İçeriğe Yönlendir

Yakıt Cimrisi Symbol

Tansel Yavuz

Recommended Posts

Tansel Yavuz
Tansel Bey hayırlı olsun.Fren yaparken dikkat edin.Hemen arkasını atıveriyor.Hele hele yağış var ise daha dikkatli olunmalı.

Islak zeminde test ettim,kesinlikle savurma yok abs kolay kolay devreye girmiyor,girsede görevini layıkıyla yapıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

abs nin devreye girmesi için, frenin lastikleri kızaklayacak kadar çok tutması lazım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
abs nin devreye girmesi için, frenin lastikleri kızaklayacak kadar çok tutması lazım :)

+1 :)

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Bizim şirketin servislerini yarısı bunlardan, hergün en az içinde 3 kişiyle gidip geliriz, tam anlamıyla keçi gibidir, beygiri düşük olmasına rağmen iyi gider.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
+1 :)

Tam bir ford forumu :)

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
+1 :fiuw:
Tam bir ford forumu :)

Pis Ford'cular grubu sizi :)

Getirin Ford'larınızı fren testi yapalım :)

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Bugün Kırıkkaleye gittim geldim ortalamam 5.0 lt ye düştü :)

aracınız hayırlı olsun

bir arkadaşım da sümbülcü ve o da almak istiyor fiyatını sorsam kaça kaldınız diye bize de fikir olurdu teşekkürler

Ben 19 bine aldım.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
(düzenlendi)

hayırlı olsun abi....

öhö öhö tek cliocularmı? :):)

tarihinde Bilgehan Arbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Tansel Yavuz

Yakında satmayı düşünüyorum,duyanlar duymayanlara söylesin :)

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Yakında satmayı düşünüyorum,duyanlar duymayanlara söylesin :)

Neden satıyorsunuz ve ne kadara satıyorsunuz bir arkadaşımda almak istiyordu haber vereyim ona :)

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Üst sınıf bir araç almak için satmayı düşünüyorum,henüz kesin satış tarihini ve fiyatını belirlemedim ama yakın zamanda belli olur.

Yorum bağlantısı
Ali Çukur

İyi günlerde kullanın...

2 Hafta önce Ankara'dan teslim aldığım 2008 model clio sembol extreme ile Keçiborlu mevkiinde kaza yaptım 5 takladan sonra araç tavanı üzerinde 10 metre sürüklendi hava yastığı bile açılmadı.

Zorunlu olmadıkça birdaha binmem.

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
(düzenlendi)

Allah razı olsun verilmiş sadakam varmış.

tarihinde Ali tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
İyi günlerde kullanın...

2 Hafta önce Ankara'dan teslim aldığım 2008 model clio sembol extreme ile Keçiborlu mevkiinde kaza yaptım 5 takladan sonra araç tavanı üzerinde 10 metre sürüklendi hava yastığı bile açılmadı.

Geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın. Keçiborlu mevkii tehlikeli bir yer, hemen hemen her gün oradan geçiyorum. Köprü civarında mı yoksa, Keçiborlu'ya inişte mi kaza yaptınız?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
İyi günlerde kullanın...

Ön tampon darbe görmediyse hava yastığı açılmaz, sensör ön tamponun oralarda...

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

+1

5 takla ve sürüklenmeden sonra hala burada yazabildiğinize göre araç güvenliymiş demekki.

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
Geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın. Keçiborlu mevkii tehlikeli bir yer, hemen hemen her gün oradan geçiyorum. Köprü civarında mı yoksa, Keçiborlu'ya inişte mi kaza yaptınız?

Teşekkür ederim. Keçiborlu şehir merkezine girilen kavşaktan 1 km geride sağa tatlı bi viraj vardı orada oldu olay.

İlkönce bi direğe vurdum demek ki sensöre denk gelmedi

+1

5 takla ve sürüklenmeden sonra hala burada yazabildiğinize göre araç güvenliymiş demekki.

Aracı görseniz anlardınız ne kadar güvenli olduğunu...

Yorum bağlantısı
Adem Cengiz
(düzenlendi)
Türkiye gerçeğinin arabası dedik, teknik mucize demedik.

Bazen zorunlu bazen de bilinçsiz tercih diyelim ona...

Accent bile arka koltuk başlıklarını standart sunuyor, yılların Rönosu bize bu ucuz ama önemli güvenlik unsurunu çok görüyor...

Alan oldukça Röno da satıyor...

Dizel toros :rolleyes:

Toros daha yakışıklı bu sümbülden...

tarihinde Adem Cengiz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu arada eklemek isterim, 2005'ten beridir kullandığım sümbül'lerin yol tutuşu fena değildi ama son kasanın yol tutuşu felaket. Yolda drift tekniklerinizi arttırabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Era nın konforu biraz daha iyi olmasına rağmen sanırım yumuşak süspansiyondan kaynaklanıyor.Fakat sümbülün yol tutuşunun era dan daha iyi olduğunu söyleyebilirim,bana verdikleri era yı bugün başka bir era ile değiştirtdim,verdikleri aracın direksiyonu sola dönerken acayip şekilde gıcırtı sesi çıkartıyordu,direksiyon sola doğru eğri,rot ve balans denen ayardan eser yoktu,hatta frene basınca acayip şekilde arkasını sola doğru bırakıyordu,tez zamanda değiştirile dedim ve değişti,çok kibar nazik kullanılması gereken bir araç.

Yeni gelen era nın sağı solu iyi durumda olmasına rağmen sürüşü ve frenleri kesinlikle güven vermiyor.Reno bu segmentlerde bence daha iyi.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

hayırlı olsun clio ce chip olayı bana saçma geldi ne gereği var ?

Yorum bağlantısı
Emre Sağlam

hayırlı uğurlu olsun Tansel bey. Allah kazasız belasız, güle güle kullanmak nasip etsin. Benim de ilk aracım renault torostu. sıfır almıştık biz. o canavar bugün çıksın piyasaya bugün alırım :seytan: reno iyi arabadır.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
hayırlı olsun clio ce chip olayı bana saçma geldi ne gereği var ?

Aslında 65 bg bu araca yetiyor,kullandıkça aracın daha fazla güce ihtiyacı olmadığı kanısına vardım,aracın ihtiyacı olan aslında intercooler,şehirçinde devamlı kullanılan aracın turbosu fazla ısındığı zaman şişme denen olayla karşılaşıyorsunuz ve sanki gücü 50 bg e düşmüş gibi oluyor.Chip tuning ile rahatlıkla 85 bg civarlarına çıkarılabilmesine rağmen intercoolar olmadığı için ısınan turbo performansı tekrar düşürecek ve elde fazla tüketimden başka birşey olmayacak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...