyce ama hiç etki etmedi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...