İçeriğe Yönlendir

I Love My Focus

Emre Demir2

Recommended Posts

Emre Demir2
güle güle kazasız belasız kullanın.

ne kadara mal oldugunu sorsam :p

Teşekkürler, 22.500Tl'ye m

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

hayırlı olsun aracınız iyi gümnlerde kullanın . Bu km lerde dizel bulmak gerçekten zor

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Sağolun.

hayırlı olsun aracınız iyi gümnlerde kullanın . Bu km lerde dizel bulmak gerçekten zor

Teşekkür ederim, uzun bir arayış sonucu bulabildim bende :p

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

hayırlı olsun abi. :D

buna siyah zeminli bi mercekli x-enon

st jantları

yay

kapı kolu ve aynaların gövde rengine boyanması

ne biçim yakışır haa :D :D

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Beyazladım.

Beyaz park ampulleri, beyaz yan sinyaller, beyaz plaka lambaları ve beyaz iç aydınlatma. Yan sinyal lambalarınıda parklara bağlattım. Hepsi beyaz olunca akşamları güzel duruyor. Birde şimdilik beyaz h7 ampul aldım yeni çıktı dediler aydınlatmasında şüpheliydim ama taktıktan sonra baktım güzel aydınlatıyor,gözde almıyor dışarıdan. Onunda fotoğrafını ekleyeceğim. :D

El emeği plakalarıda boyamıştım hafta sonu. Beyazlar ile güzel duruyor. :rofl:

img7922ra.jpg

img7911h.jpg

img7941n.jpg

img79371.jpg

Yorum bağlantısı
Hakan Baha
(düzenlendi)

Hayırlı olsun model iyi, fiyat iyi araba temiz, km düşük.

İyi bir seçim yapmışsınız.

Ayrıca ben olsam ilk olarak jant alırdım bu arabaya.

tarihinde Hakan Baha tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Hayırlı olsun model iyi, fiyat iyi araba temiz, km düşük.

İyi bir seçim yapmışsınız.

Ayrıca ben olsam ilk olarak jant alırdım bu arabaya.

Sağolun, Kış geldi neredeyse, kıştan sonra almayı düşünüyorum. Jant ve lastik boyutunu biraz büyüteceğim için ince yanak lastik kışın pek kullanışlı olmaz.

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

hayırlı olsun bendede benzinlisi var hemide beyaz renk ilaç firmasının arabası gibi duruyor ama olsun kir göstermiyor.ben ilk olarak 20 tl verip beş kollu bir kapak aldım inan o bile arabanın şeklini değiştiriyor.yaza kadar kapakla idare edebilirsin.tekrar hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle..

Yorum bağlantısı
Ahmet Berksoy Çabuk

Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız cezasız...

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
hayırlı olsun bendede benzinlisi var hemide beyaz renk ilaç firmasının arabası gibi duruyor ama olsun kir göstermiyor.ben ilk olarak 20 tl verip beş kollu bir kapak aldım inan o bile arabanın şeklini değiştiriyor.yaza kadar kapakla idare edebilirsin.tekrar hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle..

Teşekkür ederim, Düşündüm bende kapak almayı ama uğraşmak istemedim onunla. Orjinali iyidir :rolleyes:

Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız cezasız...

Teşekkürler, amin inşallah.. :D

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Bu fotoğrafların boyutu nedir??? :rolleyes:

İç görüntüsünün boyutu biraz büyük sanırım. Diğerleri normal.

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
hayırlı olsun km ve fiyat çok iyi denk gelmiş

Sağolun, Km biraz düşündürüyor bunlar için ama km'sinede baktırdık orjinal sıkıntısı yok dediler. İçimiz rahat çok şükür biniyoruz. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Emre Demir2

Bayramdan sonra ilk iş olarak çıtalar, kapı kolları ve ayna kapaklarını boyattım. Kısa anten takmak istiyordum ama kafama göre güzel görünümlü bi anten bulamadım,kendim kısaltabilirmiyim diye bi inceledim ve hallettim :) Orta konsoldaki boşluğun orayıda değerlendirdim çok boş duruyordu led koysam nasıl durur diye düşünüp duruyordum bi boş vaktimde onuda yaptım hoş duruyor :)

dsc03036a.jpg

dsc03035.jpg

dsc03041g.jpg

dsc03034c.jpg

dsc03033l.jpg

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Keşke arka çıtayı boyatmasaymışsınız, onun haricinde diğerleri zaten gerekliydi çok da güzel olmuş.

Kapı kollarının boyanması için kapı iç trimlerinin sökülüp kapı kollarının o şekilde mi çıkarılması gerekiyor, aynı araçtan bizde de var ve kapı kollarını boyatmak istiyoruz ama bu sökme takma işi kafamı kurcalıyor.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Arka çıta hariç bence güzel olmuş. Keşke ön panjuru da boyatsaydın...

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Aynı arabanın HB versiyonuda bende var. Ve kapı kolları ile yan tarafların boya işini bende düşünüyorum. Maliyeti hakkındada bilgi verirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Kaan Serter

Emre Bey güzel olmuş güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bence de tüm yapılanlar, fabrikada yapılmalı idi, güzel olmuşlar, özellikle anten!

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
(düzenlendi)
Keşke arka çıtayı boyatmasaymışsınız, onun haricinde diğerleri zaten gerekliydi çok da güzel olmuş.

Kapı kollarının boyanması için kapı iç trimlerinin sökülüp kapı kollarının o şekilde mi çıkarılması gerekiyor, aynı araçtan bizde de var ve kapı kollarını boyatmak istiyoruz ama bu sökme takma işi kafamı kurcalıyor.

Teşekkürler, Bazı düşüncelerim var arkası ile alakalı o yüzden boyattım. Sıkılırsam yedek çıtalar elimde mevcut, değiştirebilirim siyahı ile :D

Kapı kollarını ben kendim söktüm basit bir işlemi var bilen için. Bir vida tutuyor kapı içinden sadece. Sökmek istediğinizde yardımcı olurum.

Arka çıta hariç bence güzel olmuş. Keşke ön panjuru da boyatsaydın...

Ön ilede aynı şekilde düşüncem olduğu için boyatmadım. Teşekkür ederim

Aynı arabanın HB versiyonuda bende var. Ve kapı kolları ile yan tarafların boya işini bende düşünüyorum. Maliyeti hakkındada bilgi verirmisiniz.

Kendi ustama yaptırdığımdan daha maliyeti ile ilgili konuşmadık :D

Emre Bey güzel olmuş güle güle kullanın.

Teşekkür ederim Kaan Bey. :)

Güle güle kullanın :nazar:

Teşekkürler

Bence de tüm yapılanlar, fabrikada yapılmalı idi, güzel olmuşlar, özellikle anten!

Teşekkür ederim Çağlar Abi.

güzel olmuş güle güle kullanmanız dileğiyle...

Teşekkürler

Sisleride az önce taktırdım, fotoğraf makinası yanımda olmadığı için fotoğraflarını çekemedim. Yarın eklerim fotoğrafları :p

tarihinde Emre_Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...