İçeriğe Yönlendir

SubWoofer Hakkında Birkaç Soru

İlker Anıl

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Cengiz bey hoşgeldiniz, aslında en gıcığı Hakan dır ;) şaka bir yana, zamanla iletileri okudukça, aslında Hakan kardeşimizin memurdaş olarak size kol kanat gerdiğini sanırım göreceksiniz, biraz dekoder gibi oldum bu gece. Ayrıca ses sisteminden de anlamaz, hangi arabaya yanaşsa o arabanın elektronik devreleri yanar, tecrübe ile sabittir :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Siteye öyle çok ticaret için giriliyorki, zamanla görürsünüz...Sadece elindekini satmak veya internet sitesinin reklamını yapmak, parça satmak gibi....Bunlar bize göre değil, bu nedenle hassasızdır bu konularda....

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Cengiz bey ilk iki mesajında elindeki ürünü pazarlamya çalışmış gibi görünmüştür..

Esas niyetini kendisi bilir ancak..

Gerekli uyarı yapılmış.. Cengiz Bey'de beklenen cevabı vermiştir..

Müzik, gerekli bişeydir.. Gürültüye hayır...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

40- 50 Hz lerde çalan bir parça vardı, 3-5 dakika dinleyen mide bulantısı ile araç dışına fırlardı....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

onu bilmemde Çağlar abi bende bitane bass test var. Bütün frekansları tek tek geziyor.

Hiç duymadığım (gerçekten duyulmuyor ve aracın içinde hissedemiyordum) inadına sesini açtığım bi bölümde 2.kattaki Eşim Evin camları inecek yavaşş diye bağırmıştı yukardan :)

Yorum bağlantısı
Cengiz Akar

dostlar aranıza kabulettiğiniz için teşekkürler.benim aracımla ilgili problemim var sizinde fikirlerinizi almak isterim,aracım 2001 focus ghia,arkadaşımdada ambiantesi var ama benm aracımın performası biraz düşük tüm bakımlarını yaptırdım ama bişey değişmedi.sebebi ne olabilir,ne gerekir ve yapılan işlemlerin maliyeti ne olur.cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
dostlar aranıza kabulettiğiniz için teşekkürler.benim aracımla ilgili problemim var sizinde fikirlerinizi almak isterim,aracım 2001 focus ghia,arkadaşımdada ambiantesi var ama benm aracımın performası biraz düşük tüm bakımlarını yaptırdım ama bişey değişmedi.sebebi ne olabilir,ne gerekir ve yapılan işlemlerin maliyeti ne olur.cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Şu an kaç km de? En son ne zaman carbon clean yapıldı?

Yorum bağlantısı
Cengiz Akar

araç 110 km de ben alalı 2 sene oldu, carbon clean dediğiniz kurum temizliği ise ben hiç yaptırmadım daha önce yapıldımı bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tamir yöntemi olmamakla beraber, periyodik olarak yapılmalıdır, ivmelenmeye, çalışmaya, tüketime iyi gelir, yaptırın derim.

Yorum bağlantısı
Cengiz Akar
Tamir yöntemi olmamakla beraber, periyodik olarak yapılmalıdır, ivmelenmeye, çalışmaya, tüketime iyi gelir, yaptırın derim.

tşkr ederim, ist gop ta oturuyorum, bunu nerde yaptırabilirim ve maliyeti ortalama nekadardır?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...