İçeriğe Yönlendir

Xcarlink Hakkında Düşündükleriniz

Tahir İlter

Recommended Posts

Arif Doğan

Evet bence de uymaz ama sanırım ilan genel bir ilan, sipariş halinde muhtemelen uyumlu olan soket gönderilecektir...

Sizin teybin soketi şu şekilde ;

20089918126996.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Resim çok iyi oldu... Teşekkürler..

Malzeme getirdiklerinde gösterip sorayım Varsa alayım...

Çünkü 2din hayal oldu Oturmaz, boşyere paneli kesip biçmeye gerek yok...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Arif Doğan
(düzenlendi)

Tüm F2 sahiplerine hayırlı olsun :) . Xcarlink artık 6000CD ve 6006CDC içinde mevcut.

http://www.xcarlink....7&cat=19&page=1

Maalesef , bu modeli sipariş edip çalışmadığını görünce geri gönderenlerdenim... Yeni tip yani yuvarlak hatlı 6000 CD lere uyumlu değil maalesef...

tarihinde Arif Doğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Misafir

Elinde Mk2 mondeoya uyumlu bu cihazdan olup ,satan varmı _?

Varsa direk burdan alayım yoksa netten sipariş edicem..

Teybin cd changer giriş fotosunuda atabilirm...

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir
Listede görünmüyor. Ama bence teyit etmek lazım firmadan. Ankara Emek 4 te de yanılmıyorsam bu vb. cihazları satan bir elektronikçi var.
Yorum bağlantısı
Hüseyin Topal

4500 rds eon teyp için uyumlumu acaba bilen varmı?

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

arkadaşlar şimdi bu cihaz http://www.xcarlink....6&cat=19&page=1

£83.47 yazıyor sonra sepete ekle diyorum fiyatı £69.56 ya düşüyor anlamadım gitti. Almak istediğimde hangi fiyat geçerli oluyor bilen var mı? ve kargosu kaç gün sürer bu ürünün ayrıca kargoya para veriyormuyuz teşekkürler.

Subtotal: null.gif£69.56 Shipping cost: null.gif£11.87 spacer_black.gifTOTAL: null.gif£81.43

Benim ürünüm 8 günde gelmişti sanırım Onurum. Tabi değişkenlik gösterir ama çok beklemezsin çünkü denizaşırı gelmeyecek

Yorum bağlantısı
Onur Çam
(düzenlendi)

tamamdır kanka bugün yarın sipariş vereceğim bakalım inşallah bir sorun çıkmazda rahat rahat müzik dinleyebilirim :biggrin:

tarihinde Onur Çam tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

tamamdır kanka bugün yarın sipariş vereceğim bakalım inşallah bir sorun çıkmazda rahat rahat müzik dinleyebilirim :biggrin:

Şimdiden güle güle kullan, :) harika bir ürün. Üstelik teknik servislerinden de çok memnun kaldım. Shuffle modda çalışmadı ve durumu bildirdim. Yenisini göndermeyi teklif ettiler ve teşekkürlerimi ilettim sadece :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Çam

Arkadaşlar bu ürünü sitesinde almak istedim az önce 81.43 GBP diye bir para birimi çıkıyor ben euro sanıyordum son aşamada 237 TL olarak görünce iptal ettim :biggrin: yanlış bende mi yoksa ürünün fiyatımı yükseldi :(

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bu üründe misal cd5 de son şarkı çaldıktan sonra cd6 ya geçiyor mu? yoksa cd 5 in başına mı dönüyor?

yani klasörler bittikçe bi sonraki klasöre geçmesi nasıl oluyor?

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Cd6 ya geçmiyor Mustafa. 5'in ilk şarkısına dönüyor diye biliyorum. Ama bir denerim yine de farklı bir çalışma şekli varsa bildiririm.

Yorum bağlantısı
Arif Doğan

birde şarkıyı ileri sarabiliyor muyuz?

Sarılabiliyor...

BU alet hala Sony MP3 e takılamıyor değilmi ?

Aynen, hala takılamıyor...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Serkan Yüksel

xcarlink ile bu linkteki ürünler nerdeyse aynı ve aldım kullanıyorum mükemmel bir ses kalitesi var ve xcarlink e göre ucuz teybin orjinalliğide bozulmuyor düşünenlere tavsiyem düşünmeyin alın....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Emin Şahaboğlu

xcarlink ile bu linkteki ürünler nerdeyse aynı ve aldım kullanıyorum mükemmel bir ses kalitesi var ve xcarlink e göre ucuz teybin orjinalliğide bozulmuyor düşünenlere tavsiyem düşünmeyin alın....

bu bahsettiğiniz ürün sanırım 2004 e kadar olan modeller için geçerli? 2005 model eskı kasa focus için uygun bir ürün tavsiye edebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

2004 ve 2005 model focusların(eski kasa) teybi farklı değil ki. Sanıyorum araçlarımız aynı, xcarlinki uzun süredir kullanıyorum. Teybim rds 5000.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...