İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV Titanium TDCİ Otomatik ?

Gürkan Görgün

Recommended Posts

Gürkan Görgün

Arkadaşlar hepinize merhaba,

Bu aralar öyle kafam karışık ki. Monde IV'e acaip takmış vaziyetteyim. 2008 ya da çok az bir ihtimal 2009 alma niyetim var. Şöyle anahtarsız xenon'lu falan bi titanium. Ama aklımın bi köşesi de boşver bunları git 2006-2007 BMW 320d al diyor. Beni tek düşündüren yaş olarak yaşlı ve de km olarak 80-90bin altında BMW bulabilirmiyim oluyor. Mondi de çok beğendiğim bir araç yıl olarak yeni konforlu güçlü.C-max den sonra benzinli bir arabaya da binmek istemiyorum. Ne olur yardım edin.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Bence bmw alın ...

Tartışmaya bile gerek yok. Makyajlı E46 alın :D

Yorum bağlantısı
Gürkan Görgün
Tartışmaya bile gerek yok. Makyajlı E46 alın :D

E46 2006 öncesi mi oluyor :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Bmw 3 serisi güzeldir bencede Bmw alın . Birde şu yönden bakın her ikisi için , aldınız ve 2 sene kullandınız. Sizce hangisi daha yüksek fiyata satılır ? Ford modelleri çok güzeldir, sağlamdır ama neyazıkki 2.el piyasasında değer kaybeder .

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Bütçe ikisine de yetiyorsa tartışmasız 3.20d

Yorum bağlantısı
Guest Fuat
Arkadaşlar hepinize merhaba,

Bu aralar öyle kafam karışık ki. Monde IV'e acaip takmış vaziyetteyim. 2008 ya da çok az bir ihtimal 2009 alma niyetim var. Şöyle anahtarsız xenon'lu falan bi titanium. Ama aklımın bi köşesi de boşver bunları git 2006-2007 BMW 320d al diyor. Beni tek düşündüren yaş olarak yaşlı ve de km olarak 80-90bin altında BMW bulabilirmiyim oluyor. Mondi de çok beğendiğim bir araç yıl olarak yeni konforlu güçlü.C-max den sonra benzinli bir arabaya da binmek istemiyorum. Ne olur yardım edin.

Hangisini istiyorsan onu al Gürkan.İkiside yüksek kalitede,havalı araçlar.Satın almak istediğin BMW nin aynısını 2007 modelini arkadaşım sattı.Sattığı gün o kadar mutluyduki anlatamam.Hep sorun ,hep sorun.Bu o araca özgü olabilir.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Fırsatınız olursa arabaların ikisini de aynı gün içinde bi kullanın. Ama BMW'yi sonra kullanın. :)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aynı motor ve şanzımanlı 2006-2007 Mondeo alın, arta kalan duble maeblağın yarısını aksesuara harcayın, kalanı ile yatırım yapın. Teknik mantığım bunu söyler, dışsal görünüm zevkine karışmam.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Amaç sürüş keyfi ise tabii ki BMW. BMW kullandıktan sonra Ford trakör gibi gelebilir. :) Ama ekonomi açısından bakarsanız sıfır km bir araç sizi daha mutlu eder.

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Fiyat olarak farklı kulvarlarda 2 araç.. 2006-2007 3.20D ler (E90) temizi 70-80bin TL civarında geziniyor.. mondiler nispeten daha ucuz..

Amaç güzel bir araca binmekse Mondeo, amaç BMW ye binmekse cevap zeten sorunun içinde :)

ne zamandır takip ettiğim bir araç 3.20D.. hala alasım var ama chipli focusla 3.20D yi dikiz aynasında gördüğüm gün biraz soğudum :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
chipli focusla 3.20D yi dikiz aynasında gördüğüm gün

Ben de buna gülüyorum. :lol2:

Yorum bağlantısı
Gürkan Görgün
(düzenlendi)

Galiba BMW benimde favorim ama bütçe 2006'ya anca yeticek. Aslında şunu sormak istemiştim 2006 BMW ya da 2009 Mondi ?(Yaş Farkı Ne Kadar Önemli)

Bi de BMW'de sorun hiç duymamıştım biraz sıkıldım şimdi ya...

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
ne zamandır takip ettiğim bir araç 3.20D.. hala alasım var ama chipli focusla 3.20D yi dikiz aynasında gördüğüm gün biraz soğudum :lol2:

Nasıl yani

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Galiba BMW benimde favorim ama bütçe 2006'ya anca yeticek. Aslında şunu sormak istemiştim 2006 BMW ya da 2009 Mondi ?(Yaş Farkı Ne Kadar Önemli)

Bi de BMW'de sorun hiç duymamıştım biraz sıkıldım şimdi ya...

2009 mondeodaki bi kaç oyuncak hariç herşeyi 1998 bmwde de bulabilirsiniz. Kaldı ki 2006 bmw sizi bu konuda her şekilde tatmin edecektir. Bmw de sorunlu araç 15 de 1 se ford da 5 de 1 dir. Bu bakımdan da içiniz rahat olsun.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
hala alasım var ama chipli focusla 3.20D yi dikiz aynasında gördüğüm gün biraz soğudum :lol2:

Yapmayın yahu :D

BMW park halindeydi sanırım :lol2:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Allah aşkına bi abim getirsin şu dizel F2 sini de benim takayla bi kalkalım. Çok merak ettim 400m de kaç boy fark atacak? :lol2:

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
Allah aşkına bi abim getirsin şu dizel F2 sini de benim takayla bi kalkalım. Çok merak ettim 400m de kaç boy fark atacak? :lol2:

Sen kalkarken o bitiş çizgisinde olur olum deli misin :lol2:

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

Biz fatih abiyle kalktık c max onda 4 kişi bende 2 kişi baktım fatih abi kalkışta turboladı dedim zorlamaya gerek yok tabi 1,6 farkı başka olur 1 ,25 ile anca bu kadar.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Fiesta ile 400 metre değil sana 4000 metre avans veririm..Takacı.... :D :lol2:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Fiesta ile 400 metre değil sana 4000 metre avans veririm..Takacı.... :lol2: :lol2:

Abi F-35 lerle kalkmam ben. :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Böyle bir ikilemde kalıcak olsam tartışmasız BMW alırdım. E90 m paketli 2006 3.20D çok yerinde bir karar olur. Hem ikinci eli ford'dan daha iyidir. Ekonomi performans bir arada en güzeli ikisini de aynı gün içinde test etmek.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yürütme maliyeti olarak hangisi daha uygun (kasko vergi bakım olası turbo enjeksiyon sorunu gibi)

arkadan çekişlilerden tırsarım benim gözümde her an spin atma riski olan araçlar. beyaz olanı tutum o ayrı :lol2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...