İçeriğe Yönlendir

I Love My Focus

Emre Demir2

Recommended Posts

Mert Can Üzger

Aynı aracın 2007 model ve grisi bende var. Ben tamamen bütün çıtaları siyah bıraktım, camlara film çektirdim. Siyah-gri kontrast griye çok daha yakıştı....

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Aynı aracın 2007 model ve grisi bende var. Ben tamamen bütün çıtaları siyah bıraktım, camlara film çektirdim. Siyah-gri kontrast griye çok daha yakıştı....

Tahmin edebiliyorum yakışmıştır.

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun. Tüm yapılanlar kararında olmuş. Arka çıta özellikle güzel olmuş. Arkadaşlar pek beğenmese de ortak bir bütünlük olmuş dış görünüş olarak jant hariç collection'la aynı görünüm oldu sanırım. Güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Teşekkür ederim Burak bey. Ghia yolunda ilerliyor ama dahada üstünü olucak sanırım :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Anteni kendiniz nasıl kısalttınız. :) Yapılanlar hoş olmuş ve kendini göstermiş elinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Anteni kendiniz nasıl kısalttınız. :bambam: Yapılanlar hoş olmuş ve kendini göstermiş elinize sağlık.

Teşekkür ederim öncelikle.

Antenin kısaltımı ise çok basit aslında, Önce anteni yerinden çıkarttım sonra tepesindeki tıpasını yan keski ve pense yardımı ile çıkarttım. Çıkarttıktan sonra antenin çubuğunu kendime göre ayarlayıp yan keski ile kestim ve tıpanın ağzını biraz genişleterek geri monte ettim, çevresine birazda yapıştırıcı damlattım her ihtimale karşı. Sonrada anteni geri yerine taktım :)

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Hepsi de güzel olmuş :good1:

Yeni projelerini bekliyoruz :angry:

Teşekkür ederim Sefa abi :kutlama:

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
güzel olmuş , radyoda çekmemezlik yoktur umarım :good1:

Teşekkür ederim, bende ilk başta keserken düşündüm ama hiç bir sorun yok. Tıkır tıkır çalışıyor :kutlama:

Yorum bağlantısı
Burak Kaya

Ben de senin gibi bütün gibi plastik yerleri boyatmıstım , spoiler kısmını bile cok güzel oldu, ön ızgarayıda Ghia nınki gibi nikelajlı aldım orjinal cıkmacılardan 90 ytl ye ama cok zor buldum 10 günde.Bugun sis farı ve cerceve aldım yarın taktıracam ama anahtarı degistirmicem alta bi dügme koydurcam ordan yanıcak sen nasıl yaptın sisleri?

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Ben de senin gibi bütün gibi plastik yerleri boyatmıstım , spoiler kısmını bile cok güzel oldu, ön ızgarayıda Ghia nınki gibi nikelajlı aldım orjinal cıkmacılardan 90 ytl ye ama cok zor buldum 10 günde.Bugun sis farı ve cerceve aldım yarın taktıracam ama anahtarı degistirmicem alta bi dügme koydurcam ordan yanıcak sen nasıl yaptın sisleri?

Hayırlı olsun sizinkilerde, güle güle kullanın. Ben orjinal düğmesine koydurmadım bilerek. Kendi düğmesine bağlatsam sadece farlar açık olduğunda sisleri açabilicektim. Park ve Sis açabilmek için ayrıyetten bir anahtar yaptırdım. Sırıtmayacak şekilde ufak bir düğme koydurdum direksiyonun sol taraftaki alt gözüne. Resimdede park sis açık zaten görüldüğü gibi :nazar:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

bide ghia jant veya c-max lerdeki jantlardan alırsan süper olur . bahçeköymü ora :nazar:

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
bide ghia jant veya c-max lerdeki jantlardan alırsan süper olur . bahçeköymü ora :nazar:

Jant işine kıştan sonra giricem ;) evet bahçeköy, belgrad hatta ;)

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
(düzenlendi)

evet :nazar: İstinyede oturuyorum ;)

tarihinde Emre_Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

yakınmışız , bende tarabyadayım 26 sene olacak neredeyse :D . Muhammed ustanın dükkana sık sık gidiyosan karşılaşırız yakın zamanda :p

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
yakınmışız , bende tarabyadayım 26 sene olacak neredeyse :D . Muhammed ustanın dükkana sık sık gidiyosan karşılaşırız yakın zamanda :p

Sık sık gelirim tarabyaya, hayrolada akşam çayı güzel oluyor :) Evet vakit buldukça uğruyorum dün yine ordaydım görüşürüz kısa zamanda :)

Sislerle bi asalet gelmiş. Siyah mecek farlardan da bulursan arabana çok güzel yakışır.

(Aramızda kalsın, Çağlar abide var bir çift. Bi sor bakalım, belki satar :fiuw: )

Teşekkürler Sefa abi. Angel far diye düşünmüştüm ben ama mercekli farda yakışır sanırım deneyeceğim bi :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Emre Demir2

Sadece ustama nasıl bir far istediğimin resmini gösterdim gerisine karışmadım. Kaliteli ve temiz bir işçilik ile kendi farlarımı merceksiz St far yaptık. Bi nevi far boyama yani. Herkes far boyama konusunda tereddütle yaklaşıyor. Eskisi gibi olmaz, su alır hava alır buhar yapar vs vs.. Yaptıralı 3 gün oldu henüz bir sorun göremedim. Görsellik bakımındanda harika oldu. Ön panjuru neden siyah bıraktığım şimdi daha iyi anlaşılmıştır umarım. :)

ed154151.jpg

ed1541511.jpg

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

çok hoş durmuş güle güle kullanın bu uygulamada nasıl bir yol izleniyor?

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...