İçeriğe Yönlendir

Focus 1'e Double Din Teyp Uygulaması

Ergün Göker

Recommended Posts

Ercan Palabıyık

Forum üyelerine bilgi olarak koyuyorum aracım focus 1 JVC dabıl daktım sizlerle bilgi amaçlı paylaşmak istedim uygulamak isteyen arkadaşlara da bilgi verilir. İlave resimlerde gönderilir..

ne kadara mal oldu acaba jvc

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mert Keskin
Gerçi konunun üzerinden biraz vakit geçmiş ama olsun. ;) Maşallah diyelim, güle güle kullanın. Gayet temiz bir işçilik var. Bu konu ile ilgili ufak bir araştırma yaptım. Double din teyp için bir video buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Videoda, Focus MK1'ler için gerekli olan yan aparatın takılmasını gösteriyor. Bu aparat takılarak teybin yan tarafında çıkıntıdan oluşan kötü görüntü engelleniyor.

Videoda bahsi geçen aparatın ismi: Metra Electronics 95-5806

TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL ÜRÜN GERÇEKTEN SONUÇ İSE BAKIN ŞU ŞEKİLDE..

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Zafer Mert

Yanlarda oluşan boşluğu kapatan parçayı iç piyasada bulabilir miyiz acaba? Ya da bu parçanın alternatifi var mıdır? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

usta teyp'de konsoldakı gri boyalarda çok hoş olmuş ilk defa bu tarzda gördüm süper valla..

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Zafer Mert
yapıştırmalardan bu sonucu alamazsın

Ben de 6.2" bir double DIN tey taktırdım aracıma. Yanda oluşan boşluklar da plastik bir malzeme ile kapandı. Fakat panelde yıpranmalar vs. olduğu için boyası kötü görünüyor. Çıkarıp sprey boya ile boyasam tutar mı acaba?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Emrullah Gül

Konu bayağa eski ama tamda ihtiyacım olan bi konu olmuş eklenen resimleri ben göremedim elinde olan varsa ekleyebilirmi tekrar focus 2001 aracıma double din takmak istiyorum yardım lütfen

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...