İçeriğe Yönlendir

Chip Tuning

Uğur Koçyiğit

Recommended Posts

Cengiz Koşak

Harika bir açiklama Teşekkurler Cengiz kardeşim sende haklisin.

Benim 90 bg dCİ için yazılıma borcum ne olur acaba :) :)

Rica ederim bilmemek degil ogrenmemek ayip hergun yeni bir bilgi ☺☺

Forum kurallari geregi özelden konusalim abi :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Cengiz, DCi 90 ve 110 arasında enjektör ve turbo farklı. Ecu farklı. Dci 90 ecu kontrollü vanaya sahip klasik turbo, 105 ve 110 dci'ler ecu kontrollü vgt turbo. 90 dci 1.3 bar, 105 ve 110 dci 1.52 bar.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Berkay Çiftçi

Güvenilir firma ile yaparsanız hicbir sıkıntı olmaz her aracin kendine göre durumuna göre yazılımi yapilir iciniz rahat olsun bence ama yerinizde olsam daha güvenilir bir firmaya yaptırın :)

Önere bileceğiniz firmalar var mı bu konu hakkında pek bilgiye sahip değiliz onu bulabildiğimiz için oraya yoğunlaştık

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Cengiz, DCi 90 ve 110 arasında enjektör ve turbo farklı. Ecu farklı. Dci 90 ecu kontrollü vanaya sahip klasik turbo, 105 ve 110 dci'ler ecu kontrollü vgt turbo. 90 dci 1.3 bar, 105 ve 110 dci 1.52 bar.

yani??? V6 candır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berkay Çiftçi

araçtan memnuniyet konusunda sıkıntımız yok kesinlikle yol tutuşu olsun yalıtımı olsun yaklaşık 10 ay civarı oldu aracı alalı her hangi bir sorunla karşılaşmadık tek eksi ara hızlanmalarda çok yetersiz kalması buda bazen aşırı derecede can sıkıcı olabiliyor bizde çözümü böyle bir yolda bulduk ancak ondanda pek emin değiliz varsa başka önerebileceğiniz şeyler memnuniyet duyarım

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Önere bileceğiniz firmalar var mı bu konu hakkında pek bilgiye sahip değiliz onu bulabildiğimiz için oraya yoğunlaştık

Pasaoglu , Mg Remaps önerilerim arasinda olur
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kazım Yılmaz

Ben 2 yıldır Paşaoğlu'na yaptırdığım yazılımla devam ediyorum. Çok şükür bir sıkıntım yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
israfil yanık

merhabalar.. Bende forum daki konuları araştırırken bir an merak ettim. 2006 fusion 1.6 tdci araç için uygun bir yazılım varmı? önerilerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu
(düzenlendi)

merhabalar.. Bende forum daki konuları araştırırken bir an merak ettim. 2006 fusion 1.6 tdci araç için uygun bir yazılım varmı? önerilerinizi bekliyorum.

Firmalar yapıyor 110-120 arası olur güç normal ayarda ayrıyetten box tak çıkar şeklinde de yazılımlar mevcut tarihinde Eray Alicikoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Aracınıza yazılım oluyor. Pompa,enjektör ve turbosu iyi durumda ise 25-30 hp 30-40 Nm rahat bir şekilde alınabilir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Firmalar yapıyor 110-120 arası olur güç normal ayarda ayrıyetten box tak çıkar şeklinde de yazılımlar mevcut

Box tak cikarlar cok güvenli seyler olsaydı tutulurdu piyasadaki çoğu box sahte ve kalitesizdir
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

güvenilirdirler, ayrıca orjinalleride çok kolay şekilde bulunur (marka alacaksınız tabii), kontrolüde basittir, ana firmaya barkodu yollarsınız anında onayı alırsınız :) extrem şeyler istenmiyorsa bence box en kolayı...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Süha Demirtaş

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-connect-chiptuning-250848084/detay

Box olayı aşmış kendini :)

Fiyat biraz uygun olsa, yazılım + bu box ı tak, yeri geldiğinde telefondan anında ver coşkuyu :)

her ayarda aracı kapatıp açmak gerekiyor sıkıntılı yanları var. Yazılım üstü box ı yaptık herkese tavsiye ederim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

her ayarda aracı kapatıp açmak gerekiyor sıkıntılı yanları var. Yazılım üstü box ı yaptık herkese tavsiye ederim ;)

Kapatma açma kötüymüş ama güzel gelişmiş cihaz
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kapatma açma kötüymüş ama güzel gelişmiş cihaz

Sen onu bırak ilandaki telefona bak :)

Bu arada box can dir :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sen onu bırak ilandaki telefona bak :)

Bu arada box can dir :)

1.4 asm fiesta 3. vites pati çekermi çekiyor arkadaş :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

1.4 asm fiesta 3. vites pati çekermi çekiyor arkadaş :)

Naaptin :) ayar kaç f1 f2 hangisi :)

Olan asm ye olmasın sonra :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Naaptin :) ayar kaç f1 f2 hangisi :)

Olan asm ye olmasın sonra :)

sol 2, sağ 0 :f1:

bişey olmaz mükemmel sistem asm ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Yazılım ile alakalı aklıma takılan birşey var bunları neden otomobil firmaları kendileri yapmıyor daha yüksek beygir tork gücüyle ve daha düşük yakıt tüketimi ile araçları satmıyor ?:)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yazılım ile alakalı aklıma takılan birşey var bunları neden otomobil firmaları kendileri yapmıyor daha yüksek beygir tork gücüyle ve daha düşük yakıt tüketimi ile araçları satmıyor ? :)

Yakalaması gereken ekonomik değerler, vw'nin uymadığı :p salınım değerleri vs mevcut.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...