İçeriğe Yönlendir

Yeni Fiesta Ön Konsoldaki G&#246z

Uğur Sarıoğlu

Recommended Posts

Uğur Sarıoğlu

herkese slmlar

yeni kasa fiestalarda ön konsol da radio kontrol düğmelerinin altındaki bölüm açılabiliyo mu?

internette açık resimleri var ben uğraştım biraz ama açılmadı çok da zorlamadım açıkçası

eğer açılırsa arabanın içindeki bazı ıvır zıvırı alır herhalde :D

Yorum bağlantısı
Bora Uzun
herkese slmlar

yeni kasa fiestalarda ön konsol da radio kontrol düğmelerinin altındaki bölüm açılabiliyo mu?

internette açık resimleri var ben uğraştım biraz ama açılmadı çok da zorlamadım açıkçası

eğer açılırsa arabanın içindeki bazı ıvır zıvırı alır herhalde :(

Merhaba,

Benim daha önce hiç dikkatimi çekmemişti..inşallah açılıyordur. iş çıkışı deneyeceğim..açık haldeki resimleri nasıl bulabilirim..linklerini koyabilir misiniz buraya?..Teşekkürler..Görüşmek üzere....

Yorum bağlantısı
Uğur Sarıoğlu
Merhaba,

Benim daha önce hiç dikkatimi çekmemişti..inşallah açılıyordur. iş çıkışı deneyeceğim..açık haldeki resimleri nasıl bulabilirim..linklerini koyabilir misiniz buraya?..Teşekkürler..Görüşmek üzere....

inş açılıyodur gerçekten işlevsel olabilir ,enazından benim için :nazar:

radiofach1.th.jpg

Yorum bağlantısı
Bora Uzun
inş açılıyodur gerçekten işlevsel olabilir ,enazından benim için :rolleyes:

radiofach1.th.jpg

Uğur bey, resimleri göndermediniz..bi bakalım nasılmış açık hali..

Yorum bağlantısı
Ulaş Kankaya

Hiç dikkatimi çekmemişti açılıyormuymuş orası

Ama bizim arçlarda acılmaz kesin Avrupalılara özeldir o

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Merak etttim arkadaşın arabasına baktım. Zorlarsanız açılır ama kırılırmı bilmem, o yüzden zorlayamadım.

Yorum bağlantısı
Günay Yıldırım
Merak etttim arkadaşın arabasına baktım. Zorlarsanız açılır ama kırılırmı bilmem, o yüzden zorlayamadım.

bildiğim kadarıyla tirentlerde açılıyor gtia açılmıyor diye biliyorum ama bende çok merak ettim şimdi bakacam

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Türkiyede yeni kasa ghia fiesta var mı?

Benim baktığım araç titanium lansman paketi...

Yorum bağlantısı
Bora Uzun

Resimdeki araç avrupa modeli..bizimkilerde açılmaz büyük ihtimalle..Açacam diye zorlayıp elimize almak var torpidoyu :)). Riskli bir iş :)

Yorum bağlantısı
Bora Uzun

Bu arada bu konuyu en iyi BMİS arkadaşımız Günay Hanım çözebilir diye düşünüyorum..Artık top sizde Günay hanım :)

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç

Bende denemiştim açılmıyor malesef, youtube da bir videoda izlemiştim çıtçıtlı bir kapak ,adam iphone ' nu koyuyordu o göze. Avrupa daki versiyonu o araç..Dikkat ederseniz teyp de farklı bizimkilerden malesef..usb bağlantılı ses kontrol özelliği vs. var.

Yorum bağlantısı
Özden Sazlı

Hevesim içimde kaldı :( .malesef açılmıyor. Tornavidayla biraz kurcaladım zorlasanız kırılıp açılacak ama :bambam: Serviste yaparlar diye düşünüyorum sormak lazım tabi..

Yorum bağlantısı
Ulaş Kankaya

malesef bende acamadım acılmıyor az daha kıracaktım

Avrupalı olmak varmış arabanın iyisine binmek için :bambam::(

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
(düzenlendi)

O kısma aslında navigasyon cihazı konulabilir vakumlu cam plastikleriyle tutturulup açısı sürücüye doğru ayarlanabilir..bence :bravo:

tarihinde Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kenan Bayrak
O kısma aslında navigasyon cihazı konulabilir vakumlu cam plastikleriyle tutturulup açısı sürücüye doğru ayarlanabilir..bence :nazar:

ben önceden denemiştim

ne yazık ki o vakum orayı tutmuyor :unsure2:

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
ben önceden denemiştim

ne yazık ki o vakum orayı tutmuyor :p

:nazar: Bende o zaman hiç denemeyim..Sabit yapmak da olmaz bozarız arabanın orijinalliğini.

Yorum bağlantısı
Kenan Bayrak
:nazar: Bende o zaman hiç denemeyim..Sabit yapmak da olmaz bozarız arabanın orijinalliğini.

navigasyon bölümünde de yazmıştım, navigasyonu ön cama koyunca araba ticari taksilere benziyor, konacak bir yer yok, sadece vitesin önündeki bölmeye yerleştirebildim. o da benim cihaza özgü olabilir belki bilemiyorum :p

öneriniz var mıdır başka merak ediyorum açıkçası

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hayrullah Işıktaş
malesef bende acamadım acılmıyor az daha kıracaktım

Avrupalı olmak varmış arabanın iyisine binmek için :blush::D

Sanırım avrupadaki bazı versiyonlarda var.

o bölüm açılır olsa ne kadar farkeder fiyatta... bence çok fark etmez ama bu araçları türkiyeye getiren ford yetkilileri o gözün farkında bile değillerdir... diğer araçlarda olduğu gibi..

Yorum bağlantısı
Özden Sazlı

Biraz zorlasam kırılacaktı arabama kıyamadığım için zorlamadım :) Belki serviste yaparlar güzel olur aslında...

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Günay hanım yazmayı unutmuş, görüştüğümüzde söylemişti orası açılır, kapanır bir yer değil, zorlarsanız kırılır, avrupadaki modellerde açılabiliyormuş.

Yine de başka bir şekilde değerlendirmek isteyenler için, alternatifler üretilebilir, bizim insanımız beceriklidir.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Eser Çekiç

bu gordugunuz araba avrupada satılan fiesta. numaralar 9 a kadar ne yazıkkı bızde ole degıl. voıce kontrol anahtarsız calıstırma usb gırısı gıbı ozellıklerı felan daha gelmedı turkıyeye. bence bızde kı gozu japonla yapıstırmıslardır dıkkat edın cok zorlamayın.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Özden Sazlı

Merhaba ;

2 hafta önce Beyikdüzü- Gürpınar yolunda öyle bir çukura girdim ki ( bu kardan dolayı yolların hali hala berbat) Bebeğimin sol amortisör, sol salıncak, sol taşıyıcı sağ sol jant...hepsi zarar gördü :) Şuan serviste yarın çıkacak inşallah .. Forum sayesinde ön konsoldaki gözüde öğrenmiştim denemiştim fakat baktım zorlarsam kırılacak ellemedim ama aklımın bir köşesindeydi. Hazır servise götürmüşken söyledim. Açabileceklerini söylediler sizlerlede paylaşmak istedim. Yaptırdıktan sonra resimlerini ekler sizlerle paylaşırım..

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar
(düzenlendi)
Günay hanım yazmayı unutmuş, görüştüğümüzde söylemişti orası açılır, kapanır bir yer değil, zorlarsanız kırılır, avrupadaki modellerde açılabiliyormuş.

Yine de başka bir şekilde değerlendirmek isteyenler için, alternatifler üretilebilir, bizim insanımız beceriklidir.

bu gordugunuz araba avrupada satılan fiesta. numaralar 9 a kadar ne yazıkkı bızde ole degıl. voıce kontrol anahtarsız calıstırma usb gırısı gıbı ozellıklerı felan daha gelmedı turkıyeye. bence bızde kı gozu japonla yapıstırmıslardır dıkkat edın cok zorlamayın.

Bir üstte zaten yazmıştım ama bilgilendirmeniz için yine de teşekkürler.

Merhaba ;

2 hafta önce Beyikdüzü- Gürpınar yolunda öyle bir çukura girdim ki ( bu kardan dolayı yolların hali hala berbat) Bebeğimin sol amortisör, sol salıncak, sol taşıyıcı sağ sol jant...hepsi zarar gördü :) Şuan serviste yarın çıkacak inşallah .. Forum sayesinde ön konsoldaki gözüde öğrenmiştim denemiştim fakat baktım zorlarsam kırılacak ellemedim ama aklımın bir köşesindeydi. Hazır servise götürmüşken söyledim. Açabileceklerini söylediler sizlerlede paylaşmak istedim. Yaptırdıktan sonra resimlerini ekler sizlerle paylaşırım..

Geçmiş olsun, umarım sizde birşey yoktur.

Yeni kullanım çözümünüzün de fotoğraflarını gönderirseniz çok güzel olur, atıl olarak kalmasın kullanılabilsin değil mi :)

tarihinde Cemil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...