İçeriğe Yönlendir

3. Fren Lambası Led D&#246nüşümü

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

hazır satılan 3.stopların iç devresini alıp kendimizinkine adapte etsek masraf çok mu artar acaba diye düşündüm?

3.stop olarak kullanmaktan neden vazgeçtiniz merak ettim

yeterli etkiyi göstermeyeceğini mi düşündünüz? mondeo yazısı ince fakat geniş alan kapladığı için yeterli performans gösterir gibi geliyor bana da aklıma öyle geldi

etkiyi gösterir göstermesinide önceligi işlevsellige verdim ve normal ışıklandırmalı 3.stop kullanıcam yazılı olarak degil bu yazıyı daha kısık ışıkla parklara baglamaya karar verdim ve arka camın en alt sol köşesine.fren için ilk düşüncem hb.cam oldugu için epey büyük.eski bir explorer modelde gördüm hoşuma gitti.boydan boya 3.stop yapmışlar.farklı bir yapıyla camın en üst bölünü soldag saga dogru kaplıyacak şekilde.yüksekligi yine 5cm civarı olucak.bakalım proje aşamasındayım.camın büyüklügü kısıtlıyor olasılıkları basit bişi olsunda istemiyorum.epeydir bakıyorum mondeo hb lerde göremedim 3.stop nasıl konmuş.spoler hariç.resim olan arkadaş varsa paylaşabilirmi.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

mk1 hb lerde opsiyonelmiş 3.stop.mk2 lerde standard olmuş.boyutları küçük kararımı verdim uygulama aşamasındayım yakında resimli paylaşımda bulunucam yorumları merak ediyorum dogrusu.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...

arka stoplarım yolda geliyor sag stop yeni geliyor kutusunda sol stop ikinci el malesef çok temiz oldugu yazıyor ikisinin toplam bedeli 22 avro kargo dahil.stoplara led uygulamasına başlıyacagım yakında.benim iki stoptada çatlaklar mevcut.

3.stop lambası çalışmam sona yalaşıyor yakında paylaşacagım resimlerle.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ya ben bu konuyu nasıl kaçırmışım, uzun zamandır bi Özyürek LTD.'den işlem görmemiştik, güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Ya ben bu konuyu nasıl kaçırmışım, uzun zamandır bi Özyürek LTD.'den işlem görmemiştik, güzel olmuş.

askerdeydin galiba ondandır :) bundan sonrada işleri oldu camlar otomatik kapanıyor mesala onu yaptı sis ler gece bi müddet yanıyo onu yaptı uyu sen uyu emmi kızacak sana takip etmiyosun sani usta :bambam::p:):):D

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...