İçeriğe Yönlendir

2010 Focus'um

Ahmet Tekin

Recommended Posts

Ahmet Tekin

Arkadaşlar,

2002 ile 2008 arası Ford Focus Ambiante ye bindim. Yaklaşık 90.000 km yol yaptım. Tık demedi. Daha Sonra 2008 de Ford Fusion 1.6 TDCI aldım. Focus tan sonra Fusion tam tatmin etmedi. Ancak Fusionun en olumlu yönü 5.0 - 5.5 litre /100 km yakıt yakmasıydı. 10 gün önce 2010 Focus Trend aldım. Şimdilik memnunun. Fusion göre hem sessiz hemde süspansiyon açısından fevkalade. :good1: Resimler aşağıda.

fotoraf0160.jpg

fotoraf0162.jpg

fotoraf0161.jpg

Yorum bağlantısı
Firuz Şahin

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin aileniz ile güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

:good1: Hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belsız kullanmanız dileklerimle.

Araç benzinli galiba.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Güle güle kullanın. Dediğiniz gibi focusun süspansiyonu fusion ve fiestadan çok daha iyi ve focus daha konforlu ve sessiz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Ahmet bey merhaba. Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun. Aynen sizin gibi 2001 - 2009 yılları arasında 2001 model ambiente focus kullandım. 8 sene sorunsuz binip kıymetini anlıyamadığım aracımı 10 aydır çok ama çok özlüyorum. Umuyorum sizde eski aracınızı benim gibi özlemezsiniz.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Hayırlı olsun, Güle güle kullanın..

Şu jant kapaklarını tasarlarken çokmu düşünmüşler acaba yaa, hiç sevemedim..

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hayırlı olsun,Maşallah iyi günlerde kullanın.bence en kısa zamanda jantlarınızı değiştirin.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

hayırlı olsun 2010 cular bayağı yükselişte :nazar: sölemesi ayıp kaça aldınız aracı

Hayırlı olsun, Güle güle kullanın..

Şu jant kapaklarını tasarlarken çokmu düşünmüşler acaba yaa, hiç sevemedim..

evet cavit abi katılıyorum mesela fiat grande puntonun bi cant kapağı war aynı bizim focus titanium model jantıyla aynı bilmiyen celik jant anlar uzaktan gayet başarılı

Yorum bağlantısı
Ahmet Tekin
hayırlı olsun 2010 cular bayağı yükselişte :nazar: sölemesi ayıp kaça aldınız aracı

Yıl sonu kampanyası nedeniyle peşin 33.200 e aldım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...