İçeriğe Yönlendir

Yakıt Cimrisi Symbol

Tansel Yavuz

Recommended Posts

Adem Cengiz

Arka koltuk başlığı olmazsane olur? sorusuna üzücü bir örnek:

Haber...

Takside kafalık olsa kızım kurtulabilirdi 5 Ocak 2008

Asım GÜNEŞ/İSTANBUL

Yılbaşı gecesi, Kenan Doğulu konserinden dönerken bindikleri taksiye bir minibüsün çarpması sonucu yaşamını yitiren Tuğçe Sakarya’nın (19) babası Atakan Sakarya, "Kızımın boyu 1.81 metreydi. Taksinin arka koltuğunda kafalık da yokmuş. Çarpmanın etkisiyle omuriliği kesilmiş. Boyu kısa olsaydı ya da taksinin kafalığı olsaydı, belki yaşardı. O bizim bütün hayatımızdı" diye konuştu.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Bu naylonlarda,2010 megane da bile alt donanımlarda arka kafalık bulunmuyor,geçen bayramdan önce arkadan çarptıkları zaman kafalıkların önemini anladım,neyse ki benim naylon bunların full'u olduğu için arkada bile 3 adet kafalık var.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Tansel Yavuz

1 senedir ve 50k km dir kullandığım sümbülümü bugün bir müşteriye kaporasını alarak sattım.Şimdiye kadar beni hiç üzmedi,kendisinden yakıt olarak ve sorunsuzluk olarak gayet memnun olmama rağmen artık bu kadar ekonomi yeter dedim ve talibininde çıkması nedeniyle satmaya karar verdim.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit
1 senedir ve 50k km dir kullandığım sümbülümü bugün bir müşteriye kaporasını alarak sattım.Şimdiye kadar beni hiç üzmedi,kendisinden yakıt olarak ve sorunsuzluk olarak gayet memnun olmama rağmen artık bu kadar ekonomi yeter dedim ve talibininde çıkması nedeniyle satmaya karar verdim.

Hayırlısı olsun.

Sırada ne var. :D

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
Hayırlısı olsun.

Sırada ne var. :)

Gönlümde mondeo var,kısmet olursa.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ümit Atmaca
İyi günlerde kullan. Türkiye nin gerçeklerine bakınca, Türkiye nin arabası budur.

kesinliklee çok haklısınız, kitabın ortasını söylediniz..Connect'ten önce bizde de vardı 1.4 8v benzinli olanı; harikaydı uzun yolda..bir depoyla 650 km yol gittim ben ki 110 den aşağı düşmedim ve klima 1.derecede açık olduğu halde..inanılmaz bir şey yaa..ayrıca tr şartlarında da sorunsuz ve sağlam bir araba..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...