İçeriğe Yönlendir

LPG ile beraber benzin de azalıyor:)

Mehmet Sinanoglu

Recommended Posts

Cihan Yetişken2

Aslında çok önyargılı olmamak lazım. Ben lpg taktırdığıma hiç pişman olmadım. Montaj yapıldıktan sonra bir sorun nedeniyle hiç gitmedim. Bu arada muayene 2 senede bir yapılıyor yine aynı. Tek fark sızdırmazlık raporu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

işte herkes kendi hesabını yapıyor ona göra taktırıp taktırmıyor. taktırıp pişman olan da niye taktırmadığım diye piman olan da var :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum
Yani ayda 300 tl benzin harcıyorsam,lpg olunca 225 tl olacak,ayda 75 tl k
Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Büyük konuşmamak lazım ama şu anki aracıma lpg taktırmayı asla düşünmüyorum,ne zaman ki 2.0 araç alırım o zaman düşünebilirim.

Benzin FOREVER.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Büyük konuşmamak lazım ama şu anki aracıma lpg taktırmayı asla düşünmüyorum,ne zaman ki 2.0 araç alırım o zaman düşünebilirim.

Benzin FOREVER.

+7.3

Son depoda şehir içinde 1/3 sakin,2/3 agrasif kullanımda 7.3lt/100km. Daha n'apsın bu araba yahu? Fabrika verisinden neredeyse 1lt az. :rolleyes: Yok gaz ayarıydı,yok su eksiltti,yok yağ yaktı derdi olmadan,açık kapalı her yere girip çıkarak,muayenede fazladan 1 ile 5 saat arası zaman kazanarak keyifle kullanıyorum benzinli arabamı. En kötü günde 100km yol yapıyorum.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
+7.3

Son depoda şehir içinde 1/3 sakin,2/3 agrasif kullanımda 7.3lt/100km. Daha n'apsın bu araba yahu? Fabrika verisinden neredeyse 1lt az. :) Yok gaz ayarıydı,yok su eksiltti,yok yağ yaktı derdi olmadan,açık kapalı her yere girip çıkarak,muayenede fazladan 1 ile 5 saat arası zaman kazanarak keyifle kullanıyorum benzinli arabamı. En kötü günde 100km yol yapıyorum.

Yahu benzin forever mış :rolleyes: Gördük otobanda benzinlileri :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Yahu benzin forever mış :D Gördük otobanda benzinlileri :D

Bizim canımız kıymetli. Yoksa dönüş yolunda kadran sondan ayrılınca kendimi kötü hissederek geldim,gişelerde takılmayalım diye. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
Bizim canımız kıymetli. Yoksa dönüş yolunda kadran sondan ayrılınca kendimi kötü hissederek geldim,gişelerde takılmayalım diye. :)

Len Tiff bilmiyoruz sanki seni :D Canı kıymetliymiş :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...