İçeriğe Yönlendir

Devirdaim değişimi,antifiriz değişimi,hararet

Gürbüz Koçoğlu

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Muhsin Bey; bu sabah fordun yetkili servisine gittim ve problemden bahsettim.Usta bi zamanlar bizde bi çare bulamamıştık fakat daha sonra müşürü dereceli sıkarak (belli bi ayarda) çözümü bulduk dedi.Yani onlar müşürü az sıkıyorlar bende altına pul koyarak çare buldum aynı iş.

Bildiğim kadarıyla teknik servis bültenleri böyle söylemiyor...

Yorum bağlantısı
Engin Özarı
Ismail bey, yaptiginiz hareket cok tehlikeli. Aracin isiyi dogru okumasini engelliyorsunuz. Bu sizin hararet sorunuzu cozmuyor, sadece sorun olustugunda gormemenizi sagliyor. Mazallah conta yakarsaniz, sonra o ustaya cok beddua edersiniz. Derdimiz size para verdirtmek degil, elbette ki secim sizin, ancak, bu olay basiniza daha buyuk sorunlar acabilir, benden soylemesi

:)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Murat Arslan
pekala arkadaşlar madem bu sorun lpg li araçlardasoğutma suyu değişiminde oluyor pekala benimki niye su eksiltip duruyor kaçakta yok. benimkide dediğiniz gibi suyu değiştirdikten sonra olmaya başladı. gösterge daha hiç kırmiziya fırlamadı ama yakında o da olur sanırım:( devamli su eksiliyor. bana yardımcı olun.

tek caresı var,aracın beynını guncellesınler bılgısayardan.ben 3 hafta bunun ıcın gıttım servise aynı sorun vardı,bakmadıkları yer kalmadı,sonunda bu sekılde çözüldü şimdi rahatım (yaklaşık bir senedir sorun yok),parca degısrırıp bosa masraf etmeyın derim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...