İçeriğe Yönlendir

Pişman Olduğunuz Modifiyeler ?

Arda Akbay

Recommended Posts

Hakan Arslaner
Patlak ve tamir görme meselesini kaçırmışım ben abi :lol2: kullanımla alakalı sıkıntıları olabilir belki.bizde ki lastiklerde herhangi bir sorun yok çünkü.ikinci el lastik almanın dezavantajlı tarafları bunlar işte

Bir daha asla bulaşmam :)

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Park sensörü taktırmıştım ara sıra gereksiz yere öttügü için ve pekte ihtiyaç duymadıgım için kablosunu söktüm :D

Onun dışında boşyere para verdim dedigm bişey olmadı...

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Çağın Özdemir

bagaj üstü spoiler ım..fiberden yaptırmıştım sol tarafı tam oturmadı silikonla tutturmuştum.pişmanım,sökersem boya kalkıcak mı bilmiyorum cesaret edemiyorum :blush:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ben sökmüştüm, iz kaldı ama o görünüme karşın bagajın boyasını kazırım daha iyi

Yorum bağlantısı
Çağın Özdemir

çağlar abi durum çok karışık zaten anlatsam masal olur.Bende farkındayım kesin iz kalıcak ama sökücem bir yaz gelsin şimdi en ufak oynamada boyaya ekstra zarar veririm bu havada.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

araca silikon japan asla sürmem. eski arabada plakaları silikonladık sökemedim boyayı ziyan edecez diye :D Allahtan yeni sahipi plaka değiştirmek istemedi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bendeki fiberin altından capon da çıkmıştı, silikonun içine karışık

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

bendeki fiberin altından capon da çıkmıştı, silikonun içine karışık

Oldu olacak kaynak yapsalarmış. :p

Yorum bağlantısı
Çağın Özdemir
:D yok bende sadece silikon varda o da sıkıntı
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Modifiyelerim pişman olduğum birşey hatırlamıyorum.Ölmek var dönmek yok... :i-ih: :i-ih: :i-ih:

Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

Mart -Nisan gibi 16 jantlarıma geçecekken, gittim kartepe buluşması için 15 jant için zincir aldım.1 kez kunlanmak,yada belkide hiç kunlanmamak için 45 tl. verdik. :( Hayırlısı olsun buna değecek bir buluşma olacak. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...