İçeriğe Yönlendir

Aygaz euro lpg+

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

arkadaşlar bununla ilgisi bilgisi olan var mı euro lpg ile aynı mı yoksa aygaz yeni bir lpg mi satışa sundu pompacıya sordum haberi yok sitede anlatmış sübabları temizlediği (cc gibim ) idda ediliyo daha az yakıt daha fazla performans acaba önceden beri vardı da ben mi yemni gördüm yoksa yeni mi :good1:

http://www.aygaz.com.tr/tr-TR/Otogaz/

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Ne zaman aygaz kullansam şehiriçi 50km, şehirler arası 100km daha az yol gidiyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

aslında bende arada alıyorum genelde shell euro lpg alıyorum o normal gidiyo aygaz da aşağı yukarı aynı sanki aygazınkinide araç daha iyi kaçıyo gibi geliyo psikolojik sanırım arkdaş çünkü öyle diyordu :good1: şimdi bu lpg+ şimdi aygazın hali hazırda sattığı lpg mi onu merak ettim

Yorum bağlantısı
Süleyman Akdoğan

Yeni çıkmış galiba. Yazılanlar doğruysa cc nin görevini yerine getirmiş oluyor.

İstasyonlara ne zaman ve de hangi fiyattan gelecek acaba?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

genelde hep aynı istasyon alıyorum temizliğinde sorun yok 20 bine yaklaşıyor filitre halen tertemiz :D ama lpg+ çok iddalı merak ettim

Yorum bağlantısı
Erhan Bulut

Lpg kurum yapmaz iddiasını aygaz kendi ağzıyla yalanlamış.

"Aygaz Euro LPG+’ın içerisinde bulunan katkı maddesi, motorda kurum oluşmasını engelliyor ve motorda birikmiş olan kurumu yok ediyor. Bu temizlik etkisiyle, yakıt motorda daha verimli yanarken, aracın performansı artıyor ve yakıt sarfiyatı azalıyor"

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
:D kurumdan daha illet bir madde olabileceği söyleniyordu kurum yapmıyor ama daha beteri deniliyordu :bravo:
Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
(düzenlendi)
Ne zaman aygaz kullansam şehiriçi 50km, şehirler arası 100km daha az yol gidiyorum.

bende aynı durumdayım enteresan bi durum araba gözle görülür şekilde az km yapıyor.

tarihinde Yavuz Emrem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

bulunduğum yerde aygaz euro lpg yok ama, şehirlerarası yolculukta kesinlikle aygaz istasyonlarından yakıt alıyorum..

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

dün akşam reklamını seyrettim;

güreş arenasında,iki focus u güreştiriyorlar,euro lpg+ olan diğer arabayı saha dışına itiyordu :):)

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

reklamlarda koç'un ford kullanması normal. güzel de olmuş...

her türlü gazı kullandım. şimdiye kadar fark görmedim. km.leri de sürekli kontrol ediyorum... hepsi aynı gibi geliyor bana...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bu hafta denedim 1200 km boyunca hep aygaz adlım içinde plus ta vardı sanki çekişi artırıyo gibi geldi ama pisikolojik beygirde olabilir tüketim olrak fark yok :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bugün 4-5 depo sonra her zamanki shellimden aldım aygaz de çekiş farkı var gerçekten onu anladım tüketim olarakta eskisi gibi bir fark yok ama çekiş farkını şimdi hissettim

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Ben "aygaz+" aldım en son, normal eski aygazdan farkını göremedim.

Biri bana Şunu söylesin En sağlıklısı hangisi.

"Ne zaman aygaz kullansam şehiriçi 50km, şehirler arası 100km daha az yol gidiyorum. " demiş mesela Evren Barış Özbek...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

aygaz fazla yakıyor diyorlar ama bariz fark göremedim. ama çok farkı yerlerden almıyorum hep aynı istasyondan alıyordum sadece arada opet alıyorum uzun yolda shell bulamayımnca denemek için aldım 4-5 depo aygaz plus shelden iyi kaçıyor gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu reklamı gördüm ve oldukça umutlandım:

1. Aygaz kendi ağzı ile Lpg kurum yapmazı çürütmüş (Malum Koç)

2. Piyasada Carbon clean arabayı bozar-patlatır-havaya uçurur diyenlere bu ilanı gösterip sormalı, Aygaz da yanlış bilenlerin yerine işe girmek isterler mi? zira kurum temizliği gerekmezmiş ya...

3. Aynı grup şirketi Ford bakalım CC için hangi firma ile anlaşacak ;)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mustafa Tüfekçi

Geliştirilmiş formülüyle Aygaz Euro LPG+

plus yanına gelştirilmiş ibaresi almış artık :D

Eskiden tüketim vurgusu da yapılıyordau tv raklamında onun yerine 2 defa performans vurgusu var :p

"ekstra çekiş gücü ekstra performans"

geliştirilen formülde ilk çıkan euro lpg+ dan fark olarak ne var ? bilgisi olan var mı acaba. bir ara aygaz katkılı otogazı piyasadan çekti diye söylenti vardı. acaba bu gelişen yeni formül mü kasttediliyor?

Yorum bağlantısı
Murat Türer

Aygaz katkılı otogazı piyasadan çekmek zorunda kaldı malum şikayetler dağları aştı Millet gaz enjektörlerini eline aldı BRC katkılı otogaz kullanan araçları garanti kapsamından çıkardı Şimdi ise katkılı sessiz sedasız kalktı Ama nekadar doğru bilinmez Aygaz otogazda büyük güven kaybetti 99 senesinden beri aygaz dan başka gqaz arabama koymadım ama katkılı işi çıktıktan ve şikayetler artıktan sonra shell gaz kullanıyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Aygaz katkılı otogazı piyasadan çekmek zorunda kaldı malum şikayetler dağları aştı Millet gaz enjektörlerini eline aldı BRC katkılı otogaz kullanan araçları garanti kapsamından çıkardı Şimdi ise katkılı sessiz sedasız kalktı Ama nekadar doğru bilinmez Aygaz otogazda büyük güven kaybetti 99 senesinden beri aygaz dan başka gqaz arabama koymadım ama katkılı işi çıktıktan ve şikayetler artıktan sonra shell gaz kullanıyorum

Shell'de de aynı durum var diye biliyorum...

Servisler önermiyor..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...