İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV Titanium TDCİ Otomatik ?

Gürkan Görgün

Recommended Posts

Serkan Toker
Abi F-35 lerle kalkmam ben. :lol2:

Buluşmada hatırlat bunu, sana benden bir portakal suyu... :lol2:

Yorum bağlantısı
Gürkan Görgün
yürütme maliyeti olarak hangisi daha uygun (kasko vergi bakım olası turbo enjeksiyon sorunu gibi)

arkadan çekişlilerden tırsarım benim gözümde her an spin atma riski olan araçlar. beyaz olanı tutum o ayrı :D

Spin anca ESP kapalı olursa olur bence ya.

En kısa zamanda bi test yapıcam ama sadece BMW ile :lol2: Bu kadar sözden sonra soğudum Mondi'den.Mutlaka oda iyidir ama BMW başka ya.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bir test edin bmwyi. ama ardından yinede bi mondeo sürün derim denemeden farkı anlamazsınız

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Bmw nin kasası daha derli toplu. Hele şu resimdeki beyaz Bmw muhteşem duruyor ;) İmkan varsa Bmw derim.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Beyaz BMW gerçekten güzel duruyor ancak, sanırım üzerindeki aksesuarlar mondeonun yıllık bakımından daha fazladır. Muhakkak zevkler farlılık gösterir ama ben bu ikilemde bile kalmadan Siyah Mondeo 2.0 Titanyum TDCi almıştım boya koruması yaptırıp 2 numara film çektirmiştim bile ;)

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
chipli focusla 3.20D yi dikiz aynasında gördüğüm gün biraz soğudum :blush:

Kesin BMW 3.20D sürücüsü ehliyeti alalı 1 gün falan olmuştur o gün. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş
Buluşmada hatırlat bunu, sana benden bir portakal suyu... :rolleyes:

Aylar önce sanki böyle bir sözü banada vermiştin Serkan Abi :blush:

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş
İlk buluşmada hatırlatın, birer tane extra ısmarlayacağım size...Jr. artık +18 oldu nasıl olsa, abisi de birşey diyemez.. :blush:
Ben Dark rica edeyim abi, Serkan Abim benim, haşin, sert aynı zamanda centilmen ve bonkör abim
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Beni bir portakal suyuyla mı korkutacaksın ? Sana şimdi reddedemeyeceğin bir teklif yapacağım. Yeri ve zamanı sen seç.... :blush:

Yorum bağlantısı
Semih Özkan

Kesinlikle E90 3.20D diyebilirim.. hatta geçtiğimiz günlerde borusan bir kampanya yapıp baz donanım bmw 3.20D leri 40.000 eurodan vermişti... Sadece üstündeki motor bile tercih edilmesi için yeterli...

Yorum bağlantısı
Gürkan Görgün
At ile eşeği kıyaslamak gibi olmuş bu konu.

Moneo nere BMW nere.

Yapmayın sayın Baha

Mondeo sahipleri yanlış anlar kötü bir araba değil Mondeo.

60-65 bin TL Bütçeniz var. 2009 Model 140 Beygir tam donanımlı bir Mondeo her insana cazip gelebilir. Ya da bütçeyi zorlayıp 65-75 bin TL'ye çıkıp 2006 belki belki 2007 50-60 bin Km yapmış bir BMW almak daha mı mantıklıdır onu öğrenmek istedim. At'la eşek'le ne alakası var olayın.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Bu chip nelere kadirmiş böyle anlamadım gitti . Accord un dikiz aynası da oldukça büyük :)

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Fiyat olarak farklı kulvarlarda 2 araç.. 2006-2007 3.20D ler (E90) temizi 70-80bin TL civarında geziniyor.. mondiler nispeten daha ucuz..

Sıfırı €40.000'nun altında olan bir arabanın 2. eli o kadar para nasıl edebiliyor anlamış değilim...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Sıfırı €40.000'nun altında olan bir arabanın 2. eli o kadar para nasıl edebiliyor anlamış değilim...

Kimse boş bmw almıyor da ondan. 40k avrodan başlayan fiyatlar dendiğinde eli yüzü düzgün bi bmw E90 55-60k avroya geliyor demektir.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Abi F-35 lerle kalkmam ben. :rolleyes:

Cihan kardeş fotodaki Tornado... Rüzgar gibi esmesiyle ve alçak irtifada başarılı manevralarıyla meşhurdur. Aynı Fiesta yani :D

Yorum bağlantısı
Guest Baran Karakaya
(düzenlendi)

Şu kalkışlara bende gelebilirim trafiğe kapalı bir alanda :D Bu arada ikisi arasında seçim diyorsanız hiç düşünmeden BMW derim :D Bilmiyorum Focus ' la Mondeo aynımıdır ama bizim Focus daha 25-30bin km inanın ondan sonra BMW ' ye binince at arabasından normal bi arabaya binmişsin gibi geliyor :rolleyes:

tarihinde Baran Karakaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Onu geçelim güvenlik donanımında eksikleri varmıdır 20k Euro farkla alınacak paketten?

Güvenlik donanımları artık olabildiğince standart hale getirilmeye çalışılıyor yani bunda bi fark olması beklenemez. Benim kastım;dijital iklimlendirmeli klima,elektrikli arka perde,deri koltuk dikişlerinin farklı renklerde seçilmesi gibi oyuncak opsiyon listesi. Bmw de opsiyon listesi en son 3 sayfadan oluşuyordu. :D

BMW şuan Turkey Packet adı altında avrupadaki boş modelden de boş* bi modeli özel istek üzerine Türkiye pazarında satışa sundu. Minimum güvenlik ekipmanları dışında bırakın mondeo titanium'u eski focus ghia'lara denk bi donanım listesi var.

*Kastım bu oyuncak liste değil. Daha köklü boşluklar(boyada,yalıtımda,parçaların menşeinde farklılıklar vs vs)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nuri Başer

ya kime cevap vereceğimi şaşırdım.. :D

Cihan kap gel bi 3.20D deneyelim.. :D ama geçersen dalga geçmek yok.. o gün nasıl olduysa oldu ben de anlamadım biiirrrr... kesinlikle yarış değildi, arkadaş yolu kapamıştı ben korna çalınca kızıp gazladı ikiiii.... focusumu bukadar aşağılamayın üüçççç :D 3.20D yi alınca ondan iyisi olmayacak dööörrtt ;) kargaya yavrusu şahin görünürmüş beeeşşşş...

hem 2006 E90 tiptroniğini kullandım.. çok abartılacak kadar akselere bir araç değil.. tatlı hızlanıyor ama meret.. :B)

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
ya kime cevap vereceğimi şaşırdım.. :good1:

Cihan kap gel bi 3.20D deneyelim.. ;) ama geçersen dalga geçmek yok.. o gün nasıl olduysa oldu ben de anlamadım biiirrrr... kesinlikle yarış değildi, arkadaş yolu kapamıştı ben korna çalınca kızıp gazladı ikiiii.... focusumu bukadar aşağılamayın üüçççç :rolleyes: 3.20D yi alınca ondan iyisi olmayacak dööörrtt ;) kargaya yavrusu şahin görünürmüş beeeşşşş...

hem 2006 E90 tiptroniğini kullandım.. çok abartılacak kadar akselere bir araç değil.. tatlı hızlanıyor ama meret.. ;)

FOREVER TDCİ FOCUS.!BMW 3.20'de neymiş!Hıh! ;)

Yorum bağlantısı
Gürkan Görgün

E90 320i Ne kadar yakıyor bilen var mı arkadaşlar ?

Dizel çok tuzlu olacak galiba (ama dikkat ederseniz Mondeo siliniyo gözümde :rolleyes: )

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Enfazla 400 kuruş yaksın fazla yakmaz . Çok korkuyodum 2.0 lt motordan. herkes çok yakar diyordu , şimdi Accordum var ve focusla aynı yakıyor hatta uzun yolda daha az yakıyor .

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
Enfazla 400 kuruş yaksın fazla yakmaz . Çok korkuyodum 2.0 lt motordan. herkes çok yakar diyordu , şimdi Accordum var ve focusla aynı yakıyor hatta uzun yolda daha az yakıyor .

2.0 motor focustan azmı yakıyor? Valla o değil,sattıracaksınız bana Focusu o olacak.Zaten benzine yine zam gelmiş,TDCI takıntım depreşmeye başladı bak yine. Yakıcam gemileri pardon focusu ,alıcam bir Dacia Stepway dizel kurtulucam bu pişmanlıktan abi yaaa....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...