İçeriğe Yönlendir

Bu Lastik Ne Kadar Gider?

Murat Dere

Recommended Posts

Engin Yanık

Murat bey, haklısınız bizi ancak yavşlarsak geçerer :) Lastik konusuna gelince bencde bi süre idare eder bide kaldırım ve sert çukurlardan uzak durmak lazım

Bu arada beni lastiklerim 70 bine geldi fabrikanın verdii lastikler hala 2005

Yorum bağlantısı
Engin Yanık

Tabiki ben kesinlikle kötü örnek olmak istemiyorum. Yanlış anlaşılmasın.Sağlık sonuçta.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Bence hemen değiştir abi lastik bu şakası olmaz..

tamam Çağatay, hemen değiştiriyorum faturayı da sana gönderecem. adresini alabilir miyim? :sorry:

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
tamam Çağatay, hemen değiştiriyorum faturayı da sana gönderecem. adresini alabilir miyim? :p

Ayıp ettin abi istediğin lastik olsun. Sinan'ın şirket adresini veriyorum hemen :unsure:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
abi bu renk pek yakışmamış . siyah daha güzel olur bence :p

Ali'cim şimdi dışarı çıkıyorum inimden, gelince ilgilenirim tamam mı? ;)

Ayıp ettin abi istediğin lastik olsun. Sinan'ın şirket adresini veriyorum hemen :unsure:

saek inşaattı değil mi o, Sinan Akgöl Saek İnşaat desek olur değil mi? ;)

Murat abi kendini riske atma sen bize lazımsın biran önce değiştir.

Bu arada resmine bittim harika olmuş. :rofl::rofl:

elimden geleni yapıyorum Ali'im Alp'im. :crazy:

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Bence o lastiğe bir şey olmamış. Dış yüzeyde kalan bir deformasyon var. Lastiğin deformasyona uğrayan o kısmı, bundan sonra bir darbeye daha maruz kalırsa, daha dirençsiz olur. Yani orası lastiğin yumuşak karnı olmuş.

Yorum bağlantısı
Erkan Baydemir
Kilitci baba bi görsün derim..

Görücek bişey yokki,çöp.

Yanak kuşakları bariz görünüyor.

Seyir güvenliği için,ne arka,ne iç lastikli v.s şeklinde kullanmadan,direk çöp :)

taytılını kilitçi baba yap bakim sen... :p

bu kaskonun bir katkısı olur mu bu işte?

1-Lastik direk çöp. :D

2-Kasko meselesi;

Tabi emmi daha iyi bilir ama,bildiğim kadarıyla,bazı sigorta şirketleri ödüyor.Sonuçta bu bir hasar. :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Öğretmenim, bioxcin mi kullandın naaptın? Orman gibi saç çıkmış bir gecede :rofl:

yok biyoksin değil, Vedat kendi kullandığından vermişti bana da. bayaa işe yaradı hani. ;)

Pis pinti,

Hayatından daha mı kıymetli o lastik,

git değiştir çabuk.

Görmiim bi daha.

banne ya. kasko değiştirsin. pis zengin. mındar kugalı. zeengiiiin zeeengiiiin. :p

aslında doğsu diyorsun da kasko değiştirmezse öyle gidecek. :(

Kasko bu lastiği öder, Sayın gür saçlı adam :lol2:

n'ooldu? kel diyemiyorsun ya. :p hahhaaa işte böyle yaparlar adamı.

kaskoya bir sorayım, öderse cıncık gibi olur. :unknw:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Söz konusu lastik; iskelede teknelerin yanşmasına yardımcı olacak şekilde yeni bir hayata başlamalı.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Söz konusu lastik; iskelede teknelerin yanşmasına yardımcı olacak şekilde yeni bir hayata başlamalı.

Çağlar Abi'm benim! özlettin be abi. :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Örtmenim, lastiği kullanmak için artık bi tekne alırsın :p

yok onu Çağlar Abi alacak bana. :wub:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Marine sektörüne hızlı bir giriş yaptım, her an dıştan takma motor servisi açabilirim :lol2:

Yorum bağlantısı
Muhsin Küçüktuna

katılıyorum. bu lastik anca bu işe yarar

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

2 jant 25 lira tutuyordu... 4 lastik 50 lira tutar.. Bu tür taşımalarda otobüsler uygundur... 15-20 lira verseniz otobüsçüye alıır gider.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hasan Semerci

kaldırıma sürtmekten dolayı benimde ön lastik te öyle bir kesik oluştu. hemen ertesi gün dört lastiğide değiştirdim. simetri hastasıyım biraz. bence riske girme . idare etsede sen dğiştirmeye bak.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
kaldırıma sürtmekten dolayı benimde ön lastik te öyle bir kesik oluştu. hemen ertesi gün dört lastiğide değiştirdim. simetri hastasıyım biraz. bence riske girme . idare etsede sen dğiştirmeye bak.

imkanlar müsade ediyor ise süper bir hareket.

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Serkan Toker

Türkiye'mizdeki kaldırımlar mükemmel olduğundan geçenlerde kaldırıma sürttüğümde -ki hepimiz zaman zaman sürtmüşüzdür, olabiliyor yani- bakın ne olmuş güzelim sağ ön lastiğime:

lastik.jpg

Fotoğraf görünmüyor, görmeden ne desek boş...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...