İçeriğe Yönlendir

Ncap testi ve Cruze

Yiğitcan Coşar

Recommended Posts

Guest Yavuz Ya??z
(düzenlendi)

.

tabikide bizde gidip duvara vurun bişey olmaz demiyoruz

kimsede duvara vurmak için almaz ama bir gerçek ki yok arabam bilmem kaç yıldız bişi olmaz diye gereksiz bir güven veriyor insanlara

kazalı araba resimlerine bakın hep güvenli bilinen arabalarda millet kıyma olmuş

tofaşçı bilir zaten 60 dan sonra Allaha emanet olduğunu

tarihinde Yavuz Ya??z tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Yavuz Ya??z
(düzenlendi)

daha bissürü örnek var ama bu özetliyor

hız felakettir

tarihinde Yavuz Ya??z tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
(düzenlendi)

Bu kaza için yapılan hızı merak ettim.

tarihinde Hasan Aks tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Karşılıklı olarak 100er km/h ile seyreden iki araç çarpıştığında aynı sonuç çıkar ortaya.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Karşılıklı olarak 100er km/h ile seyreden iki araç çarpıştığında aynı sonuç çıkar ortaya.

Buda 200km ye eşdeğer oluyor...

Yorum bağlantısı
Alper Arslan
(düzenlendi)

Ben cruzenın bukadar sağlam olduğuna kesinlikle inanmıyorum.. Çünki Ncap tesitinden 5 yıldız alması demek aracın sağlam olduğu anlamına gelmez,Ncap testindeki puanlamaların içinde güvenlik donanımı sayısı hatta yaya güvenliği gibi abuk sabuk konular var..Geçen hafta cruzeyı yakından 20 dk kadar inceledim size şukadarını söyleyim 30-35 bin liraya focus varken cruze almak en mantıksız iş..

Ayriyetten şunuda belirteyim Yağmur yağdığında Fren diskleri paslanan Cruzeler gördüm, Kısaca adamlar şekil yapmış gerisini koyvermiş...

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
gerekmedik
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Ben cruzenın bukadar sağlam olduğuna kesinlikle inanmıyorum.. Çünki Ncap tesitinden 5 yıldız alması demek aracın sağlam olduğu anlamına gelmez,Ncap testindeki puanlamaların içinde güvenlik donanımı sayısı hatta yaya güvenliği gibi abuk sabuk konular var..Geçen hafta cruzeyı yakından 20 dk kadar inceledim size şukadarını söyleyim 30-35 bin liraya focus varken cruze almak en mantıksız iş..

Ayriyetten şunuda belirteyim Yağmur yağdığında Fren diskleri paslanan Cruzeler gördüm, Kısaca adamlar şekil yapmış gerisini koyvermiş...

Benim söyldiğim puan arabanın içindeki yolcu güvenliğinden aldığı puandır bahsettiğiniz şeyler ayrı ayrı değerlendiriliyor. Yolcu güvenliği , yaya güvenliği , cocuk koltuğundaki cocuk güvenliği ve yoldaki stabilite güvenliği olarak.

Paslanma konusuna gelince o paslanma dediğiniz şey her arabada olur ve frene ufak bi dokunmada silinir gider :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş

İyi Güzelde bu Cruze 'un yol tutuş başarısı nedir,malzeme kalitesi nasıldır, yakıt oranı nedir,bagajı ne kadardır,içi ne kadar geniştir,yedek parça ve servis durumu nedir,ikinci eli nedir diye düşünür Türk insanı.Birçok tüketici NCAP ismini Necip zannederken ,demin yazdığım şeylere daha çok önem verirken ,Chevrolette'yi Daewoo diye tanırken,birde arka tasarımında Krom eksikliği varken Cruze'un ne kadar başarılı olacağını 5 sene sonra görürüz artık.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
İyi Güzelde bu Cruze 'un yol tutuş başarısı nedir,malzeme kalitesi nasıldır, yakıt oranı nedir,bagajı ne kadardır,içi ne kadar geniştir,yedek parça ve servis durumu nedir,ikinci eli nedir diye düşünür Türk insanı.Birçok tüketici NCAP ismini Necip zannederken ,demin yazdığım şeylere daha çok önem verirken ,Chevrolette'yi Daewoo diye tanırken,birde arka tasarımında Krom eksikliği varken Cruze'un ne kadar başarılı olacağını 5 sene sonra görürüz artık.

Her şey para mı? Alıp 5 sene bindikten sonra,bu 5 sene beni üzmedikten sonra,yemişim 2.elini.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Burda bayisi yok ama istanbula döndüğümde ilk iş gidip incelicem

İnceleyenler iç hacmi geniş, bagajı geniş malzeme kalitsinin gayet iyi olduğunu söylüyolar ama kendim görsem daha iyi sanırım...

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bu tüm araçlar da olur..İlk frenlemeden sonra eski parlak haline kavuşur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...