İçeriğe Yönlendir

Bizi arabalarımıza bağlayan nedenler nelerdir ?

Serkan Çok

Recommended Posts

Alaattin Çakıroğlu

benim için baktığım zaman beni mutlu eden, ilgi ve alakaya çok düşkün, sesiyle içimin gıcıklamasına sebep olan, herzaman yanımda olan para düşkünü delikanlı ve yakışıklı kankam :)

teknik olarakda gaza tam bastığımda 2 vites düşürerek çıkardığı ses, yere oturur derecede koltukların alçalması sertliği, şanzımanın tepkimeleri ve konfor özellikleri. kısacası arabamı çok seviyorum.

img0451668x445.jpg

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
benim için baktığım zaman beni mutlu eden, ilgi ve alakaya çok düşkün, sesiyle içimin gıcıklamasına sebep olan, herzaman yanımda olan para düşkünü delikanlı ve yakışıklı kankam :)

teknik olarakda gaza tam bastığımda 2 vites düşürerek çıkardığı ses, yere oturur derecede koltukların alçalması sertliği, şanzımanın tepkimeleri ve konfor özellikleri. kısacası arabamı çok seviyorum.

img0451668x445.jpg

Ben bundan hiç kullanmadım biliyormusun ? :)

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Ben bundan hiç kullanmadım biliyormusun ? :blush:

ama ben çok dehşet fiesta kullandım abi :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Len debriyajın yarı ömrü gitti senin yüzünden, Bmw yi ver bir Kazan' a gideyim. Ödeşelim... :blush:

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Len debriyajın yarı ömrü gitti senin yüzünden, Bmw yi ver bir Kazan' a gideyim. Ödeşelim... :blush:

üzerine afiyet dün gittim kavurmamı yedim abicim :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Dijital kliması, hız sabitleyicisi, yol tutuşu, yakıt tüketimi, rengi, genişliği, konforu...

Yorum bağlantısı
Guest Mert Yeldan

Rahatsızlığım şikayetlerim sayfalarca, ama sony sistem, ufak olmasından dolayı kolay makas atma ve gaza çabuk tepki vermesi.

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Ford babamın oğlumu :rolleyes: değerinden biraz fazla veren olsun hemen satarım. Bizi duygusal bağ kurmuyoruz bu yüzden. (Plakam hariç onu kimse alamaz.) Yinede arabamı seviyorum yenisini alınca onuda severim tabi sorun çıkartmayacak

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Değerinden fazla ancak babanızın diğer oğlu verebilir :rolleyes:

fordu sevmek değil arabaya alışmak sözkonusu. binilen ata alışmak gibi. önce yabancı geliyor sonra tanıdıkça alışılıyor.

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin
:unknw: Malesef Mehmet bey babamın oğluda vermez çünkü benden başka yok. :rolleyes: Alışmaksa tabiki alıştım ama herhangi bir sabit bir firim yok bu, olmaz ise başka bir araba olur. Sonuçta işimi görmesi yeterli diye düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...