İçeriğe Yönlendir

Kazığın adı ttnet...2 kazık birden. b&#246yle soygun g&#246rmedim ben...

Guest Hasan Tanr?verdi

Recommended Posts

Guest Hasan Tanr?verdi
(düzenlendi)

1mb sınırsız internetten daha hızlı olsun diye 8mb hızındaki 15 gb net limitsiz tarifesine geçtim. 46 vereceğime 49 veririm daha hızlı bağlanırım dedim. sonuç vahim.. temmuz faturası 88 tl... nedir bu arakdaşlar... daha önce de 4gb sınırlından yine 1 mb hızındaki sınırsız tarifeye geçerken de 82.5 tl fatura yollamışlardı. neymiş. önceki aydan kota aşım ücretimmiş. siz söyleyin arkadaşlar 1mb hııznda 4gb sınırlı kullanan birisine dahi 62.5 tlden fazla fatura gelmesi sözleşmeye göre mümkün değilken bunları nasıl bir pişkinlikle yapıyorlar? buna kandil kazığı da denilebilir mi? biz tepkimizi koymassak adamlar bizi soyup soğana çevirecekler. hırsızı uzakta aramayın arakdaşlar. internette elimizin altında. masum insanları çırpıyorlar. yazık böyle zihniyete.. kaz gibi yolunuyoruz.. biz susmaya devam edersek durmak yok yolunmaya devam diyorum... kandilinizi de saygı ve sevgiyle kutluyorum...

tarihinde Hasan Tanr?verdi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Artık çok şükür 3g çıktı bunlara bağımlılık kalmadı. Ben daha tam araştırmadım ama turkcell 3g ile bağlanabilirim internete. İnterneti daha ucuza kullabiliriz inşallah.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Tanr?verdi
(düzenlendi)
Artık çok şükür 3g çıktı bunlara bağımlılık kalmadı. Ben daha tam araştırmadım ama turkcell 3g ile bağlanabilirim internete. İnterneti daha ucuza kullabiliriz inşallah.

evet 3g güzel bir teknoloji ama bizim gibi yoğun kullanıcıların ihtiyacını karşılayamayacak tarifleri var. biraz oturması gerekiyor. şuna da inanıyorum telekomun tekelinde olan adsl hizmetinin önüne geçecek ve biz de bu kazıkları yemekten bir nebze olsun kurtaracağız. bunların yaptığı tamamen tekelciliktir. artık kablo devri bitti telekomun yabancı ortağı topla kablolarını fiberini miberini terk et ülkemizi. ya da interneti 10 tl yap.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

İlk tarife değiştirdiğiniz ay fatura yüksek gelebilir ikisi birlikte geliyo gibi bişey oluyo sanırım bende sınırlıdan sınırsıza geçerken öyle olmuştu...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Sebebi tarifeye geçtikten sonra internet hızınız 8mb oluyor ancak 1 ay sonra tarifeniz sabit 49 tl oluyor :lol2:

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Tanr?verdi
İlk tarife değiştirdiğiniz ay fatura yüksek gelebilir ikisi birlikte geliyo gibi bişey oluyo sanırım bende sınırlıdan sınırsıza geçerken öyle olmuştu...

1 ayda 2 fatura iyi be avanta para.

Sebebi tarifeye geçtikten sonra internet hızınız 8mb oluyor ancak 1 ay sonra tarifeniz sabit 49 tl oluyor :lol2:

peki neden bu konu hakkında bilgi vermiyorlar? sebep mantıklı mı sizce?

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Banada mantıksız geldi ama öyle burası bana kalsa ben sabit hattımı kapatıcam :lol2:

Ama öyle bende sınırlıdan sınırsıza geçtiğim zaman o ay ınternet hızım 8mb olmuştu ancak kotam gene sınırlıydı 1 ay sonra sınırsız oldu ödediğim parada sabit oldu ancak şöle bişi var size bu uyarıyı yapmaları lazımdı bana yapmışlardı mesela bende ona göre davranmıştım o ay.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Tanr?verdi
(düzenlendi)
Banada mantıksız geldi ama öyle burası bana kalsa ben sabit hattımı kapatıcam :lol2:

Ama öyle bende sınırlıdan sınırsıza geçtiğim zaman o ay ınternet hızım 8mb olmuştu ancak kotam gene sınırlıydı 1 ay sonra sınırsız oldu ödediğim parada sabit oldu ancak şöle bişi var size bu uyarıyı yapmaları lazımdı bana yapmışlardı mesela bende ona göre davranmıştım o ay.

bize tozpembe baktırdılar. tarifelerin altındaki açıklamalar bölümde dahi yazmıyor. göz göre göre bu kadar haksız kazanca nasıl göz yumuluyor anlamıyorum. bu kadar mı sahipsiziz.

Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

2 haziranda bana ttnetten telefon geldi. 2 ay üst üste 4 gb yi aşmıştım. 8 mb hızında sınırsıza abone yapalım aylık 49 tl dediler. özellikle sordum: "şimdi bu tarihten itibaren bu tarifeden mi internete bağlanacağım, herhangi bir geçiş ücreti ödeyecek miyim?" dedim. aynen şunu dediler:" bu tarihten itibaren bu fiyattan başka ödemeyeceksiniz." bende "kabul ediyorum" dedim.

fatura bir geldi 102 tl. hemen o kızgınlıkla açtım telefonu dediler ki:"49 tl aylık ücret, 17 tl geçiş ücreti, 36 tl kota aşımı" dediler. "ne kota aşımı hanımefendi, ben zaten sınırsızdayım" deyince, 49 tl tarife parası o tarihten, sınırsız tarifesi 2 temmuzdan itibarenmiş.

tam bir tuzak. haram zıkkım olsun.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Tanr?verdi
2 haziranda bana ttnetten telefon geldi. 2 ay üst üste 4 gb yi aşmıştım. 8 mb hızında sınırsıza abone yapalım aylık 49 tl dediler. özellikle sordum: "şimdi bu tarihten itibaren bu tarifeden mi internete bağlanacağım, herhangi bir geçiş ücreti ödeyecek miyim?" dedim. aynen şunu dediler:" bu tarihten itibaren bu fiyattan başka ödemeyeceksiniz." bende "kabul ediyorum" dedim.

fatura bir geldi 102 tl. hemen o kızgınlıkla açtım telefonu dediler ki:"49 tl aylık ücret, 17 tl geçiş ücreti, 36 tl kota aşımı" dediler. "ne kota aşımı hanımefendi, ben zaten sınırsızdayım" deyince, 49 tl tarife parası o tarihten, sınırsız tarifesi 2 temmuzdan itibarenmiş.

kardeş sana da geçmiş olsun. farkındaysanız bu vakitte bu kadar şikayet varsa gündüz neler çıkacak hatta türkiye çapındaki tüm kullanıcılar yazsa o zaman tablo nasıl olacak herkes görürdü. biz işin üçünde beşinde değiliz. alın terimizin böyle gasp edilmesine karşıyız. 3 g bir gelişse bir yaygınlaşıp rekabete dönüşse fiyatlar düşse işte bu ttnetin çöküşü ya da fiyat indirimi demek olur. biz de sattığımız telekomu geri almış oluruz..

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Geçmiş olsun hocam, biraz lafebeliği var telefondaki elemanlarda..

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Banada 1 hafta önce telefon geldi ve 1mb sınırsız hattınızı 3tl karşılığında 8mb sınırsıza yükseltelim dediler. Ben daha önce tarife değiştirirken o kazığı yedim için geçiş ücreti var mı diye 2 defa sordum,herhangi bir geçiş ücreti ödemeyeceksiniz zaten sınırsız tarifesindesiniz sadece hızınız artacak dendi. Bunları okuduktan sonra tırstım şimdi :)

Acaba bir kazık daha mı geliyor :good1:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

kesinlikle 8mb e geçmeyin.

öncelikle bulunduğunuz santral 8mb i destekliyorsa ve yoğunluk yoksa kullanabiliyorsunuz. (bi tanıdığım akmerkezin 200mt ilersinde oturuyor, ancak 2mb alabildi)

sürekli kopmalarda cabası.

beni de aradılar, kabul etmedim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yılmaz

internet için gsm operatörlerini şu anda tercih etmeyin.fiyatlar yakında mutlaka çok düşecektir.istediklerini bulamadılar.3g derken internet diye pazarlıyorlar.sonra vaat ettikleri hız baz istasyonu başına düşen hız.aynı istasyondan kaç kişi kullanıyorsa hız okdar sayıya bölünecek ve dolayısıyla düşecek.

tercih etmekte şu an acele etmeyin derim ben.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

ben şanslıyım ozaman dükkandaki aboneliği sınırsıza geçirdim . değişik bir fatura gelmedi 2 aydan beride bu şekilde .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler

Arkadaşlar benide aradılar ben kabul ettim ama ayda sadece 49 tl ödersiniz dediler :) yoksa kazıkmı yedik niye önceden kimse böyle başlık açmadı bunlar boşuna milleti aramıyorlar işin ucunda kazık varmış peki yüksek fatura gelirse ne yapmalıyız bilen varmı. :)

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

ben de ttnet teknik desteği modem resetinden sonra aramıştım.. o arada makina otomatik sordu 8 kat hızlıya 3 TL fazla ödeyerek geçmek istiyorsanız 1 e basın diye..bastık 20 gün falan oldu, arayan soran yok...inşallah geçirmezler

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez

Kısa bir süre sonra kablolu bağlantı ücreti = 3G bağlantı ücreti olacak. O zaman belki geçebiliriz. Henüz erken 3G'ye geçmek için.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Tanr?verdi
kesinlikle 8mb e geçmeyin.

öncelikle bulunduğunuz santral 8mb i destekliyorsa ve yoğunluk yoksa kullanabiliyorsunuz. (bi tanıdığım akmerkezin 200mt ilersinde oturuyor, ancak 2mb alabildi)

sürekli kopmalarda cabası.

beni de aradılar, kabul etmedim.

evet geçtik kazığı yedik. 8mb hız hikaye. sadece download menager gibi programlarda 850 kb gibi bir indirme hızına ulaşılabiliyor. ancak 15 gb kota ile ne indirlebilir ki zaten. bu adamlar bu işi biliyorlar. ttnetten netkazıklı tarifesi herkese hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Ben de 8 mb hıza geçtim,iki ay oluyor.O 15 GB kota hikaye,10 günde dolduruyor çocuklar 15 GB'yi,ama hızın düştüğü falan yok.Ayrıca hızınız illa 8 mb olacak diye bir garantide vermiyorlar.Satralinizin desteklediği oranda hızlanırsınız demişlerdi,ama en fazla 8 mb hız olur dediler.İndirmelerde en az 3-5 kat hızlı indirme yapıyor.Tabi kullandığınız makinayada bağlı.

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

TTNET = tekelcilik + kazıkçılık + yalan dolan + yavaş internet + bozuk modem + dandik hizmet

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hiç bir kampanyaya kulak asmamak lazım.Bildiğiniz şeyden şaşmayacaksınız.Arayıpta sizin için bu daha avantajlı falan derlerse yok arkadaş ben memnunum deyip kapatacaksınız.Yoksa bu tip geçişlerde herzaman beklenmeyen faturalar geliyor.Adamlar burdan kar ediyolar.Yoksa bizi düşündükleri yok..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Komple kazık kardeşim bunlar, elin hariri telekomuna bir sürü para ödüyoruz vallahi, ayrıca şu 3G yede fazla sevinmeyin, dedikleri hızlara zor ulaşırlar zira şebeke bunu kaldırmıyor ttnet bile dedikleri hıza ulaşmakta zorlanırken bu cep telleri daha zor, zaten duyduklarıma göre şikayetler başlamış bile, yeterli hız yok alet takılıyor vs. anten gücü yarıya indimi sizin 3g 3x yavaş moduna geçiyor haybeye uğraş dur, ayrıca şu kazıkselli de fazla sevmeyin GSM 900 olduğu için GSM 1800 e göre 2 kat radyasyon yememize sebeb oluyor telefon daha fazla güç harcıyor vs. Şuan için en düzgünü çok kızmama rağmen ttnet, yazık bize yazık ülkemize...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...