İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi

Beyhan Yılmaz

Recommended Posts

Mustafa Yenigün

Yıllardır çevirmede ceza yerim diye yaptırmamıştım ama bu sıcaklar artik normal değil. Buradaki önerileri dikkate alıp Sonax'ta ön kapılara 1, arka kapılara ve kelebeklere 2 numara film uygulatıyorum. Ön ve arka cama dokunmuyorum. Umarım memnun kalırım. Kullanılan film markası ASWF.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Murat Öngür

Merhabalar 

resmi gazetede yayınlandığına göre cam filmi taktırabiliyoruz, yalnız geçerli olan hangisi 1 no 2 no 3 no ? nasıl olacak bu iş içinden çıkamadım.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

ön cama takılmayınca çok sıkıntı olmuyor ama ön cama 1 numara bile taksanız canı isteyen polis durdurduğu yerde kurtarıcıya yükler arabayı 

Yorum bağlantısı
Erdem Yılmaz

ile göre değişen sıkıntılı bir durum,sadece klima için düşünüyorsanız önler için 2 numara ideal arkalar 3 fakat dediğim gibi ülkede yaşanan son olaylardan sonra ihbar yoğunluğu olan illerde sorun çıkartabiliyorlar. 

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Polis arabanın içini görücek yoksa ceza kaçınılmaz buda ne demek oluyor 1 yada bağzı markalarda bir buçuk ön cama zaten takılırsa büyük sıkıntı 

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

2 numara (0.35) olursa dışardan içersi gözüküyor. SIkıntı olmaz bence. 3 numarada gözükmüyor. Gönül arkaları 3 numara yapmak ister tabi. Ama ön yanlara 3 numara olursa gece karanlık yerde park etmek sıkıntı olur. Ön cama ben de karşıyım.

Bende 4 yıldır 0.35 var.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Numaralar bizim piyasa uydurması. Işık geçirgenliğinin tanımı yapıldı ona uygun film sertifikalı denilecek yerlerde montaj yapılacak. Numara diye bir standart yok.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Necdet Tuzkan

Arkadaşlar aracıma iki numara film yaptırmıştım ancak, sanki üç numara gibi gözüküyor iki numara filmin bu kadar koyu olması mümkün değil karanlıkta park ederken çok sıkıntı oluyor demek'ki her markaya göre  renk derecesi  fark ediyor bu durumda, Çağlar beyinde bahsettiği üzere numara işi uydurma gibi gözüküyor...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Koyu iyidir, birkaç ay sonra azcık açılıyor, ya da göz alışıyor. Güneş biraz yüzünü gösterse ben de yaptıracam inşallah

Yorum bağlantısı
Necdet Tuzkan
45 dakika önce, Mehmet Ali Karakaya yazdı:

Koyu iyidir, birkaç ay sonra azcık açılıyor, ya da göz alışıyor. Güneş biraz yüzünü gösterse ben de yaptıracam inşallah

Güneşli havada zaten keyfine diyecek yok ayrıca benim koltuklar deri olduğu için güneş ışıklarını minumum sevide tutması güzel. Filmi yapan usta, bir süre sonra rengi birazıcık açılır demişti ama pek birşey fark etmedi...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...