İçeriğe Yönlendir

Facebook FarmVille oyunu

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Abi ne ağacı lazım yolıyım hemen.

Pomegranateymiş adı... Atın yanındaki, tek kaldı o...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Mehmet abi bayağı bir çiftçi olmuşsun sen. Komplike çalışan bir çiftçi :D)) Soyadımdan dolayı utandım bile kendimden :blink:

Yorum bağlantısı
Eren Çiftçi
Mehmet abi bayağı bir çiftçi olmuşsun sen. Komplike çalışan bir çiftçi :D)) Soyadımdan dolayı utandım bile kendimden :blink:

benim soyadım :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben seviyorum, bişeyler üretmeyi..

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

Yok abi o yollanmıo bende açılmamıs daha :D başka yolladım

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

kireç lazımmı :D ?

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Mehmet abi tarlandan kargaları kovaladım para aldım ama sen bende ekli değilsin ve istek gönderemiyorum nolcak böle sen bi denesen :D

Yorum bağlantısı
Murathan Yüksel

emmi seni komşu olarak ekledim ama hala kabul etmedin sanırım,pending neighbour request yazıyor. ;)

ayrıca benden size küçük bi tavsiye,mahsül toplama-tarla sürme-ürün ekme işlemlerini yaparken oyundaki karakteri çitlerle ya da hayvanlarla bi köşeye hapsedin,bulunduğu kareden çıkamasın. sonrasında bu işlemleri yapın,normalde tek tek yanına giderek gezerek yaptığı işlemi durduğu yerde yapıyor,büyük bi zaman kazancı sağlıyor.benden söylemesi :D

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
emmi seni komşu olarak ekledim ama hala kabul etmedin sanırım,pending neighbour request yazıyor. :(

ayrıca benden size küçük bi tavsiye,mahsül toplama-tarla sürme-ürün ekme işlemlerini yaparken oyundaki karakteri çitlerle ya da hayvanlarla bi köşeye hapsedin,bulunduğu kareden çıkamasın. sonrasında bu işlemleri yapın,normalde tek tek yanına giderek gezerek yaptığı işlemi durduğu yerde yapıyor,büyük bi zaman kazancı sağlıyor.benden söylemesi ;)

Ben adamı tarlanın içine hapsettim bu daha mantıklı :D

Yorum bağlantısı
Murathan Yüksel
Ben adamı tarlanın içine hapsettim bu daha mantıklı :D

tarlanın içi derken?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
gizlediğim sayılı haber kaynaklarından biri. herkesin "photo"ları falan ilk defa sıktı.

ne çok oynayan varmış...

Hiç oynamadım, günde 50 tane fotoğraf gelince merak bile etmedim. Sıkıyor beni de...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
emmi seni komşu olarak ekledim ama hala kabul etmedin sanırım,pending neighbour request yazıyor. :unsure:

ayrıca benden size küçük bi tavsiye,mahsül toplama-tarla sürme-ürün ekme işlemlerini yaparken oyundaki karakteri çitlerle ya da hayvanlarla bi köşeye hapsedin,bulunduğu kareden çıkamasın. sonrasında bu işlemleri yapın,normalde tek tek yanına giderek gezerek yaptığı işlemi durduğu yerde yapıyor,büyük bi zaman kazancı sağlıyor.benden söylemesi :)

Şehir dışındaydım... Onayladım...

Hediyeler için teşekkürler arkadaşlar.. Devamını beklerim.. Bol bol ağaç lütfen.. :)

Hiç oynamadım, günde 50 tane fotoğraf gelince merak bile etmedim. Sıkıyor beni de...

Sakın başlama...

Bırakamazsın. :)

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Domates ekmeye muktedir olmuşum ve ilk ürünü ektim :) Mahsulü yarın paylaşırız artık :)

Tarlada herhangi bir işlem yapıyorken sol üstte göz gibi bir işaret var. Ona tıklayıp siyah yaparsanız biraz daha hızlanıyor. Resim kalitesini düşürüyor sanırım. Ya da çiftçinizi bir yere hapsedin.

Çiftliğinizdeki hayvanlar hareket ediyorlar. Üzerine gidip sol tık yaparsanız açılan pencerede "allow walk" seçmeniz gerekiyor. Elbette hareket edebilecekleri kadar alanın olması şartıyla. Ama pek tavsiye etmiyorum zira hareket eden her şey tarladaki işlem kabiliyetinizi düşürüyor.

Paranız olsa bile çifliğinizi istediğiniz gibi büyütemiyorsunuz. Her türlü genişlemenin bir şartı var. Belli sayıda komşunuzun olması gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu oyun 2 gündür sorunlu bende..

Sizde de öyle mi. ?

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

bu forumda sorunlu tek sayfa sonrası cevaplar ikişer yazılmış 4 sayfa olmuş toplamda.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

emmi senin tarladan altın çıkıyor mu bazen :) arada bir altına benzer bişi çıkıyor kazarkenonlar ne işe yarıyor :)

Yorum bağlantısı
Nurullah Demir

evet az evvel bendede bir defa altın fırladı kayboldu bende anlam veremedim.. karakteri koşturana kadar altın kayboldu :)

Mehmet abi; ayrıca oyunda problem yok.. marmara bölgesi etkilenmedi problem varsada :)

Yorum bağlantısı
Osman Bala
Bendede sorun yok ama bugün hediye yollayamıyorum...

Tek tek yolla içerdeki komşu fotolarından sorun oluyor bazen. Beta olduğundan sanırım.

Yorum bağlantısı
Emine Bayata

çiftlikte 25.seviyeye geldim ama hergün tıkla tıkla baya bir vaktimi alıyor.

O yüzden çiftliğimi satılığa çıkardım :(

bu arada bir tüyo

arkadaşlar seviye atlamak için saman balyalarından bol miktarda alıp sonra satıyolar...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim oyun bu sabah düzeldi..

Fasulyeleri çürümeden satabildim... Sorunu yok şu an...

çiftlikte 25.seviyeye geldim ama hergün tıkla tıkla baya bir vaktimi alıyor.

O yüzden çiftliğimi satılığa çıkardım :(

bu arada bir tüyo

arkadaşlar seviye atlamak için saman balyalarından bol miktarda alıp sonra satıyolar...

Traktör al.. Biçer döver al... yine mi zor oluyor...

Yada kiraya ver.. :)

Saman balyasını deneyeceğim...

Belli bir süre elde tutmak gerekiyormu...?

Yorum bağlantısı
Emine Bayata
Traktör al.. Biçer döver al... yine mi zor oluyor...

Yada kiraya ver.. :(

Saman balyasını deneyeceğim...

Belli bir süre elde tutmak gerekiyormu...?

Traktör biçerdöver vs. aldım çoktan zaten :)

Saman balyasını belli bir süre tutmaya gerek yok, xp puanını aldıktan sonra geri satıyosunuz...

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Çiftçiyi çıkamayacağı şekilde çitlerin içine hapsederseniz ekme biçme işi çok kısa sürede bitiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...