İçeriğe Yönlendir

Park halindeki arabanın 2 lastiğini bıçaklamışlar

Eray Yılmaz

Recommended Posts

Eray Yılmaz

Dün gece 22.00 da aracımı arkadaşın evinin onune bıraktım arkadaşta kaldım sabah arabanın yanına bi gittim kaldırım tarafındaki ön ve arka lastiğe tornavida ve bıçak sokup patlatmışlar. polisi aradım inceleme yaptı sonra ifade vermek için karakola gittim sona olay yeri inceleme ekibi falan da bakmış. tozlama yöntemi diolar uygulamışlar, dilekçe tutanaklar falan tutuldu. sonra arabamın yanına gidip çekici çağırdım servise çekildi. kaskonun bu durumda devreye girmesi gerekiyor dimi arkadaşlar? 2 lastik (conti 195/45/16) 400 lira yapıo napıcam ben yaa :D

Terör olayı olarak işlem görür mü? Kaskom Aksigorta.

Fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var arkadaşlar..

Yapan yada yapanlar umarım Allahınızdan bulursunuz. Siz de bu sıkıntıyı çekin inşallah.

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

Bornova küçük park civarı kardeşim.

Poliçeye bakıyorum şimdi, bununla ilgili bişey bulamadım?

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

En yakındaki lastikçiler iş yapmıyolardır...! geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Geçmiş olsun, gerçekten çok kötü bir durum. Mantıken düşünürsek kaskonun karşılaması lazım da kaskocular nasıl düşünür bilinmez :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kötü niyetli hareketler kapsamında öder kasko.. Sorun olmaz..

Karakoldan alacağınız görgü tespit tutanağı ile sigortacınıza gidin..

Yeni lastik faturasını isteyecek ve ödeyecektir lastik bedellerini..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
halk hareketine girmiyormu bu durum.

Halk hareketi farklı bir şey.. Toplu yürüyüşler falan girer halk hareketine..

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Geçmiş olsun.. Kaskon karşılar..

ben benzer bir olayı çözmüştüm.. elemanın teki üzerinde bıçak yakalatmıştı, aynı mahallede aynı gün meydana gelen lastik bıçaklama olayı da mevcuttu.. lastikten örnek isteyip bıçak üzerindeki mikro partiküllerle karşılaştırıp yakalamıştık elemanı.. benim yaptığım TR de ilk bir çalışmaydı sanırım.. (övünmek gibin olmasın) :D insan mutlu oluyo bu şerefsizleri yakalayınca.. ;)

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

Mehmet abi bu konuda kesin öder diyebilir miyiz yani?

Sigortayı telefonla aradığımda "siz tutanakları tutturun ben merkez ofisle konuşcam halletmeye çalışcam" falan demişti. Ona istinaden ben tedirginim zaten.

Eğerki kesin ödemeli diyorsan ben üstüne gidicem.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet abi bu konuda kesin öder diyebilir miyiz yani?

Sigortayı telefonla aradığımda "siz tutanakları tutturun ben merkez ofisle konuşcam halletmeye çalışcam" falan demişti. Ona istinaden ben tedirginim zaten.

Eğerki kesin ödemeli diyorsan ben üstüne gidicem.

Valla kasko bu.. Her yeri ile oynamak mümkün...

Kötü niyetli hareketler teminatını çıkardılarsa ödenmez..

Muafiyetli yaptılarsa ödenmez..

Kısmi kaskoysa ödenmez..

İfadem, genel kabul görmüş standartlardaki poliçeler içindir..

Yorum bağlantısı
Guest Bahad?r
Dün gece 22.00 da aracımı arkadaşın evinin onune bıraktım arkadaşta kaldım sabah arabanın yanına bi gittim kaldırım tarafındaki ön ve arka lastiğe tornavida ve bıçak sokup patlatmışlar. polisi aradım inceleme yaptı sonra ifade vermek için karakola gittim sona olay yeri inceleme ekibi falan da bakmış. tozlama yöntemi diolar uygulamışlar, dilekçe tutanaklar falan tutuldu. sonra arabamın yanına gidip çekici çağırdım servise çekildi. kaskonun bu durumda devreye girmesi gerekiyor dimi arkadaşlar? 2 lastik (conti 195/45/16) 400 lira yapıo napıcam ben yaa :(

Terör olayı olarak işlem görür mü? Kaskom Aksigorta.

Fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var arkadaşlar..

Yapan yada yapanlar umarım Allahınızdan bulursunuz. Siz de bu sıkıntıyı çekin inşallah.

Geçmiş olsun.İki yıl önce Mersin'de bir sokaktaki tüm araçların lastiklerini kesmişlerdi.O zaman lastikçiler yaptırdı dendi ama kimseninde günahını almamak gerek.

Geçmiş olsun.. Kaskon karşılar..

ben benzer bir olayı çözmüştüm.. elemanın teki üzerinde bıçak yakalatmıştı, aynı mahallede aynı gün meydana gelen lastik bıçaklama olayı da mevcuttu.. lastikten örnek isteyip bıçak üzerindeki mikro partiküllerle karşılaştırıp yakalamıştık elemanı.. benim yaptığım TR de ilk bir çalışmaydı sanırım.. (övünmek gibin olmasın) :D insan mutlu oluyo bu şerefsizleri yakalayınca.. ;)

Ellerine sağlık.Ne ceza alır bu müsveddeler?

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Ellerine sağlık.Ne ceza alır bu müsveddeler?

Teşekkürler..

biz üzerimize düşeni yaptık.. gerisi hukuk sistemimize kalmış.. ama maalesef acı olan durum, belki ceza bile almadan serbest kalacak olmaları.. o yüzden moralim bozulmasın diye dava sonuçlarını takip etmiyorum.. insanın boşa kürek çektiğini bilmesi kadar kötü birşey yok..

Yorum bağlantısı
Volkan Aydogdu

:@ Çok sinir verici bir olay geçmiş olsun...2 Kez arabamı çizmişlerdi...İnsanın durduk yere malına neden kast ederler...Allahından bulsunlar...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Halk hareketi farklı bir şey.. Toplu yürüyüşler falan girer halk hareketine..

Mehmet abi tam olarak neye giriyor bu durum ? ve kadının teki geldi park halindeki aracımızın camını kırdı gitti ikiside aynı durummu oluyor ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun..Sizin başınıza gelen olayda bir anormallik yok.Şöyleki : Yatıya gittiğiniz yerlerde evsahibinin sizi uyarması gerekiyordu.Maalesef ülkemizde belediyenin yolu bile olsa belli araçlar tarafından oralar parsellenmiş durumda.Sizin aracınız yabancı olduğu için bu muameleyi görmüş.Daha insalcıl olan kişiler sileceklerinizi kaldırırdı.İnsanlıktan biraz nasibini almış olanlar lastiklerinizi indirirdi.İnsanla alakası olmayanlar ise lastikleri parçalama ve aracı çizme yoluna giderdi ki size bu denk gelmiş.Özellikle yatılı misafirliğe gittiğinizde dikkatli olun aracınızın camına mutlaka hangi adreste olduğunuzu belirten bir yazı yazın.Bu çoğunlukla işe yarar.Aracınızı bıraktığınız yere sürekli park eden mutlaka birileri vardır.Sizin orayı işgal ettiğinizi düşünüyorlar..Bu böyle ve değişmez önlem almak zorundayız.

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

Arkadaşın oraya sık sık giderdim şimdiye kadar böyle bi durum olmadı. ayrıca park etcek yer vardı çok kalabalık bi sokak değil kimsenin yerini kapmadım. Neyse lastikler takılsın kasko ödesin yada ödemesin arabayı satmayı ciddi ciddi düşünmeye başladım

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

geçmiş olsun,yapanların her lügatta karşılığı var aslında ama neyse

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

Herkese çok teşekkürler arkadaşlar. Lastik siparişi verildi tanesi 220 lira. Kaskoya da evraklar verildi. Şimdilik bekliyorum bakalım.

Yorum bağlantısı
Serkan Çok
Herkese çok teşekkürler arkadaşlar. Lastik siparişi verildi tanesi 220 lira. Kaskoya da evraklar verildi. Şimdilik bekliyorum bakalım.

gecmiş olsun

insallah en kısa sürede iyi yanıt alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...