İçeriğe Yönlendir

2010 Focus'um

Ahmet Tekin

Recommended Posts

Ahmet Tekin
hayırlı olsun güle güle eskitin...benim de görebildiğim kadarıyla araç benzinli...şehir içi çok yakması dışında performansı yüz güldürücü

Evet araç benzinli. 1.6 Dizel Fusion (5.0 - 5.5 litre /100km) den sonra biraz fazla yakıyor gibi geldi. Daha 350 km yaptım. Şehir içi 9.0 litre /100 km olarak görülüyor. Ayrıca, Ankara yı bilenler için bir örnek vereyim. Cinnah Caddesi yokuşunu Fusion 1.6 dizel ile ücüncü - dördüncü vites çıkıyordum. Yeni Focus 1.6 benzinli ile ücüncü vites zorlandım. ANcak sezsiz ve süspansiyonu çok yumuşak bir araç.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
Evet araç benzinli. 1.6 Dizel Fusion (5.0 - 5.5 litre /100km) den sonra biraz fazla yakıyor gibi geldi. Daha 350 km yaptım. Şehir içi 9.0 litre /100 km olarak görülüyor. Ayrıca, Ankara yı bilenler için bir örnek vereyim. Cinnah Caddesi yokuşunu Fusion 1.6 dizel ile ücüncü - dördüncü vites çıkıyordum. Yeni Focus 1.6 benzinli ile ücüncü vites zorlandım. ANcak sezsiz ve süspansiyonu çok yumuşak bir araç.

Kuğulunun oradan hız almadan çıkmayı deneyin birde Focusunuzla bakalım 3.vitese değil 2.vitese bile çıkabilecekmisiniz?Araba bir yığılıyor,sanki ben bu yokuşu çıkmam diye bağırıyor.Hele birde klima açıksa en sağdan 15-20 km hızla yayalarla muhabbet ede ede çıkarsınız Cinnahı artık :) Bende öyle olmuştu da oradan biliyorum :dil:

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik
Arkadaşlar,

2002 ile 2008 arası Ford Focus Ambiante ye bindim. Yaklaşık 90.000 km yol yaptım. Tık demedi. Daha Sonra 2008 de Ford Fusion 1.6 TDCI aldım. Focus tan sonra Fusion tam tatmin etmedi. Ancak Fusionun en olumlu yönü 5.0 - 5.5 litre /100 km yakıt yakmasıydı. 10 gün önce 2010 Focus Trend aldım. Şimdilik memnunun. Fusion göre hem sessiz hemde süspansiyon açısından fevkalade.

Hayırlı olsun,sıkı bir ford taraftarısınız kutluyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...