İçeriğe Yönlendir

Bayan Sürücü

Tülin Keskin

Recommended Posts

Tülin Keskin

Güzel bir kadın arabasıyla yolda ilerlemektedir……..…

Bu arada başka bir adam kendi yolunda ama aksi istikamette gitmektedir….

Her ikisi de karşı karşıya geldiklerinde kadın pencereyi açar ve bağırır:

-Dikkat et beygir!

Adam da aynı şekilde penceresini açar ve bağırır:

-Cadı!!

Her ikisi de yollarına devam ederlerken, erkek dikiz aynasından kadının arabasına bakarak sırıtmaktadır ve sonra birden bir ses……

Bu öykünün ana fikri:

“Erkekler kadınların ne dediklerini asla anlamazlar!!!!

alıntı

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kadınlarda erkeklerin anlık değil çok daha derinlerde geçmişte başalarından geçmiş deneyimlere göre konuştuğunu anlayamazlar. Az ama öz konuşur erkekler. :kutlama:

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Forumdan da çıkan sonuç: Asla anlamıyorlar :lol2:

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu

karşılıklı zararsız hoş diye tabir edilebilen (bazen) atışma bu bence :lol2:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Forumdan da çıkan sonuç: Asla anlamıyorlar :lol2:

Hımm, biz sadece o an ne hissediyorsak yada ne istiyorsak onu söyleriz, mesela hanım şu tuzu uzatırmısın demek, tuzu uzat demektir, ama kadın ne anlar bundan "demekki tuzu koymadığım için bana kızdı var birşey bunda yok yok var, yemeğide tuzsuz yapmışım onuda başıma kakıcak anlaşıldı" bunun gibi yani. Sizin ne şekilde düşündüğünüzü anlamayı bırak, siz bile birbirinizi anlamıyorsunuz, ama erkek erkeğin derdinden anlar. :)

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan
(düzenlendi)
Hımm, biz sadece o an ne hissediyorsak yada ne istiyorsak onu söyleriz, mesela hanım şu tuzu uzatırmısın demek, tuzu uzat demektir, ama kadın ne anlar bundan "demekki tuzu koymadığım için bana kızdı var birşey bunda yok yok var, yemeğide tuzsuz yapmışım onuda başıma kakıcak anlaşıldı" bunun gibi yani. Sizin ne şekilde düşündüğünüzü anlamayı bırak, siz bile birbirinizi anlamıyorsunuz, ama erkek erkeğin derdinden anlar. :)

Oooffff... Bir araba laf, biz bile bu kadar konuşmayız ... :lol2:

"Dikkat et beygir" demiş işte sadece. Adam cevap vermeyip, dikiz aynasından kadını kesip sırıtmayaymış beygiri görecekmiş ;)

tarihinde Arzu G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Oooffff... Bir araba laf, biz bile bu kadar konuşmayız ... :lol2:

"Dikkat et beygir" demiş işte sadece. Adam cevap vermeyip, dikiz aynasından kadını kesip sırıtmayaymış beygiri görecekmiş ;)

Onu ta başta anladık canım önüne baksa düldülü görecek, ben başka şey anlatmak istedim onu anlamadınız, direk erkekler anlamaz şeklindeki tutuma karşılık yani :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Güzelmiş.İşte bu yüzden atalarımız ne demiş..40 yılda bir olsada kadın lafı dinle demiş :seytan:

Yorum bağlantısı
Tülin Keskin
+1

bunlar birşeyler mırıldadı yine :)

bir gün olsun şaşırt beni kocacım :D:)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Evlilik ve kadınlar ile diyalog biz erkeklerin ömrünün sonunda gireceği bir sınava hazırlık gibi, velasıl ömrümüz test çözmekle geçiyor.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Akif Özkan

Adam da belki kadın cadıya çarpıcakmı diye bakıyordu aynadan.

Yorum bağlantısı
Tülin Keskin
(düzenlendi)
Adam da belki kadın cadıya çarpıcakmı diye bakıyordu aynadan.

hayal gücüne bakın hele :nazar::nazar:

tarihinde T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yine dayanamadım yazıyorum, arkadaşlar boşuna uğraşmayın genel olarak kadınlarla tartışmak; her çabanızın üste çıkmak şeklinde olduğu ve kendiniz haklı göstermek için manevralara başladığınız şeklinde algılanır ve 2 katı şiddetle taaruza uğrarsınız, bakın ben bişey dedim az kaldı yanıcaktım, kadınlarla tartışılmaaz, hep kaybeden biz oluyoruz, ne dediklerini anlayamıyormuşuz, e doğal tabi kadınlar isteklerini normal söylemezlerki, mutlaka dolaylı yoldan anlatırlar yada basittçe söyledikleri sözlerin arkasında mutlaka başka anlamlar vardır, bu sebeble anlaması zordur cevap vermeden tüm ihtimalleri değerlendirmek gerekir, aynı bir strateji oyunu gibi düşünmeliyizki anlayalım, işte bu sebebten kadınlar birbirleriyle bile anlaşamaz, aynı ortamda uzun süre kalırlarsa kesin bişeyler olur, bizse öyle değiliz, daha öncede dediğim gibi biz isteklerimizi yalın bir dille anlatırız ve bunun arkasında planlar yada başka düşünceler genelde olmaz. Kadınlar bu düşünce sistemlerini savunmak içinde duygusallığın ardına saklanırlar bizim böyle olmadığımızdan yakınırlar daha baştan defolu duruma düşeriz, halbuki dununla ilgisi yoktur sadece durumu çetrefilli hale getirmek yapılarında var hoşlarınada gidiyor bu durum Allah onlara bu şekilde anında düşünüp konuşma, erkeği bloke etme yeteneğini vermiş keşke bizede çok hızlı analiz yeteneği verseydi, çoğu konuda hızlıyızdır, ama konu kadınları anlamaya gelince sistem çöküyor bizde, şimdi bunları yazdımya bu sefer kesin bittim ben, bile bile kendim kaşındım resmen. :nazar:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Evlilik ve kadınlar ile diyalog biz erkeklerin ömrünün sonunda gireceği bir sınava hazırlık gibi, velasıl ömrümüz test çözmekle geçiyor.. :nazar:

Desene o sınavı çoktan kaybettik :nazar:

Yorum bağlantısı
Tülin Keskin

Ali bey ne kadar da dertliymişsiniz...üzüldüm sizin adınıza :)

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Doğanın kanunu gereği kadın konuşur erkek dinler. Durduk yerde dengeyi bozmamak gerek... Sistem hatasına sebep olabilir :D:):)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Doğanın kanunu gereği kadın konuşur erkek dinler. Durduk yerde dengeyi bozmamak gerek... Sistem hatasına sebep olabilir :crazy::):(

Hehe, haklısın vallahi, ayrıca sadece ben değil tüm erkekler dertli, ahh ahhh :(

Yorum bağlantısı
Mustafa Özer Gelişli
Hehe, haklısın vallahi, ayrıca sadece ben değil tüm erkekler dertli, ahh ahhh :)

Her türlü imkanımla arkanızdayım Ali Bey. Tam gaz devam...:))

Yorum bağlantısı
Simay Bayur

Siz beyler arabanızın motor sesini, şanzıman sesini,kapı gıcırtısını dinlediğiniz kadar biz bayanları dinleseniz keşke ama nerde o günler. :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yıkadığım tülleri yanlışlıkla kurutma programına almışım da, ütü ile uğraşıyordum, ne oldu bişi mi var :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...