İçeriğe Yönlendir

Focus 1'e Double Din Teyp Uygulaması

Ergün Göker

Recommended Posts

Ergün Göker
(düzenlendi)

Forum üyelerine bilgi olarak koyuyorum aracım focus 1 JVC dabıl daktım sizlerle bilgi amaçlı paylaşmak istedim uygulamak isteyen arkadaşlara da bilgi verilir. İlave resimlerde gönderilir..

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergün Göker
komple halde

hemşerim bende afyonluyum sandıklıdan

ama malüm görev nevşehir teyip bana 550 tl

çerçeve çıkmacıdan 60 tl

boya zımpara 40 tl

toplam 650 falan

Yorum bağlantısı
Guest Fehmi Bi

vay hemşerim ben konyalıyımda afyonlu oldum 5 senedir burdayım iyi maliyet etmişsin ama güzel olmuş

Yorum bağlantısı
Ergün Göker
vay hemşerim ben konyalıyımda afyonlu oldum 5 senedir burdayım iyi maliyet etmişsin ama güzel olmuş

teşekkür ederim elim biraz yatkın olunca yapılabiliyo

baya hoş oldu onun için bende sitede paylaşmak istedim

Yorum bağlantısı
Özay Uçar

güzel olmuş, özellikle alüminyum görünüm harika olmuş. sanırım boyama bunlar, bende aracın kokpitini alüminyum görünümlü yapmak istiyorum. bu şekilde satılır mı ki bu meret?

yazmayı unuttum, aman dikkat çaldırmayın, blaupunkt mp3 ü ne yaptınız duruyor mu?

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
(düzenlendi)

Çok güzel olmuş...Tebrikler...

Gösterge ve havalandırma ızgaralarının çerçeveleri de boyanmış...Siz mi boyadınız, boyattınız mı?

tarihinde Sami Akta? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergün Göker
güzel olmuş, özellikle alüminyum görünüm harika olmuş. sanırım boyama bunlar, bende aracın kokpitini alüminyum görünümlü yapmak istiyorum. bu şekilde satılır mı ki bu meret?

yazmayı unuttum, aman dikkat çaldırmayın, blaupunkt mp3 ü ne yaptınız duruyor mu?

Evet bunların tamamı boya aleminyum görünümlü bu şekilde satılmıyo kendim boyuyom teyip çerçevesi ise üzerinde çalışma yapılıp boyanmış

çalınırsa yapacak bişi yok elden bişe gelmez. mp3 ü satalı baya oldu izmirden bi arkadaş aldı..

Çok güzel olmuş...Tebrikler...

Gösterge ve havalandırma ızgaralarının çerçeveleri de boyanmış...Siz mi boyadınız, boyattınız mı?

evet gösterge ve ızgara çerçevelerini de kendim boyadım. Kendim boyadım aslında eli biraz yatkın insan boyar o kadar zor değil bu konuda elimden gelen yardımı yaparım istenirse..

Yorum bağlantısı
Ergün Göker
(düzenlendi)

Forum üyelerine bilgi olarak koyuyorum aracım focus 1 JVC dabıl daktım sizlerle bilgi amaçlı paylaşmak istedim uygulamak isteyen arkadaşlara da bilgi verilir. İlave resimlerde gönderilir..

tarihinde Erg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Yapılan uygulamalar gerçetkten güzel olmuş. Renk uyumu araca hoş bir hava katmış.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
evet gösterge ve ızgara çerçevelerini de kendim boyadım. Kendim boyadım aslında eli biraz yatkın insan boyar o kadar zor değil bu konuda elimden gelen yardımı yaparım istenirse..

Yok yok kalsın...Ben hiç beceremem bu işleri... :)

Yorum bağlantısı
Ergün Göker
Biraz mat olsa çok daha güzel olurdu bence...

memet abi bakma böyle durduğuna mat bu biraz

Yapılan uygulamalar gerçetkten güzel olmuş. Renk uyumu araca hoş bir hava katmış.

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Cemal Koçyiğit

güzel olmuş gerçekten, anfi ile hoparlörleride bağlattınız sanırım. :)

Yorum bağlantısı
Özay Uçar

yapım aşamalarının da resmini çekmişsinizdir inşallah. nasıl yaptınız boyama işini bi anlatsanız? bende pioneer 2150 ubg aldım. becerebilirsem göğüs ve teyp çerçevesini böyle bir şey yapmayı düşünüyorum. makyajlı focusların orjinalinde vardı sanırsam böyle bir kokpit. nette satılan 3m yapıştırmalar var alüminyum, karbon ve maun görünümlü, onlardan alsam böyle bir sonuç elde edebilir miyim acaba?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

iyi günlerde kullanın görünümü bile harika :D

Yorum bağlantısı
Ergün Göker
güzel olmuş gerçekten, anfi ile hoparlörleride bağlattınız sanırım. :unknw:

evet ustam bağlattım 2 anfi bas compenat falan baya var ii oldu sanırım

yapım aşamalarının da resmini çekmişsinizdir inşallah. nasıl yaptınız boyama işini bi anlatsanız? bende pioneer 2150 ubg aldım. becerebilirsem göğüs ve teyp çerçevesini böyle bir şey yapmayı düşünüyorum. makyajlı focusların orjinalinde vardı sanırsam böyle bir kokpit. nette satılan 3m yapıştırmalar var alüminyum, karbon ve maun görünümlü, onlardan alsam böyle bir sonuç elde edebilir miyim acaba?

Özay kardeş senle daha öncede görüştük aynı teşkilatın adamlarıyız msn adresimi vereyim ordan ayrıntılı anlatırım resimlerde var gönderebilirim parça konusunda da yardımım dokunur sanırım görüşmek üzere

yapıştırmalardan bu sonucu alamazsın haberin olsun

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
Uğur Şentürk

Gerçi konunun üzerinden biraz vakit geçmiş ama olsun. :D Maşallah diyelim, güle güle kullanın. Gayet temiz bir işçilik var. Bu konu ile ilgili ufak bir araştırma yaptım. Double din teyp için bir video buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Videoda, Focus MK1'ler için gerekli olan yan aparatın takılmasını gösteriyor. Bu aparat takılarak teybin yan tarafında çıkıntıdan oluşan kötü görüntü engelleniyor.

Videoda bahsi geçen aparatın ismi: Metra Electronics 95-5806

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...