İçeriğe Yönlendir

Kasko primi ne kadar tutar?

Emre Ardık

Recommended Posts

Emre Ardık

Merhaba arkadaşlar

Aracım 2006 model Focus HB Ghia TDCi.

Benzer aracı olanlar kaskoyu kaç liraya yaptırabiliyor acaba?

Bilgi verirseniz sevinirim. Kasko yaptırmam gerekiyor. Fikirleriniz önemli...

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Nevşehir ellerinde kasko Emmimiz'e danışılır.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Aracın daha önceki hasarına,sizin yaşınıza,bulunduğunuz şehre göre fiyat değişir.Ben 23 yaşında olduğum için ve aracın kasko bedeli 33500 tl olduğu için (cvt'lerin kasko değeri böyle sadece) 1850 tl fiyat verdiler.Sigorta acentesi olduğum için indirim aldım 1320 tl'ye yaptırdım.Bu sene hasarım olmazsa eğer (allah korusun) seneye 900-950 civarlarına düşecek.Birçok firmadan ve emmi'den teklif alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Emre Ardık

hocam sizin aracın kasko bedeli neden o kadar yüksek? noter satışında benimki 23.600 görünüyor? emmi buralarda mı bu arada?

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
hocam sizin aracın kasko bedeli neden o kadar yüksek? noter satışında benimki 23.600 görünüyor? emmi buralarda mı bu arada?

Cvt şanzımanların 33.500 tl kasko bedelleri.

Yorum bağlantısı
Abdülmecit Cirbil

2010 model aracıma groupa sigortadan 1300 TL'ye 10 taksit yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ankara sigorta dan %60 hasarsızlık indirimim vardı full paketi 525 tl ye yaptırdım..

Yorum bağlantısı
Guest Murat Mert

kasko işi sıkıntılı biraz herkesten farklı fiyat alırsınız birtane değeri düşük girseler ucuz çıkar yüksek girseler yüksek çıkar en iyi fiyatı sorarak alırsınız bir acente olarak tavsiyem size bu benden fiyat isterseniz şu anda size veremem çalıştığım kurum politikasından dolayı sadece ortaklarımıza ve tarım bakanlığı personeline kasko yapabiliyoruz ama bir örne vereyim kendime ait 2010 titanium otomatik focusumun kasko bedeli 1100 tl platin kasko diyorlar o km özel otomobilniz çalınır yada yada tam hasara uğrarsa yenisinin anahtarını veriyorlar yada satın alınan tutarı.olabilecek bütün teminatlarda içinde.

sizin aracınızında tahminime göre 1000 tl-1300 tl arasında kasko bedelinin çokması lazım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kasko işi ince iştir... Öyle ezbere olmaz.. :lol2:

(TC No, Plaka, Meslek, ikamet il ilçesi, Aracın tam tipi modeli, Yeni alındı ise tescil tarihi lazım)

Yorum bağlantısı
Guest Ali

arkadaşlar sigortam .netten kosko aldım anadolu sigortaya yaptırdılar full kaska 630 tl ye mal oldu.2010 model ve araç değerini 41.500 tl gösterdiler

3 yıllık indirim öğretmen indirimive v.s ler var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...