İçeriğe Yönlendir

Yeni Fiesta Ön Konsoldaki G&#246z

Uğur Sarıoğlu

Recommended Posts

Fırat Tarman
(düzenlendi)

Şöyle bir baktım da açmaya cesaret eden olmamış, kırma korkusu ile. Ben hariç :rofl: Sonuna kadar zorlayıp açmayı başardım ama tam bir hayal kırıklığı. Bir şeyler koymaya uygun bir göz değil. Daha çok teyp koymak için yapılmış boşluklara benziyor ama çok daha küçüğü. Bir kere açınca da kapanmıyor, çünkü zorlayarak açtığınız için oradaki metal parça deforme oluyor. Yani sürekli açıp kapamaya müsait değil. Niye yapmışlar anlamadım...

Allahtan biraz elimiz alet tutuyor da, deforme olan parçayı düzeltip tekrar eskisi gibi kapattım. Bir daha da açmayı düşünmüyorum :nazar:

tarihinde F?rat Tarman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şöyle bir baktım da açmaya cesaret eden olmamış, kırma korkusu ile. Ben hariç :) Sonuna kadar zorlayıp açmayı başardım ama tam bir hayal kırıklığı. Bir şeyler koymaya uygun bir göz değil. Daha çok teyp koymak için yapılmış boşluklara benziyor ama çok daha küçüğü. Bir kere açınca da kapanmıyor, çünkü zorlayarak açtığınız için oradaki metal parça deforme oluyor. Yani sürekli açıp kapamaya müsait değil. Niye yapmışlar anlamadım...

Allahtan biraz elimiz alet tutuyor da, deforme olan parçayı düzeltip tekrar eskisi gibi kapattım. Bir daha da açmayı düşünmüyorum :p

Demekki neymiş ford ellenmeye gelmiyomuş. :p

Nedir bu küçük gözlerden çektiğimiz focusun konsol'daki yuva bir fiestadaki gizemli göz iki madem açılıp kapanmaya müsait olmayacaktı. Niye koydun ürettin ?

Yorum bağlantısı
Özden Sazlı
Geçmiş olsun...

Teşekkürler...

Bir üstte zaten yazmıştım ama bilgilendirmeniz için yine de teşekkürler.

Geçmiş olsun, umarım sizde birşey yoktur.

Yeni kullanım çözümünüzün de fotoğraflarını gönderirseniz çok güzel olur, atıl olarak kalmasın kullanılabilsin değil mi :D

Teşekkürler. Çok şükür bir şey olmadı. Resimlerini çekip ekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Oraya başka bir donanım takabilmek için ön hazırlıktır diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Eser Çekiç
Oraya başka bir donanım takabilmek için ön hazırlıktır diye düşünüyorum...

muhtemel gps ekranını koymak ıcın

Yorum bağlantısı
Eser Çekiç
Merhaba ;

2 hafta önce Beyikdüzü- Gürpınar yolunda öyle bir çukura girdim ki ( bu kardan dolayı yolların hali hala berbat) Bebeğimin sol amortisör, sol salıncak, sol taşıyıcı sağ sol jant...hepsi zarar gördü :) Şuan serviste yarın çıkacak inşallah .. Forum sayesinde ön konsoldaki gözüde öğrenmiştim denemiştim fakat baktım zorlarsam kırılacak ellemedim ama aklımın bir köşesindeydi. Hazır servise götürmüşken söyledim. Açabileceklerini söylediler sizlerlede paylaşmak istedim. Yaptırdıktan sonra resimlerini ekler sizlerle paylaşırım..

oncelıkle gecmıs olsun aynı sekılde benımde ıkı jant ve lastık sızlere omur. jantlarda en ufak bır sekılde duzeltılme olmuyor anında degıstırıyorlar bu hosuma gıttı gercekten. ıkıncısı bır bayanın agzından arabası ıle ılgılı bu kadar cok terımı duymak ayrıca hosuma gıttı tebrıkler

Yorum bağlantısı
Kenan Bayrak
muhtemel gps ekranını koymak ıcın

bu yere bizdeki gps aletini yerleştirmek çok mu zordur

mesela kapağı açtığımızda otomatik olarak gps cihazı gözden çıkıp belli bir açıyla önümüze gelicek?

bunu yapabilecek yerler var mıdır

eğer varsa çok şahane olur

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Engin Oynak
inş açılıyodur gerçekten işlevsel olabilir ,enazından benim için :rolleyes:

radiofach1.th.jpg

Bu araç zaten türkiye'deki araçlardan farklı bakın üst tarafta yanlarda 2 adet düğme var kapıyı kilitleyip açmaya benzer bir düğme...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet Alçiçek
Merak etttim arkadaşın arabasına baktım. Zorlarsanız açılır ama kırılırmı bilmem, o yüzden zorlayamadım.

evet açılıyor ama boşluğun sonuna ulaşamdım.elim sığmadı sonuna kadar uzanmadı.gerk yok bence kullanmaya.kullanmaka için aktif değil gibi zaten kapağı sadece ordaki boşluğu kapatmak için konulmuş bir kapak diye düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Engin Oynak
evet açılıyor ama boşluğun sonuna ulaşamdım.elim sığmadı sonuna kadar uzanmadı.gerk yok bence kullanmaya.kullanmaka için aktif değil gibi zaten kapağı sadece ordaki boşluğu kapatmak için konulmuş bir kapak diye düşünüyorum..

Bende denedim ama kırılacak korkusuyla fazla zorlamadım siz nasıl açtınız...

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
Bende denedim ama kırılacak korkusuyla fazla zorlamadım siz nasıl açtınız...

Zorladık :D

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç

Benim araçtaki de açıldı.. Orta kalörifer menfezlerinden biri değişti. Parçayı değiştirebilmek için teyp çerçevesi çıkması gerekiyordu, o çerçeveyi de tutan bahsettiğimiz malum ön konsoldaki göz.. Zorlanarak açıldı ama , açıldıktan sonra estetiği bozuldu ,boşluklar kaldı. Bayan cüzdanlarındaki mıknatıslar la kapağı açıp-kapatıyım dedim uğraşmak istemedim açıkçası , bir de o göz kullanışlı gelmedi ( eliniz sürtüyor , çok dar vs.) ben de sonsuza kadar kapattım orayı hızlı yapıştırıcı ile :ninja:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...