İçeriğe Yönlendir

Kasko Ödeme yapar mı acaba ?

Can Arabacı

Recommended Posts

Can Arabacı

Arkadaslar arabamızla bayramda memlekete hızlı giderken cukura dustuk arabanın altını vurduk. dıreksıyonu sola cevırdıgimızde akslardan ses gelıyor. sanırım bır seyler kırıldı. bunu kasko karşılar mı acaba ? daha öncede aks kesmisti, kasko ödemez diye kendımız yaptırdık. Komple 1.250 tl fiyatıydı, yanı yıne bole bı fıyatla karsılakmaktan korkuyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Muallak hasardır, önceki yıllarda oluşmuş, sigorta ve acentanız ile ilişkinize göre değişebilir.

Yorum bağlantısı
Can Arabacı

sormak gerekiyor sanırım. sagolun cevap verdiniz icin

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Olay olur olmaz polis yada jandarmayı çagırıp tutanak tuttursaydınız büyük ihtimal alırdınız ancak sonradan Çağlar abi nin dedigi gibi biraz acenta ile olan ilişkinize bağlı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Olay olur olmaz polis yada jandarmayı çagırıp tutanak tuttursaydınız büyük ihtimal alırdınız ancak sonradan Çağlar abi nin dedigi gibi biraz acenta ile olan ilişkinize bağlı

:)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Polis böyle zamanlarda geliyor mu? Veya geldiğinde ne var kardeşim kendi kendine altını vurmuşsun önemli bişey yok,benim işim var der giderse :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Selim Boyraz
Arkadaslar arabamızla bayramda memlekete hızlı giderken cukura dustuk arabanın altını vurduk. dıreksıyonu sola cevırdıgimızde akslardan ses gelıyor. sanırım bır seyler kırıldı. bunu kasko karşılar mı acaba ? daha öncede aks kesmisti, kasko ödemez diye kendımız yaptırdık. Komple 1.250 tl fiyatıydı, yanı yıne bole bı fıyatla karsılakmaktan korkuyorum.

Bana kalırsa Anadolu Hayat veya Axa Oyak ile bir görüş.Bu firmaların görüşünü al...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...