İçeriğe Yönlendir

Chip Tuning

Uğur Koçyiğit

Recommended Posts

Cengiz Koşak

Ford connect için chiptuning Uygulaması yapan yok motor daha yeni dediler beyin için yazılım yokmuş.

Varsa yeni bilgi özel mesajla bana ulaşın lütfen

Yetkili Ve kurumsal firmalar ile iletisime geçerek bu konuda daha bilgi sahibi olabilirsiniz, suan connect icin yazilimlar mevcuttur lütfen kopya yazilimcilardan uzak durunuz :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Doğru

Yetkili Ve kurumsal firmalar ile iletisime geçerek bu konuda daha bilgi sahibi olabilirsiniz, suan connect icin yazilimlar mevcuttur lütfen kopya yazilimcilardan uzak durunuz :)

Bildiğim tüm kurumsal firmalar da yazılım yok malesef. 1.5 Dizel otomatik 120 hp aracım

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yetkili firma yok, amg brabusmu bu kardeşim, yada gidip mitsu pikap alın, bunun güç için kendi sattığı BOX i var :)

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Ali abi benimle bir derdin veya bir problemib varsa lutfen özelden gorussek böyle burda yazdigim her yoruma bir cevap bir muhaletef olma peşindesin yapmasan diyorum abi sonra bende uyari aliyorum acik konusunca ?

Yetkili firma yok, amg brabusmu bu kardeşim, yada gidip mitsu pikap alın, bunun güç için kendi sattığı BOX i var :)

Opel gorunumlu isuzu Kamyon aldik abi oda yetiyo :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ali abi benimle bir derdin veya bir problemib varsa lutfen özelden gorussek böyle burda yazdigim her yoruma bir cevap bir muhaletef olma peşindesin yapmasan diyorum abi sonra bende uyari aliyorum acik konusunca ?

Ali abiyi tanımamışsınız demek ki [emoji23]

Onun için htc m7 Fiestası en ideali. Kullanmadığı ürünleri beğenmez. Alışın [emoji23][emoji23]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Onun için htc m7 Fiestası en ideali. Kullanmadığı ürünleri beğenmez. Alışın [emoji23][emoji23]

Ah mehmet abi ahh valla kanser oldum ali abi yüzüne
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Ah mehmet abi ahh valla kanser oldum ali abi yüzüne

Hahahaha sesli güldüm kanka Allah razı olsun  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ah mehmet abi ahh valla kanser oldum ali abi yüzüne [emoji1] [emoji23]

İphone söylediklerini görsen. Onun yüzünden iPhone olan aşkım depreşiyor. Vazgeçemiyorum.

Görsen iPhone istese böyle reklam yaptıramaz. Sayesinde iPhone sayısı arttı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yok caniim ne problemim olucak, o iyi bu iyi demekle cezamı olur, her yorumunada cevap yazmadım, mitsubisi de l200 ler için direk box olunca taşı ativereyim dedim , tamam cevap vermem senimi kiracağım :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

İphone söylediklerini görsen. Onun yüzünden iPhone olan aşkım depreşiyor. Vazgeçemiyorum.

Görsen iPhone istese böyle reklam yaptıramaz. Sayesinde iPhone sayısı arttı.

Yine mi sen, ben başka araba arıyorum farkindaysan fiesta en super olsa ararmiyim kardeş, m7 en güzel andro telefonlardan biri yalan mi, aypona gelince ne diyorum ben aypona, geriden gelen çakma andro ve kopye Htc , kısıtlı ve pahali, gerçi pahalilikta geçildi onu geri aldım, onun dışında en ufak + si olmayan bir demode alet, son reklamı ile kendisi de diyor zaten, son modelle en hızlı ponponu yaptik, başka farkı yok :) oda kendi içinde en hızlı, o hizlilikta 1 sene sürer, yeni model çıkar bir alt modele fren yaptirirlar :)

Zaten reklamda gösterilen şeylerde demode o yüzden senle tartismayacagim, görünen köy klavuz istemez, bu devirde hala ponpon diyorsan yapacak birşey yok :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kullanmadigim ürün derken, yazilimli arabamı yoksa demode ve çocukların bile elinde olan ama erişilmez sanılan ponponmu , bunlarimi kullanmadan begenmedim, yani atta bu kadar havadan atma, attığın taş uçaklara falan denk geldi bir bana gelmedi :)

Begenmediklerimi yazınca nedense ya kullanmadan yorum oluyor ya erişilmez oluyor, ayıptır yahu bu devirde hemde bu dediklerine erisemiyorsak ölelim daha iyi, biri yazılım digeride basit bir oyuncak, ha vertu olsa konu tamam erisemedim, ponpon nedir yahu zuahaha....

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Kullanmadigim ürün derken, yazilimli arabamı yoksa demode ve çocukların bile elinde olan ama erişilmez sanılan ponponmu , bunlarimi kullanmadan begenmedim, yani atta bu kadar havadan atma, attığın taş uçaklara falan denk geldi bir bana gelmedi :)

Begenmediklerimi yazınca nedense ya kullanmadan yorum oluyor ya erişilmez oluyor, ayıptır yahu bu devirde hemde bu dediklerine erisemiyorsak ölelim daha iyi, biri yazılım digeride basit bir oyuncak, ha vertu olsa konu tamam erisemedim, ponpon nedir yahu zuahaha....

Yazılımlı araç kullandın mı?

Soft hard yazılım arasındaki farkı biliyormusun? Bahsettiğin gibi herkes yapıyor nedense bilmeyenlerin elinden çıkanlar Nasıl cortluyor?

Herkes iyi yapıyor da neden belli isimler ön planda.

O kadar basit box ile oluyorsa herkes alıp taksın [emoji6]

Hadi sen htc konusunda yaz [emoji23][emoji23]

Pardon ayfon du uzmanlığın senin [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kullandım, hem kullanmasam ne olacak, kullanınca box kötü yazılım iyi sonucunu 6. hissimle anlayacağım sanki, detay bilmem, biri hızlı diğeri daha hızlı, box yada yazılım farketmez alayı zararli, isteyen bunu bilir bile bile yapar...

Belli isimler yapıyor evet, daha düzgün yapiyorlar tıpkı box ıda düzgün yapan firmalar gibi...

Telefona gelince uzman olmak için mühendis olmaya gerek yok, kullanıcı olarak her an gördüğün kullandığın aletler için rahatça yorum yaparsin, bosa benle uğraşma kardeş, memnunsan ponpon kullan, zaten konuyu acan da sensin, ben kullanmam, geriden gelmeye niyetim yok, dediğim gibi, memnunsan sorun yok, bana daha iyi ve erişilmez alet masalini anlatma yeter :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Neyse.

Oraya normal de hiç bir şekilde (sorun yoksa ) girmek etik değil ( yasak önemli değil )

Telefonla konuşmak için girilir mi sence Abi ?
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Pasaoglunun bozdugu arabalar bize geliyor ali abi :) Gelde bide MGREMAPS kalitesini yaşa sonfa konusalim burda

Cengiz, Paşaoğlu 1995'ten beri aynı yerde aynı şekilde hizmet veriyor. Bekir'e en az 10 değişik yazılım yaptırmışımdır her seferindede nazımı çeker. Sadece bana karşı değil birçok insana karşı yaklaşımı bu şekildedir.. Kimse hatasız değildir eğer ki bozduğu araba varsa ki duymadım gereğini yapacağını çok iyi bilirim. Alelade bir acemi adam değil.

Herkesin kendine göre, bilgi beceresini deneyimi, tecrübesi vardır. En azından Bekir tecrübeli bir adamdır bu konuda.

Çok iyi adamsın severim seni ama uslüp şeklin biraz yanlış geldi bana sadece. Kötülemekle değilde, en iyisini yapmak önemli olan. Eğer öyleysen zaten duayen olursun.

Bende başkası tarafından kurcalanmış bozuk arabaları, Bekirin yaptığına çok şahit oldum ama birkez ağzından duymadım. Bozuluyorlar ben yapıyorum diye..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Telefonla konuşmak için girilir mi sence Abi ?

İlteber konuyu Ozan anladı konuştuk.

Ozan telefonla konuşmak için girmemiş zaten [emoji6]

Cengiz, Paşaoğlu 1995'ten beri aynı yerde aynı şekilde hizmet veriyor. Bekir'e en az 10 değişik yazılım yaptırmışımdır her seferindede nazımı çeker. Sadece bana karşı değil birçok insana karşı yaklaşımı bu şekildedir.. Kimse hatasız değildir eğer ki bozduğu araba varsa ki duymadım gereğini yapacağını çok iyi bilirim. Alelade bir acemi adam değil.

Herkesin kendine göre, bilgi beceresini deneyimi, tecrübesi vardır. En azından Bekir tecrübeli bir adamdır bu konuda.

Çok iyi adamsın severim seni ama uslüp şeklin biraz yanlış geldi bana sadece. Kötülemekle değilde, en iyisini yapmak önemli olan. Eğer öyleysen zaten duayen olursun.

Bende başkası tarafından kurcalanmış bozuk arabaları, Bekirin yaptığına çok şahit oldum ama birkez ağzından duymadım. Bozuluyorlar ben yapıyorum diye..

Ne 10 yazılımla uğraşıyorsun. Ali abiyi Dinle [emoji23]

Sen önce dizel araç kullan sonra yazılım konusuna gel :f1:

Ezme ya ezme [emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

İnsan her zaman daha fazlasını istiyor. Yazılım yaptırdıktan belli bir süre sonrada yine aynı düşüncelere kapılıyor insan :)

Şimdi aracı satasım var sırf bu yüzden. Biraz daha güçlü olsun istiyorum.

Sonu yok bu işin. Bence gerçekten ihtiyaç duyuyorsan yaptır. 1.2 TSI Polo hiç kullanmadım ama eminim performansı gayet iyidir...

1.2 tsi polom var yazılım yapmamak için zor tutuyorum kendimi araç ile çok uzun dönrm planım yok şimdi yazılım yaptırsam normal bir kullanıcı sorun edebilir box alıp satarken çıkarsam adama motorla oynamadım da diyemem kafam karışık. Motor performansı iyi ancak insanı şeytan dürtmüyor değil.

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Simdi , ali abi gel benim 1.7 ye orjinal sekilde bin 3.gun satarsin bi soft yazilimli halde bin birde hard yazilimla bin satmak istemez asik olursun doğru ve duzgun bir yazilim sirketi ile calistigin sürece boxdan alamadigin keyfi alirsin :) mert poloya güzel ve doğru firmadan yazilim yaptir keyfini yasa essege biniyormusum dersin at a binmek ayri güzeldir :))

Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaşım Paşaoğlundan 1 ay önce astrasına yazılım yaptırdı ilgi, alaka ve bilgilendirmeden çok memnun kaldı ve arabadan da çok memnunuz tabi 170 hp oldu 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sen önce dizel araç kullan sonra yazılım konusuna gel :f1:

Zuahhahaha  :good1:  birde bana der kullandınmı diye, ayıp ayıp  :D  :p

1.2 tsi polom var yazılım yapmamak için zor tutuyorum kendimi araç ile çok uzun dönrm planım yok şimdi yazılım yaptırsam normal bir kullanıcı sorun edebilir box alıp satarken çıkarsam adama motorla oynamadım da diyemem kafam karışık. Motor performansı iyi ancak insanı şeytan dürtmüyor değil.

Kurcalama Mert, 1.2 motor üstelik tsi, aynen kullan... yada sat gel Yeti alalım sanada  :D tam senlik bak...

yeti_accessories_300x200.jpg

Simdi , ali abi gel benim 1.7 ye orjinal sekilde bin 3.gun satarsin bi soft yazilimli halde bin birde hard yazilimla bin satmak istemez asik olursun doğru ve duzgun bir yazilim sirketi ile calistigin sürece boxdan alamadigin keyfi alirsin :) mert poloya güzel ve doğru firmadan yazilim yaptir keyfini yasa essege biniyormusum dersin at a binmek ayri güzeldir :))

Cengiz kardeş, ben yazılımlı hali kötüdür demiyorumki, elbet aşık olurum, araba uzuyor resmen, benim dediğim başka, box içinde ne diyorum, alt devirler ve çok fazla açmadığın sürece, daha üstü yazılım diyorum zaten, hatta her ikisi birden aynı anda, ama alayı ömürden çalar buda net....

Neyse uzatmaya gerek yok, alan memnuun satanda , riskleride biliyoruz, neyse ne, bakalım keyfimize :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

İlteber konuyu Ozan anladı konuştuk.

Ozan telefonla konuşmak için girmemiş zaten [emoji6]

Ne 10 yazılımla uğraşıyorsun. Ali abiyi Dinle

Dizel al, sonra konuşalım ehee [emoji2]

Yazılım candır. An gelir çok ararsın herşeye bedel olur.
Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Ben kullanıyorum 1.2 tsi yazılımla çok mutluyum.Neden 1.2 motor ustelik tsi diyorsun Ali abi bi açıklasan merak ettim bildiklerini ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...