İçeriğe Yönlendir

Xcarlink Hakkında Düşündükleriniz

Tahir İlter

Recommended Posts

Tahir İlter

Tahir'im arkadaşın 2000 Focus'u için soruyorum. 5000RDS teyp var, senin aldığın şahıs bu muydu? http://www.sanalpazar.com/Ford-Focus-Mk1-98-04-Usb-sd-cevirici-Audio-System__isp8214434 Biz de bunu alalım mı?

He kardeşlik bu vatandaş, sağlam biri siparişi verdim hemen kargoladı ama ufak bir sıkıntımız çıktı adresi yanlış yazmış.Kargo takipten sorguladığımda İzmir'e yönlenmiş olduğunu gördüm.Satıcı ile irtibata geçtiğimde hata olduğunu hemen kargoyu durdurup ürünü bana yönlendireceğini söyledi.Tabi bu durumlardan ötürü ufak bir kargo gecikmesi yaşadım ama onun dışında bir sıkıntım olmadı.Ürün faturalı ve açılmamış kutusunda geldi.Montajı kendim yaptım çok kolay zaten.Alın sıkıntı yaşadığınız nokta olursa yardımcı olurum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

He kardeşlik bu vatandaş, sağlam biri siparişi verdim hemen kargoladı ama ufak bir sıkıntımız çıktı adresi yanlış yazmış.Kargo takipten sorguladığımda İzmir'e yönlenmiş olduğunu gördüm.Satıcı ile irtibata geçtiğimde hata olduğunu hemen kargoyu durdurup ürünü bana yönlendireceğini söyledi.Tabi bu durumlardan ötürü ufak bir kargo gecikmesi yaşadım ama onun dışında bir sıkıntım olmadı.Ürün faturalı ve açılmamış kutusunda geldi.Montajı kendim yaptım çok kolay zaten.Alın sıkıntı yaşadığınız nokta olursa yardımcı olurum.

Eyvallah biraderim.

Yarın ileteyim kendisine de hiç başka şeyle uğraşmasın. Alsın keyfine baksın. Sağolasın ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bu konuda da geçiyor fazlası ile ama hatırlatmak adına flash disk veya hafıza kartına bilgisayarada 6 adet dosya açacak ve dosyarın isimleri CD1-CD2.... şeklinda olacak.Her dosyaya 99 adet şarkı atabiliyor.Kısaca 99*6 adet şarkı atabilecek.Sonrası en kolayı aleti teybe bağlayacak,cd yi seçecek ve dinleyecek.Bazen biraz geç başlayabiliyor çalmaya veya no cd uyarısı çıkabiliyor ama bir kaç tekrardan sonra düzeliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Cem TÜMER

Arkadaslar parlak siyah ekran sony 6lı changer uyumlu mu deneyen var mı?

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Semih İzgi

Marka modelini tanıyamadım. Bende Xcarlink var. Efsane cihazdır. Çok memnunum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Marka modelini tanıyamadım. Bende Xcarlink var. Efsane cihazdır. Çok memnunum

+1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

marka ve fiatıda yazarsanız iyi ollur.

belki bizde alırık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rifat Berber

Ses kalitesi nasıl? Ayrıca MP3 dışında başka format oynatıyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İhsan Er

Çok tesekkurler

Marka:cadence 145 TL te aldim

Ses kalitesi çok iyi çok net kesinlikle tavsiye ederim

Sadece mp3

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Konu uygun başlık altına taşınmıştır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Fatih Öztürk27

Teybinizin arka tarafında cd için giriş varsa uyum sağlar. 3u3a6a8a.jpg

qypu7yvy.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Adem Tarı

Benimki de satılık, kısa bir süre kullandım, aracımı satınca da ihtiyaç kalmadı. İlanda 150 TL yazdım ama forum üzerinden talep eden üyelere 140 TL

Yakında olup elden teslim almak isteyenlere montajı ben yapabilirim...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-ford-audio-system-usb-sd-aux-donusturucu-adaptor-209642535/detay

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serkan ŞEN

henüz satmadıysanız ben talibim benim teyp 5000rds eon 

Benimki de satılık, kısa bir süre kullandım, aracımı satınca da ihtiyaç kalmadı. İlanda 150 TL yazdım ama forum üzerinden talep eden üyelere 140 TL

Yakında olup elden teslim almak isteyenlere montajı ben yapabilirim...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-ford-audio-system-usb-sd-aux-donusturucu-adaptor-209642535/detay

Yorum bağlantısı
Adem Tarı

henüz satmadıysanız ben talibim benim teyp 5000rds eon

Maalesef dün satıldı Serkan bey, bugün de kargo ile gönderimini gerçekleştirdim.

İlginiz için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...