İçeriğe Yönlendir

Pişman Olduğunuz Modifiyeler ?

Arda Akbay

Recommended Posts

Arda Akbay

Bugün kadar yaptırmış olduğunuz ama keşke yaptırmasaydım dediğiniz modifiyeler var mı acaba ?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Araba diri dursun diye arkaya Focus St yayı takmıştım. kaldırımdan felan atlarken pek keyifliydi ama 2 kere savrulunca lanet ettim. Şimdi 8 cm alçalttım arabayı,bi 2 cm daha indirsem mi diyorum. büyük ihtimal bundan da pişman olacam. :i-ih:

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Cam Filmi. Hem filme para verdim hem de ceza yedim.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

sevmediğiniz değil, yapıp pişman olduklarınız sorulmuş, sizin arabalarda çakar lambalar mı var :i-ih:

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Fiber ön tampon rüzgarlığı,en ufak sürtmede çatlıyordu.

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
neden ki ?

Alfa 156 aracım vardı ona takmıştım. Orjinali 15 janttı. Ama çok pişman oldum. Yol sesi arttı. Yakıt sarfiyatı çoğaldı. Çukurlar daha belirgin bir hale geldi. Araba sertleşti. Onun için pişman olmuştum ve 1-2 ay sonra orjinallerini geri taktım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

En son sağolsun bir komiser söktürtü :nazar: 45 lira cezası ayrı konu.

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
Yol sesi dışındakilerin hepsi zaten olacak şeylerdi.Yol sesinin seçtiğiniz lastiklerle ilgili olduğunu düşünüyorum

lastikten de kaynaklanabilir ama ebat genişlediği için doğal olarak yerle temas da çoğalıyor. bu da olağan birşey.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur
İnadımdır... Pişman olsam da demem :)

+1 :nazar:

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Eski aracım Doğan 'a meliset marka arka spoyler almıştım. Bursada imalatcısından aldım. Adamların tarifi üzerine kaportayı delmeden özel karışımlı yapıştırıcısı ile arka bağaj kapağı üstüne yapıştırdım. 2 sene kullandıktan sonra bir pazar günü Ankaraya giderken, sivrihisar civarlarında, mercedes vito önüme kırıp aniden fren yapıp beni durdurdu. Ne olduğunu anlayamadan, iri yarı bir adam elinde benim spoylerini uzatıp " arabana sahip çık, benim önüne uçtu bu dalgametren " dedi.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
Alfa 156 aracım vardı ona takmıştım. Orjinali 15 janttı. Ama çok pişman oldum. Yol sesi arttı. Yakıt sarfiyatı çoğaldı. Çukurlar daha belirgin bir hale geldi. Araba sertleşti. Onun için pişman olmuştum ve 1-2 ay sonra orjinallerini geri taktım.

Öncelikle şu şekilde söyliyim alfa kullanıyorsan konfor beklemiceksin, alfa dediğinde sert amortisörler sert yaylar ve bende 17" kullanıyorum alfada ve ses konusunda hiç sorunum yok goodyear gsd3 f1 kullanıyorum ve ses yok ayrıca yakıt konusuna gelince artış çok çok düşük oluyor eğer jantlarınız orjinal ve lastikler orjinal boyutlarda ise..

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

215 -45-17 kullandım. sonra 195-55-15 e geri döndüm. araba kendıne geldı resmen. daha bi rahatladı yumuşadı. ama yine de mutlu etmedi beniş Alfa sonunda sattım :vreka:

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Açık hava filtresi. Sesine kanarak yüksek devir gidince benzin göstergesi de ters orantılı olarak süratle düşüyordu.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Her kış jantlarımı çıkarıp orjinal kapaklı jantları takarım aradan çok geçmeden pişman olup sökerim jantları geri takarım :)

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Arabada her zaman sadelik taraftarıyım, pişmanlık duyacağım bir operasyonum olmadı. ;)

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
(düzenlendi)
Arabada her zaman sadelik taraftarıyım, pişmanlık duyacağım bir operasyonum olmadı. :)

+1

Ama son zamanlarda gördüğüm farlara led uygulamaları ilgimi çekmiyor değil :)

Bu arada LPG kiti modifiye sayılıyorsa benim uyguladığım en büyük modifiye odur ;)

tarihinde Sayg?n Can O?uz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Yapmadığım için pişman olduklarımı saysam.. ;)

NOS falan mı :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Arabada her zaman sadelik taraftarıyım, pişmanlık duyacağım bir operasyonum olmadı. ;)

Bende aynen bu kafadayım :)

Yorum bağlantısı
Hasan Kerik

Bende hemşerim ile aynı fikirdeyim, birtek corsa için bazı modifikasyonlar yapmıştım. Onuda 1 ay sonra sattım :) Mesela mercekli angle eye far taktırmıştım bi ton para verip. Aydınlatma berbat olmuştu.

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Jazz'ın jant modeli konusunda keşke demiştim. Arabayı o kadar yapıp fuara falan sokcağımı düşünmüyordum jantları hafif kalmıştı biraz :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...