İçeriğe Yönlendir

97 Mondeo'ya kasko yaptıran var mı?

Volkan Keçecioğlu

Recommended Posts

Volkan Keçecioğlu

Aracıma kasko yaptırmak istiyorum. Yaptırmalı mıyım ? Yaptırmamalı mıyım? Fikirlerinizi söylerseniz memnun olurum...

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Emin değilim ama sanki on yaşını geçmiş araçlara kasko yapmıyolardı, yada yaşından yıpranma payından dolayı yüksek bedeller çıkartıyolardı. Full kasko olarak 1000-1500TL gibi, en son en uygun fiyatı veren firmaya 700TL yaptırmıştım.

tarihinde Burak Erdin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Keçecioğlu

Bende 10 yaşını geçmiş araçlara yapmıyolar diye biliyordum ama yapıyorlarmış. Tabi normalin üstü bi fiyatla yapıyolarmış.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Pahalı olur ama 15 yaşına kadar yapılır bizde...

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Pahalı olmasının sebebi nedir hep merak ederim. Araç bedeli düştüğü için ucuz olması gerekmiyormu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Pahalı olmasının sebebi nedir hep merak ederim. Araç bedeli düştüğü için ucuz olması gerekmiyormu?

Bedel ucuz ama.. parça fiyatları aynı... Hatta çoğu durumda pahalanıyor...

Bununla birlikte de bakımveya bakımsızlık nedeniyle kaza riski çok yükseliyor...

Yorum bağlantısı
Volkan Keçecioğlu

ortalama bi fiyat verseniz ne kadar tutar tahmini ??

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ali Azizler

1200 TL den aşağı yaptıramassın şu anda, bu fiyatların altına yaptırsan bile mutlaka bir terslik vardır dikkatli ol.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

7 yıldır kaskolu olan aracıma verdiğim para (bu yıl ) 502 liradır...

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu işte ortalama bilgi yanlış olur...

TC no: ikametil ve ilçesi, ne iş yaptığnız, Araç bilgileri lazım...

Yorum bağlantısı
Misafir
Aracıma kasko yaptırmak istiyorum. Yaptırmalı mıyım ? Yaptırmamalı mıyım? Fikirlerinizi söylerseniz memnun olurum...

Yaptırmalısınız. Aracınızın parça fiyatları ortalama bir aracın çok üstündedir.

Piyasada eski model araçlara kasko yapılmaktadır. Fiyatları göreceli olarak sıfır araçlara göre pahalıdır, ancak kazandığınız hasarsızlık indirimlerinin alacağınız yeni araçlara devri mevcut olduğundan ödenen primleri kayıp olarak düşünmeyin. Primler çeşitli şekilde karşınıza çıkacaktır. Teminatlara dikkat etmeniz önemli ancak serbest piyasada iyi şartlara sahip cazip tekliflerde alabilirsiniz.

Kasko için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan birini seçersiniz.

10 yaşından eski araçlarda dikkat edeceğiniz en önemli husus eskime payının teminata dahil olup, olmadığıdır. Eğer bu teminat poliçede yer almazsa kısmi hasarlarda parçaların yıpranma payı düşülerek ödeme yapılır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...