İçeriğe Yönlendir

Pişman Olduğunuz Modifiyeler ?

Arda Akbay

Recommended Posts

Yasin Deniz

307 1.4 hdı 70 hp araca 17 jant 225-45-17 koymustum araba essek olmustu ozelıkle 5 .vıteste hantllasmıstı bır daha jant ısıne gırmem

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Güray Ünal

En son sağolsun bir komiser söktürtü :lol2: 45 lira cezası ayrı konu.

cezadan dimi :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Şuan yok pişmanlık duyduğum bir modifikasyonum. Neden yok; Birşey yapmadan önce en az 5 - 8gün araştırırım. Artılarına eksilerine kullanıcı yorumlarına bakarım. Bir iş yapılacaksa en iyi ustası kim araştırır ona giderim. Zaten ' e hadi bundanda yapalım' dediğim bir modifikasyonum yoktur. Hepsini önceden tasarlanıp bir sıraya konulmuştur. :lol2: Benim otomobilim için sırada eibach veya apex 3.5cm spor yay var. Pişman olmayacağıma eminim.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

C Max farları ön kısmına mavi led uygulama yapmıştım,sonradan iptal ettim :unsure2:

Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

En son sağolsun bir komiser söktürtü :unsure2: 45 lira cezası ayrı konu.

yok artık canım bunu da yaptırmamışsınızdır herhalde

:)

Yorum bağlantısı
Misafir

Krom egzoz ucu takırırken asıl aradığım modeli bulamadım ve aceleye getirip farklı bir model taktırdım. Pişmanım ama dengini getirdiğimde değiştireceğim.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Anil Berke Kavraal

sanırım yavas yavas amerikan panjurdan soğuyorum ....

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
30 tl veririm dursun evde hehehe

naptın Can bendeki logo dahil orjinal MTK nin arabasından çıkma :bambam: daha dur o kıvama gelmedim eski panjur da Antalya'da kaldı deneyemiyorumda ;)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hasan Dönmez

Osram nıghtbreker ampuller.5. ayda 1 tanesi patlamıştı.35 tlye almıştım.Sinirden deli oldum ve sağlam olanınıda fırlatıp patlattım.

Şimdi hala 11yıllık ampullerimi kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
M. Ali Öz

fiestama aldığım kar lastikleri, 195 45 16 almıştım.. titanium jantlarından vazgeçmemek ve yaylarımı kışın da sökmemek için :nazar:

2 tanesi yamalıydı, en son bi tanesini de uzun yolda yardım.. 3 ay kullanabildim..

Yorum bağlantısı
Cengiz Şeker

Ben de arabanın orijinalliğini bozmaktan yana olmadım hiçbir zaman..

Temiz, bakımlı, sade ve orijinal.. :D

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Hakan Arslaner

Merceksiz olarak Xenon takmakla ve Petlas Marka kar lastiği almakla pişmanlık yaşıyorum...

Hele mercek yoksa asla Xenon işine girmeyin derim.

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

Ben de bir ara C-Max'ın farlarına maske hesabı siyah elektrik bantıyla çerçeve yapmıştım ;) . Hala neden öyle birşey yaptığıma anlam veremiyorum :) Hatta Modifiye başlığında da konu olarak görebilirsiniz. Moderatör kardeşimiz o konuyu kapatsa fena olmaz aslında :) Çok gereksiz ve saçma bir uygulamaydı. :)

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

En son sağolsun bir komiser söktürtü :) 45 lira cezası ayrı konu.

;):)

Sanırım benim en büyük pişmanlığım,1999 senesinde 89 model Şahinime 3,20 bmv motoru, şanzıman, kilitli defransiyel atmıştım, iyi gidiyordu ama durmuyordu :lol2: nasıl kıyıpta sattım hala düşünürüm. :)

Yorum bağlantısı
Merceksiz olarak Xenon takmakla ve Petlas Marka kar lastiği almakla pişmanlık yaşıyorum...

Hele mercek yoksa asla Xenon işine girmeyin derim.

Hayırdır abi petlaslar???

taktırdın mı lastikleri?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Şancı

En son sağolsun bir komiser söktürtü ;) 45 lira cezası ayrı konu.

ondan bende takacağım ama öle her yerde trafikte açmayacam ;)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

carbon folyo almıştım 2 metre, yutub da çok kolay görünüyordu, bir iki denemden sonra pişman oldum, çok zormuş en sonunda zorlada olsa yapmıştım.

şimdi ilk yaptığım kötü yerleri tamir ile uğraşıyorum. ;)

tarihinde H tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Pektaş
Arabada her zaman sadelik taraftarıyım, pişmanlık duyacağım bir operasyonum olmadı. ;)

+1

ancak gerekli gördüğüm ve yapmayı düşündüğüm bazı güncellemeler var; park sensörü, araç içi aydınlatmaların led olarak güncellenmesi (özellikle bagaj için), yer aydınlatmalı dış dikiz aynaları, belki sis lambaları ve gündüz farı vs.

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
Far maskesi,yalnız orada çokta tavsiye etmişsiniz :D İsterseniz kapatayım...

Onur Bey kapatırsanız gerçekten çok sevinrim. Bir de tavisye etmişim gerçekten. :) Her insan hata yapabilir :)

Yorum bağlantısı
Selim Yılmaz

Benim çok pişmanlıgım var:)

Bana en pahalı patlayan ve en pişman oldugum modifiye 2010 focus aracıma mercek takma girişimim olmuştu.O kadar heves ile basladım ki anlatamam her malzemeyi aldım ısı tabancası mercekler silikonları. Bir hafta sonu koyulduk yapmaya.Çıkarttım güzelce farı tutuyoruz sıcak havayı plastik eriyor genede acılmıyor uzun ugraşlar sonucunda actık ama farın farlık hali kalmadı.Dedim bu bizim yapacagımız iş degil bastım ankara yıldız sanayiye yeni far aldım geldim.Baya bi sıkıntı yaşadım o zaman ögrenci adamın neyine mercek takmak :lol2: Burdan uyarı daha önce bu işi yapmadıysanız sakın kalkışmayın heleki araç yeni focus ise hiç ugraşmayın.Çünkü acılsa bile farın birleşim yerleri çok kötü bi hal alıyor estetikliği kalmıyor.Çogu kişi yapamazsın demişti bende çok iddalaşmıştım tamamen dalga konusu oldum.Sıcak hava makinesi ilede artık flim çekiyoruz :D

İkinci pişmanlıgım cam kenarlarına nikelaj yaptım.İntenetten alıp yaptım sonra ucları kalktı.Halen gıcık oluyorum yıldız sanayiye yolum düşerse bütün fitilleri degiştirecegim.Eger nikelaj yaptıracaksanız bu işin ustaları var el apımı olanlarından yaptırın hazırlar hiç güzel olmuyor.

Üçüncü pişmanlıgım gidip ucuz diye sislere xenon takımı aldım 80 mi ne aldım göz kırpıyorlar bana garantiden degişti gene göz kırpıyorlar hafif hafif.Alacaksanız verin 50 60 daha neyse iyisini alın her zaman:)

Dördüncü pişmanlıgım M3 SPOLİER aldım taktık.Ertesi gün üniversiteye arabayı babama bırakıp gittim işi varmış geldim spoiler yok ne oldu spoilere diyorum söktüm attım diyor öyle saçma seyler takma arabaya diyor :D Babam bu konularda çok titiz ve orjinalligi sever.

Beşinci pişmanlıgım beyaz ampul almiştim çin malı 20 milyona :p gece hiç biyeri göremeyip çukurlarıda hiç affetmemeye başlayınca çıkarttım.

Altıncısı ise açık hava filitresi ses cıkarsın diye aldık güzelde ses çıkarıyor ama ayagı gazdan hiç çekmeden deli gibi gaza bastıgımız için yakıtta takla atıyor :)

Bunlar pişmanlıklarım genç ve bu işlere yeni başlayan arkadaşlar bunları okuyun benim düştügüm hatalara düşmeyin herşey orjinal görünsün :) ve ucuza kaçmayın paranız yoksa yapmayın :)

Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner
Hayırdır abi petlaslar???

taktırdın mı lastikleri?

Takdırmadım malum olayı biliyorsun birisi patlak ve tamir görmüştü. Niyese bir türlü içime sindiremedim, ilan verdim satıyorum :p

Petlasın sanki tabanları yamuk gibi, ucuz etin yahnisi iyi olmaz diye düşünüyorum. Takıp denemedim ön yargılıyım ama ortada birde fiyat gibi bir gerçeklik var.

Muhtemelen yarın satmış olacağım. 2 adet bile olsa Goodyear UG7 alacağım.. Satılmazsa mecburen bu kış deneyeceğim..

Yorum bağlantısı
Takdırmadım malum olayı biliyorsun birisi patlak ve tamir görmüştü. Niyese bir türlü içime sindiremedim, ilan verdim satıyorum ;)

Petlasın sanki tabanları yamuk gibi, ucuz etin yahnisi iyi olmaz diye düşünüyorum. Takıp denemedim ön yargılıyım ama ortada birde fiyat gibi bir gerçeklik var.

Muhtemelen yarın satmış olacağım. 2 adet bile olsa Goodyear UG7 alacağım.. Satılmazsa mecburen bu kış deneyeceğim..

Patlak ve tamir görme meselesini kaçırmışım ben abi :rofl: kullanımla alakalı sıkıntıları olabilir belki.bizde ki lastiklerde herhangi bir sorun yok çünkü.ikinci el lastik almanın dezavantajlı tarafları bunlar işte

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Valla ben arabaya anca binebildim, yan sinyalleri bile beyaz sinyal yapamadım, param yetmedi :rofl:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...